Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

i pre nego sto su poceli sa proizvodnjom ovih fold budalastina meni kao laiku je bio jasno da nema nista od toga, daleko smo od te tehnologije decenijama. ovo su samo prototipi koji sigurno nisu prakticni za koriscenje i jedino tinejdjeri mogu da se pale na to. a sumnjam da je radisa tinejder koji bi da se kurci pred drustvom, zato @radisa nemoj da bacas pare na te gluposti. moj savet ti je da nastavis sa note 9, to je i dalje bas dobar telefon ali ako vec moras da trosis pare onda xperia 1 III je dobar izbor :D

Link to comment
On 13.8.2021. at 13:28, radisa said:

U stvari ne Flip, nego Fold suspenduje Note...

 

Inače, Fold je preskup... 1800€ je previše za telefon, pa makar bio najbolji u svet™...

 

Pa nije to najbolji telefon na svetu već statusni simbol, ništa više od toga. 

 

Link to comment
On 13.8.2021. at 21:28, radisa said:

U stvari ne Flip, nego Fold suspenduje Note...

 

 

Flip je taj koji je u zoni sa cenom sa ostalim flagship telefonima (USD 999) dok to ne važi za Fold koji je suludo skup.

 

Ovi preklapajući uređaji svakako nisu za mene lično, ali konkretno za ovaj Flip su recenzije vrlo dobre (bez sumnje i zbog relativno prihvatljive cene. 200 USD je ispod prošlogodišnjeg modela a pritom je znatno poboljšan.)

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kevina Nokia 2.4 nema zvuk kad primi poziv. Ja je zovem sa mog moba i čujem samo eho mog glasa.
Radi joj zvuk, puštao YT, radio joj melodija i pri pozivu, kad je pozovem uključi spikerfon pa može da priča, ali normalno ne radi.

Guglam po netu ne mogu da nadjem rešnje.

 

Jebeni androidi

 

edit: Kad ubacim sluške onda može da ragovara normalno.

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li postoji neki program koji pretvara telefon u nadzornu kameru? Da se ukljuci na pokret i da zatim snima odredjeno vreme i, idealno, snimak da uploaduje negde?

 

Sram vas bilo, sta ste pomislili?!? Stvar je da imamo divljeg gekka u kuci. Odavno oni vise nije "divalj", zivi s nama vec 4-5 godina, negde u zidu iznad dvoristanceta. Gekko je do zlaboga plasljiva zivotinja i tesko ga je i ufotkati, a kamoli snimiti. E, sad, krajem leta, pre nego sto nestane (a gde nestane, nemamo pojma, mozda hibernira negde?), uvek se potrudimo da ga malo dohranimo. Ostavimo mu na simsu po 2-3 kapi organskog meda (samo taj hoce) u playmobil tanjiru (podmladak se potrudi da mu ostavi i mali escajg). Samo iz daljine smo ga vidjali kako dodje da jede. E, sad, hteli bi da ga snimimo - kamera-telefon mora da bude negde sakrivena, tj. i ne mora, ali mora sama da funkcionise jer ce ovaj tesko prici ako cuje da je nesto makar i susnulo. A trebalo bi da moze da snima samo kad treba jer bi ostala ukljucena celu noc. I snimak moze da bude prilicno dug (ne znam da li ste nekad videli gekka kako jede, ali to ume da potraje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...