Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

rly? :o

jbt ja gmaps nisam otvarao godinama

 

Sad cu da se poigram s tim i vidim kako radi

 

Ako je to to, onda mi iGo ne treba :)

 

Hvala renne

 

Here će sasvim fino da ti odradi posao, a bez cimanja.

Link to comment

Inače, od softvera za navigaciju zaista moram da pohvalim Waze, ioako je on manje-više ograničen na lokalnu upotrebu jer se oslanja na internet.

 

Ume da bude koristan kada je gužva u gradu i kada pokazuje prosečnu brzinu kretanja ulicama ili da vas obavesti o nekom konkretnom problemu, recimo da se negde dogodio sudar ili tako nešto.

Link to comment

rly? :o

jbt ja gmaps nisam otvarao godinama

 

Sad cu da se poigram s tim i vidim kako radi

 

Ako je to to, onda mi iGo ne treba :)

 

Hvala renne

lol jbt, iGo jel se i dalje neko cima sa tim :D

 

Kod here-a ti je mnogo lakše, pošto možeš da skineš mapu za državu. Kod google maps-a može da se skine samo deo teritorije, pa ako ne pokriva ono što ti treba, moraš iz više puta. Ja sam za Island skinuo iz tipa 7, 8 delova.

 

Ali zato google maps radi posao sa pojmovima, dakle sve što sam učukao, kanjon, vodopad, planina, vulkan, reka, bilo šta, sve je našao besprekorno.

Link to comment

:D

A jebi ga, ako mi verujes, koristio sam iGo od 2011 (videh na PM kad sam je na ovom forumu dobio za koriscenje), uvek sam prebacivao sa fona na fon kad bih kupovao drugi i uopste nisam imao potrebu da istrazujem na tom polju jer je ova aplikacija savrseno radila posao koji sam zahtevao od nje :)

Sad sam probao Here i google maps.. na kraju sam se opredelio za Here upravo iz razloga koji si naveo, mrzi me da skidam neku mapu po 100x a i zauzima poprilicno vise prostora nego ovako kada je downloadujem za Here

Link to comment

ali za te je potrebno biti online, right?

 

jurim neku aplikaciju koja bi radila offline da mi roming ne nabije racun.. zato mi se i dopada iGo

 

Google Maps? Skineš mape da ih imaš offline i teraj.

Link to comment

:D

 

A jebi ga, ako mi verujes, koristio sam iGo od 2011 (videh na PM kad sam je na ovom forumu dobio za koriscenje), uvek sam prebacivao sa fona na fon kad bih kupovao drugi i uopste nisam imao potrebu da istrazujem na tom polju jer je ova aplikacija savrseno radila posao koji sam zahtevao od nje :)

 

Sad sam probao Here i google maps.. na kraju sam se opredelio za Here upravo iz razloga koji si naveo, mrzi me da skidam neku mapu po 100x a i zauzima poprilicno vise prostora nego ovako kada je downloadujem za Here

Svi smo se njakali, srećom slučajno sam negde nabasao na here dok još nije postao mainstream takoreći.

 

Bitno je da se jedan app pojavi koji je za dž, posle mogu samo da napreduju kada se pojavi konkurencija, a već je ima.

Link to comment

rly? :o

jbt ja gmaps nisam otvarao godinama

 

Sad cu da se poigram s tim i vidim kako radi

 

Ako je to to, onda mi iGo ne treba :)

 

Hvala renne

:lolol:

Link to comment

Jel probao neko onaj neki program Debloater? Citao sam negde da moze pomocu toga da se pogasi vecina (nepotrebnih) aplikacija ali nesto mi ne ide instaliranje, skinuo sam ga dva puta ali ne znam gde su mi fajlovi :D 

Link to comment

To radi ako si rutovao makinu

 

Ne baš.

 

This program supports many devices. It will support any device running KitKat or above, whether rooted or not. That’s right, if your running KitKat or above, your device does not need to be rooted. If you’re running anything other than KitKat or above, your device does need to be rooted. As long as these requirements are met the program will run. The program will also auto-detect whether or not your device is supported. So if you are not sure, plug it in and let the program tell you. If your device is not supported, it will put up a message saying as much and close the program. 

 

Link to comment

Upravo zbog navodne mogucnosti koriscenja bez rutovanja sam se i zainteresovao za isti, ali sam glup i ne mogu da nadjem instalaciju na telefonu :D Zato pitam jel neko koristio, da znam da li uopste sljaka. Moj telefon je Huawei P8 Lite, ne znam koja je to verzija Androida ali cenim da je kompatibilan sa ovim programom.

Link to comment

Upravo zbog navodne mogucnosti koriscenja bez rutovanja sam se i zainteresovao za isti, ali sam glup i ne mogu da nadjem instalaciju na telefonu :D Zato pitam jel neko koristio, da znam da li uopste sljaka. Moj telefon je Huawei P8 Lite, ne znam koja je to verzija Androida ali cenim da je kompatibilan sa ovim programom.

 

I ja sam se zainteresovao, pa sam malo pročitao. Sve se radi sa kompa, ne sa telefona :)

 

Edited by Mil@n
Link to comment

rly? :o

jbt ja gmaps nisam otvarao godinama

 

Sad cu da se poigram s tim i vidim kako radi

 

Ako je to to, onda mi iGo ne treba :)

 

Hvala renne

A znaš šta je najvećći fazon?

Sad je i iGO besplatan :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...