Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jebo te, ti sad kao Yoyogi...

 

Naravno... Samo svuci mape unapred, pre polaska na put...

 

pa ne znam čoveče, nisam baš na ti sa tom mobilnom tehnikom. 

A danas mi drug kaže da može da radi samo da se uključi Location opcija pa mi nije bilo jasno kako to radi bez interneta 

Link to comment

Šta mislite, Nexus 5x ili Moto x play?

 

Vrlo mi je bitan čist Android, a Moto je najbliži tome posle Nexusa. U prilog Motorole idu i bolja baterija, veći ekran i micro sd card slot, samim tim i nešto bolja cena pošto mi je dovoljno da uzmem 16 GB. Na strani Nexusa je naravno bolja podrška, Moto je za sad dobio Maršmelov, ali teško da će ići dalje od toga. Čitač otisaka prstiju mi nije nešto bitan, zbog nedostatka sd card slota bih morao da uzmem 32 GB. Kamera bi trebala da je dovoljno dobra kod oba... Ne mogu da prelomim, hteo sam da dam nešto više para za Moto x style, ali ovde ga je nemoguće naći, tako da su mi ovo realne opcije. Motorola od 16GB je po oglasima nešto manje od 300, a Nexus od 32GB oko 340 evra, možda i manje.

Edited by mraki
Link to comment

Učim da promenim ROM na jednom soft-bricked (nadam se) Xperia ST15i Mini.

 

Je l' može neko da me navede na proverenu kombinaciju kernel i ROM da probam da ga oživim?

 

Ekran je mrtav, "komuniciramo" preko Flashtool

 

TT

Link to comment

Da li se lg l70 posle ubacivanja novije verzije androida (valjda se to zove softbrikovanje...) može dekodirati? U jednom servisu su mi rekli da to nije moguće, pošto nema gde da se upiše neki kod?

Link to comment

Da li se lg l70 posle ubacivanja novije verzije androida (valjda se to zove softbrikovanje...) može dekodirati? U jednom servisu su mi rekli da to nije moguće, pošto nema gde da se upiše neki kod?

Ne znam za ove novije lg Androide, ali za one malo starije je to tačno. Ja sam imao LG Optimus 4x, i hteo sam da ga otključam (sim unlock). Sećam se da sam morao da vratim fabrički 4.2 android, da bih imao gde da ukucam taj kod za otključavanje, pošto se on ukucavao u posebnu aplikaciju koja postoji samo na fabričkoj verziji.

Kada ga jednom otključaš možeš da vratiš nazad drugu verziju androida.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Link to comment

I još nešto, izvinjavam se sto sam dosadan, da li uopste stavljati na lg l70 umesto cetvorke kitkata, sesticu ili vec koji je poslednja verzija? Pitam zbog starosti telefona, bojim se kako ce da sljaka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li neko zna neki razlog zašto na Samsung SIII neće da radi Viber? 

 

Tj Viber nije da ne radi, rade poruke, rade DOLAZNI pozivi,

međutim nije moguće pozvati nikoga, ni u Srbiji ni u inostranstvu;

instalirana je poslednja verzija vibera mada se to dešava već neko vreme.

Link to comment
  • 1 month later...

Tak viber ima toliko bagova, da to više nije normalno. Te ne radi imenik. Te poruke stignu tek kad uđeš u njega. Te ovo gore.

 

Ne razumem zaista šta rade ti ljudi tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...