Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa LG Leon? Htedoh da ga uzmem kevi za dinar u MTS, a pojma nemam kakav je. Naravno njoj trebaju poruke, pozivi, viber i malo da fotka, nista previse zahtevno.

Link to comment

jelte, jel istina da neki novi android treba da se pojavi/pojavio se, kod koga se memorijska kartica moze koristiti kao interna memorija?

Link to comment

Da si ti meni živ i zdrav, ooodavno se rabi taj marshmallow :fantom: :nexus:

 

 

Doduše nemam prostor za sd karticu pa da to iskoristim u praksi :dry:

Link to comment

obrati paznju pre svega na optiku, ovo 12mega, 15mega, ... sve ti to isti kurac. zatim onrati paznju na nekakav stabilizator i brzinu autofokusa jer ces uglavnom slikati iz ruke. dakle, po meni huawei p9 (leica im radila kameru) ili xperia z5 (carl zeiss).

Link to comment

obrati paznju pre svega na optiku, ovo 12mega, 15mega, ... sve ti to isti kurac. zatim onrati paznju na nekakav stabilizator i brzinu autofokusa jer ces uglavnom slikati iz ruke. dakle, po meni huawei p9 (leica im radila kameru) ili xperia z5 (carl zeiss).

 

Koliko sam čitao recenzije, Leika im nije pomogla ko zna koliko po pitanju kvaliteta kamere. U par review-a isto kažu.

 

Možda je banalan savet, ali ako je kamera prioritet, možda treba obratiti pažnju na brend a ne na bilo kakve specifikacije jer bih rekao da su i Samsung i Lg ispred ostalih sa modelima u istoj klasi. I iphone, naravno. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...