Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

proizvodjaci ne nude upgrade na svim telefonima kao sto je to kod jabuke

samo flagship telefoni dobijaju to kako sam ja shvatio

koji telefon imas?

Link to comment

Finally, OnePlus X is also greenlighted for Android 6 Marshmallow update, but its time frame is yet to be announced. Judging by the plans for Q1 release of the One and Two updates, we guess the X may be getting it in Q2 next year.

edit:

dakle ove godine drugi kvartal

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

Da li default e-mail aplikacija radi posao kako treba ili neko ima preporuku za neku drugu aplikaciju? Gmail radi u svojoj, a došlo je vreme da se poslovni mail proverava i van radnog vremena :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba mi neka aplikacja koja mi "kaže" koliko koja druga aplikacija troši megabajta/kilobajta

npr. da mi kaže koliko mi je skype potrošio megabajta od 10 do 12 časova tog i tog dana.

 

Hvala

Link to comment

25k je u pitanju 

sica je za telefon ovih specifikacija

vidim po netu da su odusevljeni hardverom i izradom (iako je plastikaner) svi ali ih softver meizov ponekad zeza

taj flyme

i svi cekaju apdejtove

koji se moraju raditi skidanjem paketa s meizovog sajta jer ne radi ota na telenoru

 

kako ga uzima preko telenora?

ja izracunao da mi je bolje da uzmem na 24 mesecne rate (990din) preko telenor banke plus da dobijem 30% popusta na moj paket koji inace kosta 1595din

isto me izadje sveukupno kao kad bih uzimao na paket i iskesirao za telefon koliko treba

medjutim prednost je sto u ovom slucaju - kad uzimam na rate preko banke - mogu da "otkupim" telefon kad hocu i onda placam samo paket umanjen za 30%

sto mi je super ako budem kupovao neki bolji telefon

Link to comment

E vidiš, nije problem što je sića za telefon tih specifikacija već što on može inače da se kupi za 120-130e, ne znam tačno koliko te izađe sa carinom, najbolje je to Moću da pitaš.

 

Mislim, malo je bezobrazno da ga prodaju po duplo većoj ceni od realne. Mada ti to možeš da gledaš ovako - da li si zadovoljan oinim šta dobiješ za te pare? Pošto ćeš da ga plaćaš na 24 rate, onda kontam da ti se isplati, da je to ono šta gledaš. Sa tom računicom, kako si naveo, verovatno ti se isplati.

 

Nju će da izađe 1000 dinara pa joj se u svakom pogledu isplati.

Link to comment

pa mogu da kupim i za cash... nije bas toliko bitno da je na rate ali mi je ok to

bitno mi je da imam telenor play duo paket uz 30% popusta i da mogu da uzmem novi telefon ako hocu

ona ce mozda play trio?

kad bi mi neko mogao garantovati da ce zadrzati one servise koji mene interesuju (novinarnica + deezer) uzeo bih ga i ja

 

nisam znao da je bas toliko jeftin u inostranstvu

to mi malo menja racunicu

 

prednost je sto cu kod telenora koliko sutra dobiti tel plus mogu da im ga odnesem ako nesto ne valja 

(sad ja kao razmisljam sta da radim a otici cu sutra u telenor jer mi je to manje cimanje pa makar bilo i 30-40 evra skuplje)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...