Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

  • 1 month later...

Svaka preporuka za Nexus 5X. Imam ga skoro godinu dana i skroz sam zadovoljan. Ako hoces cist Android, mozda i najbolji izbor. Jedino mi cena nije jasna, ja sam ga u februaru platio 230e (16 GB) na KP. Gledaj samo verziju sa 32 GB jer nema slot za kartice, ja sam se zeznuo.

 

Odlucih se na kraju za Nexus 5X (32GB), stigao je prekjuce pa polako prebacujem i sredjujem stvari. Vrlo je lagan, da ne kazem da bi mogao biti i malo tezi. No sigurno se necu buniti kroz nekoliko meseci. Toliko sam se navikla na ovaj stari da mi je sad nestvarno da ukljucivanje wifi-ja ne zabaguje ceo sistem :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio Unified Remote app. Prvo skinuo free verziju al imala je free remote za VLC plejer dok je za MPC koji rabim remote bio zaključan. I prilično sam happy, sad preko fona imam kontrolu iz kreveta nad svim plejerima, miš, tastatura, browsovanje foldera,... baš dobra stvarčica

Edited by maheem
Link to comment
  • 1 month later...

Obrisao folder sa fotkama na internoj memoriji :isuse: Ima li pouzdanog načina da se to vrati? Guglam, vidim milion aplikacija, programa i predloga, a ne bih baš da eksperimentišem...

Link to comment

Kupio Unified Remote app. Prvo skinuo free verziju al imala je free remote za VLC plejer dok je za MPC koji rabim remote bio zaključan. I prilično sam happy, sad preko fona imam kontrolu iz kreveta nad svim plejerima, miš, tastatura, browsovanje foldera,... baš dobra stvarčica

 

Da ti se javno zahvalim što sam dobio pametni TV sa kojeg trenutno i surfam. :)

Free verzija mi radi pos'o, jedino mi malo smeta što ne postoji opcija upisivanja određenog/određenih uređaja na serverskoj/komp strani. Lično mi je labavo da bilo ko k'o instalira free verziju i ukuca šifru koju sam postavio mo da da vršlja po i uređuje kompletan sadržaj kompjutera. Server side security layer is must have za ovaj tip aplikacije i ovlaštenja koje joj je omogućeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...