Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Messenger mi ne radi, probala da reinstaliram, neće, probala da reinstaliram FB app i messenger zajedno, neće, probala to isto sa resetom telefona, ništa.

Messenger i dalje ne radi, fb radi ali zastajkuje kod linkova.

Ima li ko ideju kojom mukom da ga mučim da proradi?

Link to comment

Ubij i jedno i drugo, pa instaliraj Facebook Lite.

 

Ružan je ali radi posao, plus ćeš da rasteretiš telefon samo tako (pogotovo što mi se čini da nije baš nov)

Jel ima messenger na tome?

Fb mi radi, ali ne mogu da čitam poruke.

Link to comment

Jel ima messenger na tome?

Fb mi radi, ali ne mogu da čitam poruke.

 

Da, apsolutno radi i bez problema. To je verzija prvobitno napravljena za tržišta gde je i 2G net pojam (afričke države itd) pa je posle puštena na raspolaganje svima.

 

Primera radi, Facebook mi trenutno zauzima 173mb, Messenger 75, a Lite zauzima oko JEDAN megabajt prostora. 

Link to comment

Ok.

Ali keš čistim, firmware apdejtovan.

Telefon ne znam koliko je star (model) Lenovo s660, ali mesendžer je radio juče.

Zašto baš sada? I kome to odgovara?

Link to comment

dva dana se zezam s instaliranjem drndoida na desktop

nisam uspeo s remixOS ali jesam s phoenixOS (donekle tj)

oba napravili braca kinezi i oba su u alfa/beta izdanju ali ko voli da eksperimentise...

 

mislim da cu da kupim ovaj jide mini jednog dana

ne radim za sada nista zahtevno na kompu surf i muzika

sve ali bukvalno sve ostalo sto koristim ima svoju drndoid app

doduse mozda krenem s programiranjem i photoshopom ali da mi nije toga odmah namah bih presao na drndoid desktop

Link to comment

Ja imam moon reader pro, cita pdf-ove. možeš da instaliras neki dictionary app koji onda možeš da otvoris iz readera za izabranu riječ. Ne koristim kindle pa ne mogu da uporedim.

Free verzija moon readera ne otvara pdf fajlove, za pro imaju i 50% popust ponekad (definitivno na kraju godine).

Link to comment

Ja imam moon reader pro, cita pdf-ove. možeš da instaliras neki dictionary app koji onda možeš da otvoris iz readera za izabranu riječ. Ne koristim kindle pa ne mogu da uporedim.

Free verzija moon readera ne otvara pdf fajlove, za pro imaju i 50% popust ponekad (definitivno na kraju godine).

Upravo instalirao Moon, i to free verziju, otvara pdf, iz mesta me uputio na skidanje rečnika (ColorDict) i za 5 minuta je sve proradilo ko zmaj...

Vidim da pro košta $5, sa'ću da prostudiram šta mi se tamo sviđa, pa možda i pazarim :lolol:

 

Thanks svakako :thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...