Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

zadnji pasus je potpuno netacan,oteran je jer tamo vlast drzi narod kao stoku u toru preko 2 godine,pa ako ce oni,onda i on da bude kao oni,lepo im se namestilo,pri tom mrze ga tamo kao i sve sto nije zapad,videli smo ilustraciju jutros

  • +1 1
Link to comment
Just now, dùda said:

Grešiš ovde.

Javnost je bila u istoj meri protiv njega i pre nego je isplivala priča o testu, datumu, nepoštovanju mera i ostalom.

 

Moguce da grijesim, ne zivim u AUstraliji. Medjutim, ima nekliko vrlo upucenih forumasa koji zive u AUstraliji. Iz njhovih postova, kao i iz komentara ono dvoje novinara koji nisu znali da je mikrofon ukljucen, zakljcujem da se stvar lomila i da su slike sa djecom i L'Ekipom i price o datiumu negativnog testa prelomile na "krivu" stranu.

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

ne moze i jedno i drugo.

ili nije postovao pravila (pozitivan)

ili je falsifikovao test (negativan)

 

U logici ne moze. U propagandi moze. Propganda ne igra na logiku nego na emocije. Znas kad se politicar zalete pa kaze: "Nije tacno da sam rekao to i to za toga i toga, ali nije ni zasluzio da mu nesto dugo kazem."

Link to comment
8 minutes ago, Bogotac said:

zadnji pasus je potpuno netacan,oteran je jer tamo vlast drzi narod kao stoku u toru preko 2 godine,pa ako ce oni,onda i on da bude kao oni,lepo im se namestilo,pri tom mrze ga tamo kao i sve sto nije zapad,videli smo ilustraciju jutros

Da. Ti kazes isto sto i ja na drugi nacin. Protjeran je jer je to bilo popularno u narodu. Ministar povladjuje narodu.

Edited by Stari tenis fan
Link to comment
13 minutes ago, Stari tenis fan said:

Zasto je onda protjeran? Zato sto ministar ima diskreciono pravo, znaci da ne mora da navede valjani razlog. Ministar je smatrao da je to popularna odluka medju biracima. Bio je u pravu! Znaci protjerao je Novaka u sklopu predizborne kampanje.

 

 

Ovo je inace taj diskrecioni ministar, pojavljuje se na 1:30.

 

 

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

 

Da nije napucao lopticu u sudiju, bukvalno je to uradio - napucao je lopticu u sudiju i to u predelu glave - ničega ne bi ni bilo.. Ovako je izbačen po pravilima i može samo sebe da krivi. 

 

napucao je u predelu grkljana, naravno da se gušila, i da bi svako bio diskvalifikovan

 

e sad zašto joj nije bila čast da bude chokeovana od srpske ruke, verovatno mrzi Srbe

  • +1 1
Link to comment
 
napucao je u predelu grkljana, naravno da se gušila, i da bi svako bio diskvalifikovan
 
e sad zašto joj nije bila čast da bude chokeovana od srpske ruke, verovatno mrzi Srbe
Napucao mene pre 10ak godina na malom fudbalu brat Dejana Milovanovica, Tajson ga inace zovu. Ja malo branio, decko ne znam jel ima jacu levu ili desnu, i legla mu na volej, direkt meni u glavu bez sanse da dignem ruke na vreme. Pomerio mi socivo, nabio ga gore u oko, glava crvena bila posle do kraja termina, mozda sam imao i blazi potres mozga jer sam video sve zvezde zbog tvrde lopte... ali me bilo valjda sramota da padnem pa ostao na nogama ukopan a bakuta em starija, em joj valjda refleksna reakcija bila da padne kao od takodje Tajsona ali Majka. Svakako tuzba diskvalifikacija, nevezano za pravila.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Moras da shvatis jednu stvar, ja navijam da se vakcinise ali necu ga kriviti ako to ne bude hteo da uradi i necu abolirati ljude koji su ga izjebali iz sopstvenih politickih kalkulacija zato sto su to sto se nije vakcinisao iskoristili kao izgovor da ga izjebu. Vakcinacija u Australiji nije obavezna, nije obavezna ni za ucesce na turniru, to sto su ljudi progutali pricu da jeste jer svaka vise puta ponovljena laz na kraju postane istina nije relevantno. Za ovaj slucaj od pocetka do kraja nije uopste relevantno to sto Novak nije vakcinisan, samo je stvorena ta iluzija. Naravno da se nista od ovoga ne bi desilo da je bio vakcinisan ali to nema veze ni sa cim, kao sto nema veze to sto te ne bi pregazio dripac u dzipu koji vozi pijan da nisi prelazio ulicu na pesackom prelazu. Koliko je tesko shvatiti tako nesto?

E sad, ti odmah šta ja moram da shvatim i retoričko pitanje koliko je to teško shvatiti, a zapravo ti ne shvataš. Niko ovde više ne raspravlja o konkretnom slučaju u Australiji. Tu su se svi većinom izjasnili da su se Australijanci ogrešili o njega. Ja svakako jesam, išao sam i korak dalje - za mene je skandal uskraćivati zdravim ljudima sa antitelima prava zato što nisu vakcinisani nevezano za zakon, tj. i takav zakon bi bio sramotan po meni. Na kraju su najurili čoveka na diskreciono pravo uz smehotresno objašnjenje, populizma radi jer su ljudi odlepili od strogih mera. Držali ga u jebenom pritvoru. Prošli smo to što puta i to nije više tema. Tema su sledeći Novakovi potezi.

 

Ti si pisao da bi ga više cenio kada se ne bi predomislio i insinuirao da ljudi koji za to navijaju nemaju kičmu i stav tj. da ne mogu ni da pojme šta je to. Sad kažeš da i sam navijaš da se vakciniše. Malo si mi konfuzan da ti iskreno kažem.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

 

Napucao je loptu sudiji u grkljan. Da je istom jačinom napucao tebe u grkljan verovatno bi isto reagovao, savio se, uhvatio se za isti i slično. Sad, ona je žensko, pa je reagovala kako je reagovala što je mnogo verovatnije nego da joj je neko pre meča rekao "hey, ako te Đoković slučajno napuca lopticom u vrat, ti se baci kao da umireš". Kakva kretenska teorija, van svake pameti. 
 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Napucao je loptu sudiji u grkljan. Da je istom jačinom napucao tebe u grkljan verovatno bi isto reagovao, savio se, uhvatio se za isti i slično. Sad, ona je žensko, pa je reagovala kako je reagovala što je mnogo verovatnije nego da joj je neko pre meča rekao "hey, ako te Đoković slučajno napuca lopticom u vrat, ti se baci kao da umireš". Kakva kretenska teorija, van svake pameti. 
 

Meni je npr. delovalo da joj je tužba bila na pameti. Pala je kao juznoamerikanac u šesnaestercu.

 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Meni je npr. delovalo da joj je tužba bila na pameti. Pala je kao juznoamerikanac u šesnaestercu.

 

Jel misliš da u pravilima koja definišu pogađanje sudije lopticom stoji neki član o jačini loptice? Naravno da ne. Samim tim je i nebitno.

No bukvalno mi je neverovatno da se ne konta da to uopšte nije naivan hitac, čak i na usporenom snimku se to jasno vidi. Niti je teniska loptica stonoteniska loptica. Verovatno niko nije držao reket i lopticu u rukama ili ne daj bože odigrao koji set. Pri tom, grkljan je poprilično osetljiv deo tela i na slabije udarce.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Meni je npr. delovalo da joj je tužba bila na pameti. Pala je kao juznoamerikanac u šesnaestercu.

u delicu sekunde, mozak izgoreo od alkohola je smilsio da moze da uzme milione novaku. ima smisla. 

 

ja imam jednu teoriju, prilico suludu -  stvarno je nezgodno pogodio i zabolelo je, freak accident. 

 

inace, mislim da je pravilo prilicno idiotsko, prestrogo i da nema nikakvog smisla. dovoljno je upozorenje ili makar neka izgubi gem, ali diskavlifikacija je pretereana. 

  • +1 5
Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

u delicu sekunde, mozak izgoreo od alkohola je smilsio da moze da uzme milione novaku. ima smisla. 

 

ja imam jednu teoriju, prilico suludu -  stvarno je nezgodno pogodio i zabolelo je, freak accident. 

 

inace, mislim da je pravilo prilicno idiotsko, prestrogo i da nema nikakvog smisla. dovoljno je upozorenje ili makar neka izgubi gem, ali diskavlifikacija je pretereana. 

Zena je istrenirana da gleda loptice koje lete 100+ km/h. Verovatno brzo i razmišlja. Ko kaže da je nije zabolelo? To ne isključije da se posle dodatno malo valjala.

  • +1 1
Link to comment

Ta diskvalifikacija je bila idiotska. Idiotska su ta pravila. Trebalo bi da neko (direktor turnira?) može da kaže "e jbg ne treba ovdje biti ovoliko zadrt i zaguljen". Da ne kažem, treba da ima diskreciono pravo.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Zena je istrenirana da gleda loptice koje lete 100+ km/h. Verovatno brzo i razmišlja. Ko kaže da je nije zabolelo? To ne isključije da se posle dodatno malo valjala.

 

ovu ocigeldno nije videla jer nije ni refleksno odreagovala, a sigurno joj u delicu sekunde nije palo na pamet da zejebe srbina i izbaci ga sa trurnira jer se preziva na ic. mislim, mozda jeste, zena je alkoholicarka, eno na insagramu objavljuje slike kako pije vino.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...