Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Prilično sam uveren da ne bi diskvalifikovali Nadala ili Federera zbog onakvog incidenta
Jedino pitanje je da li su imali pravo da ga izbace? Jesu. Ćao Poz.

Da bi to izbegao, ne dovodiš se u tu situaciju.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Pa sad, nije se ovo desilo samo zato što nije vakcinisan, ali je to bio neophodni uslov da doživi ovoliku štetu. Da se vakcinisao igrao bi i verovatno osvojio AO. 

 

Eksplicitno sam na forumu branio i Đokovića i nevakcinisane generalno, ali ne mogu da razumem ovo sa kičmom i stavom sa sve povlačenjem da oni koji priželjkuju da se Đoković vakciniše ne poseduju te dve stvari. Šta je bilo sa onim da samo budala nikada ne menja mišljenje? Ja Novaku, koga volim kao nekog dobrog druga, želim da nađe malo fkeksibilnosti u sebi i da se predomisli po pitanju vakcina, vere u lekovitost lažnih piramida i koječega još. 

Njemu treba sad top PR ekspert da ga nauci kako da proda javnosti vakcinaciju. Da kaze na primjer: "Zivot je jednostaniji kad si vakcinisan."

Link to comment
16 minutes ago, nenad said:

 

 

ovo prosto nije istina, mada je jasno zasto ti tako razmisljas.

 

velika vecina ljudi (cak i na ovom forumu, gde smo jednom nogom u grobu, ili kako vec ide) se vakcinisala (kao sto je i vakcinisala svoju decu) da bi smanjila sansu da zarazi nekog drugog. prosto, verujemo da su vakcine civilizacijska tekovina koju treba odrzati. 

 

 

ali je sa omikronom ta prica o vakcinaciji zbog brige za druge definitivno gotova. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

"zverala okolo" = gledala u liniju koja joj je dodeljena

 

 

 

:laugh:

 

Gledala u liniju koja joj je dodeljena a ne igra se poen uopste jer je odavno zavrsen. Ti mislis da to tako ide, dobijes liniju u koju gledas i nema veze da li se igra ili igraci sede na pauzi? Ti, majcin sine, ima da gledas liniju koja ti je dodeljena i ni makac.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Ti sve vreme ne razumes o cemu ti govorim. Sve ovo je moglo da se izbegne vakcinacijom ali ako se zoves Mil@n, ne ako se zoves Novak Djokovic. Usla je i ona Cehinja nevakcinisana u Australiju, odigrala par meceva, niko je ne bi ni pominjao da nije ispala kolateralna zrtva "slucaja Djokovic". Ovako su je skidali u donji ves, ponizavali i na kraju deportovali. Da, nista se od ovoga ne bi desilo da je Djokovic bio vakcinisan, kao sto se na US Openu nista ne bi desilo da nije nervozan izbacio lopticu s reketa koja je slucajno pogodila onu losu alkoholicarsku glumicu, kao sto se sutra nista od svega nece desiti ako uradi nesto trece. Vidis, on jednostavno nije taj profil da ugadja drugima kako bi unapred izbegao da se namesti na zicer.

Ne radi se o ugadjenju. Nego postovanju pravila.

 

1.

On je morao da bude disakvalifikovan na USO. To su pravila. Mozada je pogodjena zena alkolicarka, losa glumica, navijacica Federera i ko zna sto jos. Nema nikve veze! Novak moze samo sebe da krivi za tu diskvalifikaciju.

 

2.

Donekle je slicno sa vakcinacijom. Ne mozes u Australiju ako nisi vakcinisan. Nebitno je li to pamentno ili nepametno. On je trebao da se vakcinise. Nije, to je nejgov izbor. Nije trebao da ide na AO. Opet nije postovao pravila. 

 

3.

AO mu je pomogao da nadju rupu u zakonu. On nije umio da cuti. To je njegova greska. Nema koga drugo da krivi osim sebe. Tu vazi precutno pravilo svih svercera. Cuti o prosvercovanom.

 

4.

Da stvari budu gore, pokazalo se da nije postovao epidemioloske mjere. Opet njegova krivica. To ga je kostalo puno. Sada treba nekako da to popravi zbog imidza.

 

 

  • +1 4
Link to comment

^

 

Vidim da ti je smešno što si napisao neistinu.

 

Naravno da sad zna bolje i da će sledeći put gledati u ovog što nekontrolisano lansira rekete i loptice jer joj je sad savršeno jasno odakle opasnost vreba u prekidima.

Edited by vememah
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

Jedino pitanje je da li su imali pravo da ga izbace? Jesu. Ćao Poz.

Da bi to izbegao, ne dovodiš se u tu situaciju.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Pa evo naveo ti čovek gore primer Kirjosa, prošlo bez opomene...a ovo je prvi svetski igrač 

Edited by ubibobi
Link to comment
17 minutes ago, Ros said:

 

mozda da pogledas rodzerovu konferenciju za stampu posle poraza od novaka, na us openu 2015-e? 

Jebe mi se za Rodžera, nemam neko visoko mišljenje o njemu kao sportsmenu, baš suprotno, a ako ćeš da me daviš sa tim whataboutismom onda si promašio suštinu mog pisanja. Pričam o idolopoklonstvu i pravdanju svega i svačega, izmišljanju, natezanju, tvrdnjama "uvijek" i "nikad" a ne o pojedinačnim slučajevima, na kraju dana govorim o odnosu forumaša a ne šta je neki teniser rekao ili nije. I ovo što sam linkovao je samo u svrhe argumentacije, da čitaš šta pišem vidio bi da ja nemam ništa protiv toga što Đoković kaže "nisam bio na nivou", ja raspravljam sa tvrdnjom da on nikad nije izjavio tako nešto. Znači Federera ne mogu da smislim, lik mi je antipatičan svjetski ali ne vidim kakve veze ima njegova kzš sa mojim tvrdnjama.

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, ubibobi said:

Prilično sam uveren da ne bi diskvalifikovali Nadala ili Federera zbog onakvog incidenta

Onda si jako neupucen u teniska pravila. Diskvalifikacija je mandatorna!

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, harper said:

Kirjos je sad na ovom turniru napucao klinca u publici lopticom, sto je tezi prekrsaj, pa se sve lepo i prijateljski zavrsilo tako sto se Nik izvinio i poklonio reket klincu da ovaj ne bi vise plakao. I to ga je bas napucao iz sve snage, Djokovic je malo jace ispod ruke izbacio lopticu koju bi svaki sudija ili skupljac loptica ko nije pijan dosao na turnir uhvatio bez problema. Izbaciti igraca broj 1 i glavnog favorita turnira zbog ciste slucajnosti da je zena zverala okolo i nije videla lopticu koja je isla u njenom pravcu je bezobrazluk. Naravno da ne izbacili ni Rodzera ni Rafu sa turnira zbog toga, niti treba da ih izbace, takve stvari se desavaju.

 

Nije isto. Kirjos je igrao loptu. Ako igras loptu nisi kriv. Edberg je ubio linijskog covjeka servisom. Doticni je sjedio na stolici, pogodila ga je lopta, pao je na potiljak. Nesrecni slucaj. Edberg nije kriv. Istina, Kirjos je igrao je poslije let, ali to su djelici sekunde.

  • +1 1
Link to comment

@harpermislim da grešiš u jednoj bitnoj stvari, to jest grešiš sigurno kada sam ja u pitanju, a imam utisak da nas je još takvih ovde. Ja ne želim Đokoviću da oportunistički pljune na svoja uverenja nego da se oslobodi bizarnog sujeverja. Slažem se sa tobom vezano za histeriju oko vakcina, ali navijati da neko kome želiš dobro ostane veran svojim antivakserskim i drugim bizarnim uverenjima je takođe hard core samo sa drugog kraja spektra. Jel ćeš ga manje ceniti ako mu jednog dana dođe u ludu glavu da je onaj bosanski Indijana Džons ustvari prevarant i nadrilekar ili ako shvati da ipak nije moguće molitvom menjati molekarnu strukturu vode Ili ako shvati da mu od vakcine neće biti ništa, kao što nije bilo ništa ni jednom Nadalu, Lebronu, Mesiju? 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...