Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

To sa diskvalifikacijom sa US Opena mu ga dodje situacija kao npr. kad patrola saobracajne policije dobije zadatak da napise xx kazni za pojas za popunu budzeta. U ovom slucaju saobrajci su sudija iz stolice i supervizor i ko sve jos tu spada. Onda im naleti neki mucenik Djokovic Srbin, u ovom slucaju Mazda CX5 neka bude, nova, tipa 50 000e, jbg covek posteno radio ko crnac i kupio da se nagradi... Dobro vece, gospodine, vasa dokumenta, niste vezali pojas i moram da vam pisem kaznu, mozda par sekundi kulturne rasprave u fazonu nisam namerno i nece se ponoviti ali kazna se pise i idemo dalje. Federer Svicarac i Nadal Spanjolac su recimo Audi Q7 star 5 godina, koji isto vredi tih 50ak hiljada ali ima zatamnjena stakla i generalno se zna da to ne vozi obicna raja nego mafijasi. Saobracajac u tom slucaju ima dve opcije - da ga propusti (baba se pridize i nasmeje kad vidi ko ju je pogodio lopticom) ili da zaustavi (ako baba reaguje isto kao sa Novakom) ali onda ide fazon dobro vece gospodine, vasa dokumenta, samo se vezite ubuduce i srecan put.

Mrze ga jer je Srbin, da. Eto vam vaterpolo koji igra 6 zemalja u svetu ali tenis je previse fensi, ne damo, m'rs.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

 

Analagija,naravno, niđe veze...

 

Imali bi veze da Đoković Srbin nije vozio pijan dok ova dva nisu i na taj način prekršio pravila saobraćaja ili ti na teniskom terenu pogodio sudijicu u grkljan što koliko znam - Nadalu i Federeru se nije desilo. 

Link to comment
Slažem se, kad su prihvatili tu igru, nek je igraju. Nek se žale na presicama konkretno kao Medvedev, nek svuda pričaju kako su diskriminisani a ne samo onda kad izgube. 
Ljudi su mahom govna, pa i kad su u publici. I šta sad? Da se isprazne tribine i  igra bez pubilke?
 
Nista, za te pare i treba da trpe ali eto mi treba da konstatujemo da je tenis snobovski sport gde je pozeljno da najbolji budu Ameri i zapadnjaci a ostali da ne talasaju mnogo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Nista, za te pare i treba da trpe ali eto mi treba da konstatujemo da je tenis snobovski sport gde je pozeljno da najbolji budu Ameri i zapadnjaci a ostali da ne talasaju mnogo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ništa, ja ga onda tek ne bih pratio, i to snobovski prezrivo. Jebeš takav sport onda.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Kao logično rješenje nameće se opcija da se tenis igra bez publike.

 

To bi moralo barem u ovim necivilizovanim rasističkim genocidnim tvorevinama poput Australije, u ostatku sveta publika je uglavnom pristojna.

Link to comment

A cekajte jel navijamo za medvedeva jer ruši te predrasude o tome kako je tenis beli, pederskitm sport. Zasto onda kukati sto i publika ruši?

 

I zasto zaboga vec decenijama gledate i pratite kolonijalni, smrdljivi supacki sport?

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

 

I zasto zaboga vec decenijama gledate i pratite kolonijalni, smrdljivi supacki sport?

 

Niko nije rekao da je sport takav.

 

Jezivo je koliko se olako prelazi preko marširanja finaliste grend slema da se vrati u svoju istočnoevropsku jazbinu. Ali kao što sam rekao, prešlo se lagano preko ubadanja nožem u leđa, i preći će se preko bilo čega drugog.

 

  • +1 6
Link to comment

Ja to vidim kao istocno evropsku macho kulturu ponašanja. Neće da budu kao Naomi ili Williamsova, da kukaju, kenjaju, plaču da su nipodaštavani i da im je teško. To je meni odlično i zato ću navijati za Medu dok bude igrao. E sad, obzirom da se 90% zapadnog sveta, u kojima se igraju svi njima bitni turniri, ponaša u okviru njihove victim kulture - upadaju u do or die situaciju. Jednostavno su strano telo, koje ljudima daje povod da ih vide kao nadobudne i drugačije, a možda i ti svi ljudi onda sebe vise kao kukavne jade pa bude još gore.

 

Jebiga, da se najveći GS turnir odigrava u Kini ili recimo nekoj Rumuniji, šta publika bi bacala cveće na Rodju i Rofoa? :D Novak ih je svakako razjebao više puta na sastavne komade, a šta će Medo i svi ostali koji nadolaze da nauče iz tog iskustva videćemo. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Najavljuje li Djokovic neku konferenciju za novinare? 

Veoma je vazno da objasni 16, 17, 18 decembar nama u Srbiji. Ako ovako ostane, pa meni da pokuca na vrata u kucu mi ne bi usao, kao i svako za koga znam da se pozitivan svrckao. Za njega znamo jer se otkrilo, ko zna koliko je jos takvih. To je razlog zasto imamo ~45k umrlih vise,  neka doktorka je objavila podatak o 145 lekara umrlih, dok u Sloveniji 0. 

  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Niko nije rekao da je sport takav.

 

Jezivo je koliko se olako prelazi preko marširanja finaliste grend slema da se vrati u svoju istočnoevropsku jazbinu. Ali kao što sam rekao, prešlo se lagano preko ubadanja nožem u leđa, i preći će se preko bilo čega drugog.

 

 

Izvini, sad sam tek video snimak. Trebalo je izbaciti idiota odmah. Mislim da su ta dva slucaja ipak neuporediva.  

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 a šta će Medo i svi ostali koji nadolaze da nauče iz tog iskustva videćemo. 

 

Možda nauče da treba da promene državljanstvo kada im se ono nudi i da će im život biti lakši tako? Da je Nolo postao Englez kada mu je to nuđeno pre 20 godina, sada bi bio omiljen, a njegovo ludilo™ predstavljeno kao jako simpatičan ekscentrizam zbog kojeg bi ga još više voleli.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...