Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

Pa možda da se nije ovoliko ukopavao sa ovim sakrivanjem svega i svačega (sem budalastih stavova) možda bi ga gledali drugačije. Naravno da je politička odluka, ali je i ona zasnovana na tome šta bi njegov ulazak predstavljao. Australiji ne treba da povija kičmu pred jednim antivakserom. 

 

recimo da je prelezao koronu u decembru, i objavio, i trazio zbog toga izuzece od vakcine, i ceo svet zna za to, kao i komisija koja odlucuje o anonimnim prijavama...

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

recimo da je prelezao koronu u decembru, i objavio, i trazio zbog toga izuzece od vakcine, i ceo svet zna za to, kao i komisija koja odlucuje o anonimnim prijavama...

I zašto to nije rekao? Šta je tu sramotno? Šta krije?

Link to comment

Izgleda da nije sacekao odobrenje vlade Viktorije za dobijanje radne vize nego kao magarac odmah pojurio na avion.

Mislim to odobrenje nikad me bi ni dobio tako da je medical exemption bio samo trojanski konj.

Uglavnom zbog sve ove drame procurilo je da nije vakcinisan i da je navodno imao.kovid nedavno.iako se time nije pohvalio na socijalnim mrezama

Link to comment
1 minute ago, Moracikus said:

Izgleda da nije sacekao odobrenje vlade Viktorije za dobijanje radne vize nego kao magarac odmah pojurio na avion.

Mislim to odobrenje nikad me bi ni dobio tako da je medical exemption bio samo trojanski konj.

Uglavnom zbog sve ove drame procurilo je da nije vakcinisan i da je navodno imao.kovid nedavno.iako se time nije pohvalio na socijalnim mrezama

 

Sram ga bilo, nije se hvalio da je bio bolestan. Jbt.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Ros said:

 

e, jebiga... procitaj sta sam napisao

Sam se ukopava već mjesecima izjavama, jebiga. To je dovelo do toga da se njegov dolazak tamo smatrao nekakvim stejtmentom, pobjeda protiv establišmenta, šuknuo im, diskriminišu se obični građani a bogataši se puštaju, postoje neki iznad zakona blablabla. Ovi odlučili da im ta glavobolja ne treba. Nije po pravilima, nije konzistentno, pederski je ovo što su ga navukli da dođe do tamo pa ga onda šikanirali, ali jebiga, izvagali, kao i svaki političari. Nisam ja sretan zbog toga, ustvari, boli me kurac za ozi politiku, više bih volio da je Đoković vakser. 

Link to comment

Valjda će se u narednim danima razjasniti farsa oko vize i izuzeća al super se sve završilo na kraju - glasni "apolitični" antivakser je nasankan i šutnut od države koja ima jasan stav oko vakcinacije.

 

  • +1 5
Link to comment

@Ros

 

pusten je u zemlju jer je vakcinisan, bio pozitivan na pcr i otisao u izolaciju.

debilno mozda jeste, ali nikakva zavera nije

jebiga, podstice se vakcinacija svuda - kao sto i mora i treba

Edited by Tsai
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

a 'ladno im sapovalov stigao 25.12, odmah testiran pozitivan, poslan u karantin i posle 4-5 dana...jupiiiiii idemo na tenis

Propisi su propisi

7 dana izolacije za vakcinisane a moze da se skrati ukoliko se testiras negativan ranije.

Antivakseri idu na 14d

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...