Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, dùda said:

ne razumem čemu rasprava o mučenim graničnim službenicima, haha. ne mogu da verujem

 

novak je sve zajebao onim twitom, da ga nije bilo, do sada bi već bio na treningu

 

ovako, jaaako je sebi sve zakomplikovao, nastavak karijere takođe

ma da, bas bi australijanci rizikovali da ga puste, pa da ovaj na nekoj konferenciji izvadi papir o izuzecu i saopsti da je usao nevakcinisan

Edited by JohnnyD
Link to comment

Izgleda da Novakovi advokati traže od Federalnog suda da izda privremenu meru kojom će obustaviti od izvršenja akt o uskraćivanju ulaska u Australiju, tj. da mu sud dozvoli ulazak. Naše novine naravno to prevode kao žalbu.

Link to comment
4 minutes ago, Zverilla said:

Sitna slova na svakom viznom obrazcu koji sam popunio ;)

+1

 

Svaka viza i svaka granica.

 

A sve ovo je najgore moguće ispalo po sve. Došao da ga vrate, dali mu izuzeće da bi ga oterali. Trebalo je od starta da se drže jedne odluke ili bar svaka strane svoje priče pa bi kud i kamo ozbiljnije izgledalo.

Link to comment
11 minutes ago, namenski said:

To vazi i vazilo je za svaku vizu, od kako je viza...

Ali, posle svih propratnih sranja koja su pratila Djokovicev (ne)dolazak u Australiju, verovati da je odluka o nepripustanju u zemlju doneta od strane nezavisnog drzavnog sluzbenika/organa na granici/aerodromu, koji je odlucivao ni po babu ni po stricevima, i u koju nikakva vlast niti sme niti moze da se mesa, je pa onako malo :puke:

U to niko i ne veruje. Ne znam sta si se toga uopšte uhvatio.

 

Pitanje je bilo da li je tako nešto moguće (odbiti ulaz s ispravnom vizom).

Da moguće je. I da, on je napušen s najvišeg nivoa.

Link to comment
4 minutes ago, JohnnyD said:

ma da, bas bi australijanci rizikovali da ga puste, pa da ovaj na nekoj konferenciji izvadi papir o izuzecu i saopsti da je usao nevakcinisan

pa šta će da izvade ostalih 10 koji su izuzeti po istim pravilima ?

 

još jednom, od početka ga pljujem zbog tog stava, ali breeee, zašto samo njemu prave problem ?

da je išao sa nekim sumnjivim papirima, to me niko ne može ubediti, tolika budala ipak nije

osim toga, te papire su gledale dve nezavisne komisije, još navodno anonimno ?

 

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Makar nas je Srdjan nasmejao svojim minijaturama.

Zajebo Malagurskog po gledanju u sopstveno dupe, zove narod na ulice zbog toga šta rade njegovom sinu, a nije pozvao sina da malo protestuje šta rade njegovom narodu. Ne do bog da se Srki oglasio po tom pitanju. 

  • +1 2
Link to comment

samo je trebao da primi vakcinu i da izbegne ovu dramu...neveroavtno sta je uradio. znao sam da se nece vakcinisati ali sam se nadao da ipak nije toliko lud. 

  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, Zverilla said:

Pitanje je bilo da li je tako nešto moguće (odbiti ulaz s ispravnom vizom).

Slusaj, to zna svako ko je barem jednom u zivotu morao da se vizira, ne moras meni da objasnjavas...

I da mi ucitavas da sam se uhvatio toga: uhvatio sam se cinjenice da je nekom poput Djokovica zahtev za vizu naprosto mogao da bude odbijen.

I jos poprilicno toga sto je moglo da se uradi sa australijske strane, a da se ozbegne ovakvo dziberisanje.

Ostale reakcije, pocev od roditelja :isuse:, vucica, navijaca, Srbatm svih usmerenja, vakserma i antivakserima, itd, itd..., sa ovom aerodromskom blamazom i pokusajima da se Australija predstavi kao zemlja u kojoj granicni organ nezavisno donosi odluke :isuse: - veze sa pricom nemaju.

 

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...