Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

pa šta će da izvade ostalih 10 koji su izuzeti po istim pravilima ?

 

još jednom, od početka ga pljujem zbog tog stava, ali breeee, zašto samo njemu prave problem ?

da je išao sa nekim sumnjivim papirima, to me niko ne može ubediti, tolika budala ipak nije

osim toga, te papire su gledale dve nezavisne komisije, još navodno anonimno ?

 

Evo juče su neki jedva dočekali da se smeju na ovakva pitanja, sada su malo tiši u tom smislu.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Sva četvorica imaju isti medikal kondišn? Ili su možda ta trojica vakcinisani?

 

Tražili su exemption jer su se vakcinisali? :lol:

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

pa šta će da izvade ostalih 10 koji su izuzeti po istim pravilima ?

 

još jednom, od početka ga pljujem zbog tog stava, ali breeee, zašto samo njemu prave problem ?

da je išao sa nekim sumnjivim papirima, to me niko ne može ubediti, tolika budala ipak nije

osim toga, te papire su gledale dve nezavisne komisije, još navodno anonimno ?

 

 

Zato što se ističe. Ne u teniskom smislu, nego u medijskom, kao prvi igrač sveta, i to uglavnom idući kontra mainstream-a, od rasturanja ATP-a i diranja u podelu keša sa turnira, do stavova o vakcinaciji. Da je osrednji teniser ne bi se niko bavio ovim njegovim stavovima, niti bi to ikoga zanimalo. Da je prvi na svetu, a da ima mainstream stavove ili da se ne oglašava po tim pitanjima, isto ga niko ništa ne bi pitao. Ovako je od sebe napravio neku vrstu simbola, i sad mu je kasno da to promeni. Ni poreklo mu tu ne pomaže, ali mislim da nije presudno, osim u kontekstu nekih opštih stereotipa o Balkancima.

  • +1 2
Link to comment

Jao ako ga sad puste po žalbi pa kako onda vođa slobodnog sveta. Vođa slobodnog sveta bi bio da je rekao "neću da idem, pušite kurac i moj i ovaj što me je napravio" a ne tek kad je izduvao na zadnjem stepeniku nakon svih krivina sad "vođa slobodnog sveta". Inače, o ovom se drvi malo kod nas, malo u Australiji, sutra se nigdje drugo neće pisati o tome. 

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, Ayatollah said:

Jeste, čeka ga komisija veštaka grafologa i forenzičara na aerodromu u 11 uveče da utvrdi validnost dokumenta. 

 

a pre toga su lekari i strucnjaci proveravali sadrzaj. 

Link to comment
21 minutes ago, Tsai said:

kako god bilo, on sada ima dve opcije. ili da se vakcinise ili da zavrsi karijeru. ne kazem to kao da mu nesto sudim, vec jednostavno to ce biti tako i ne postoji treca

 

zasto? u svim ostalim zemljama je neko ko je prelezao koronu u istoj ravni sa vakcinisanim. naravno, ako je istina da je ponovo imao koronu

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Jao ako ga sad puste po žalbi pa kako onda vođa slobodnog sveta. Vođa slobodnog sveta bi bio da je rekao "neću da idem, pušite kurac i moj i ovaj što me je napravio" a ne tek kad je izduvao na zadnjem stepeniku nakon svih krivina sad "vođa slobodnog sveta". Inače, o ovom se drvi malo kod nas, malo u Australiji, sutra se nigdje drugo neće pisati o tome. 

 

Što se tiče turnira i Tennis Australia sve je ok, izduvao je da bi njihovi političari dobili malo poena i tebi je to ok. Seti se onda tog kad sledeći put budeš imao problem što naši političari rade nešto zbog poena.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ros said:

 

zasto? u svim ostalim zemljama je neko ko je prelezao koronu u istoj ravni sa vakcinisanim. naravno, ako je istina da je ponovo imao koronu

Pa možda da se nije ovoliko ukopavao sa ovim sakrivanjem svega i svačega (sem budalastih stavova) možda bi ga gledali drugačije. Naravno da je politička odluka, ali je i ona zasnovana na tome šta bi njegov ulazak predstavljao. Australiji ne treba da povija kičmu pred jednim antivakserom. 

Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

 

Zato što se ističe. Ne u teniskom smislu, nego u medijskom, kao prvi igrač sveta, i to uglavnom idući kontra mainstream-a, od rasturanja ATP-a i diranja u podelu keša sa turnira, do stavova o vakcinaciji. Da je osrednji teniser ne bi se niko bavio ovim njegovim stavovima, niti bi to ikoga zanimalo. Da je prvi na svetu, a da ima mainstream stavove ili da se ne oglašava po tim pitanjima, isto ga niko ništa ne bi pitao. Ovako je od sebe napravio neku vrstu simbola, i sad mu je kasno da to promeni. Ni poreklo mu tu ne pomaže, ali mislim da nije presudno, osim u kontekstu nekih opštih stereotipa o Balkancima.

ma znam ja zašto njemu prave prolem, pitanje je bilo retoričko

 

i zbog toga što me zanima kako će to da obrazlože ?

hoće li i ostalih 10 koji su dobili izuzeće da sutra izleti napolje ?

ili će da najebu dve nezavisne medicinske komisije, bile su potkupljene, šta li ?

 

jednostavno, ako su demokratska zemlja, u ovoj stvari ne može da najebe samo novak

ako ostane na tome, onda nisu ni jebena banana republika

 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, napadaj said:

"Moj sin se noćas nalazi u australijskom zarobljeništvu, ali nikada nije bio slobodniji. Od ovog trenutka, Novak je postao simbol i vođa slobodnog sveta, sveta siromašnih i potlačenih zemalja i naroda", rekao je Srđan Đoković

 

 

:nobles:

Predstava.

Po ovome, ispada da su momka poslali znajući da će se vratiti.

Sramotno.

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Što se tiče turnira i Tennis Australia sve je ok, izduvao je da bi njihovi političari dobili malo poena i tebi je to ok. Seti se onda tog kad sledeći put budeš imao problem što naši političari rade nešto zbog poena.

Meni to nije ok, ali jebe mi se za Australiju, neću sigurno ja da njima popravljam društvo niti me boli stojko za njih. Novak je antivakser, za mene sve mimo toga trenutno u ovoj situaciji nakon 2 godine pakla ima manji značaj u odnosu na tu informaciju.

A gledaj sad samo kad krenu njega da arče u političke svrhe naši. A Srki to zajaše, a možda i Novak lično. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...