Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesmo proterali astralijskog ambasadora?







... Shiit has hit the fan
 

 

 

Spakovan u prvi avion sa koalama i kloakanima...

Link to comment
Just now, James Marshall said:

 

Ovo kao Stringer Bela kad izrade u trećoj sezoni advokati i političari. 

 

what did i tell you about playing them fucking away games

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Eto sad, kad smo mi izrazili sumnju da je to sa medical exemption šarada i da su mu progledali kroz prste, neki su govorili da je Australija ozbiljna zemlja i da je tamo sve po PS. Sad kad je Nolo naletio na zajebanu šalterušu kod koje nema cile-mile "ma nema šanse da je to čisto poštovanje pravila, to su oni njemu nešto namjestili". 

  • +1 2
Link to comment
Just now, SNARC said:

 

 

 

Jebote..i Australija je SNS drzava..jebo me Don't look up, sad sve sa tim filmom nekako povezujem

Sve su države iz tog filma, osim ovih diktatorskih, i možda po koje evropske... Na žalost...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ovo je sve zbog twittera, jebo ih twitter sve zajedno u guzicu...

Delom mozda jeste, ali serem se u vladu/vlasti koje spadnu na to da im Twitter kroji politiku/postupanje...

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

ovo jednoastavno nije tačno

gde to piše?

 

Pise na potvrdi o odobrenju vize kad je dobijes. Pise da to zapravo nije viza i da sluzbenik ima diskreciono pravo da ti odbije ulazak u zemlju ako si mu sumnjiv.

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

bukvalno imam osecaj da je samo precutao da je dobio excemption da niceg od ovog ne bi bilo

 

@Moracikus

a kako to border force ima uvid u poverljive medicinske izvestaje koji treba da ostanu anonimni?

Anonimni za javnost ali ne i njih.

Link to comment
i da jeste tačno, ovo očigledno ne može da se poredi sa rendom likom koji dolazi sa turističkom vizom u posetu bratu pa imigracione vlasti posumnjaju da može ilegalno da ostane. najbolje da je neka šalteruša iskoristila svoje diskreciono pravo da ne pusti prvog tenisera i devetostrukog šampiona koji ima vizu jer joj je antipatičan. 
Jeste tačno, bar za Kanadu znam, a slično je i za USA, pa verujem onda i za Australiju. Vratili su mi kolegu po sletanju u Kalgari, iako je imao uredne papire. Posle se žalio kanadskoj ambasadi kod nas i priznali su mu da je lik iz HC trebalo da ga pusti, al ukratko: jebiga. Diskreciono pravo.

Posle je putovao sa tom istom vizom i puštali su ga, ali je uvek imao dodatni razgovor, zašto je vraćen prvi put.

Naravno, ovo nema puno veze sa Njoletom, ovo su političari spasavali guzice, ali sve ste već prežvakali. Ja mislim da su mu učinili uslugu, jer bi odijum na AO bio sumanut. A pitanje je dal je ovako dupetom zatvorio AO vrata zanavijek.
Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

 

a ovo nisu znali kada su mu dali odobrenje ?

ok, sad e političari (ovaj je ministar) da peglaju ovo sranje

 

ja prva mislim da je novak glupander glupi, ali ovo više nema veze sa tim, ili su poštovali pravila ili nisu, ali onda mora da nađu te koji nisu, pa da i oni najebu

 

Link to comment
1 minute ago, Moracikus said:

Anonimni za javnost ali ne i njih.

 

ali na osnovu cega to border force moze da zna bolje od dve anonimne lekarske komisije? ko uopste odlucuje na granici? tim strucnjaka ili rendom carinici?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...