Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 minutes ago, Redoran said:

Njesra, šteta, jebiga.

 

Samo nešto da izjavim ovde jer mi je muka od pbp tema, džinksovanja, kontra-džinksovanja i čuvene kovanice "gotovo je ovo" koja matematički mora da se materijalizuje tu i tamo ako se ponovi milion puta...

 

 

 

Plus mali milion, inače ne zalazim na teniski podforum ali ako se ovako prate mečevi, to je užas. 

Link to comment

Iako nisam bila za to da ide na OI jer mi je frka od ovog praznjenja i razocarenja, ako je otisao i ako je igrao i dubl, jer to je on, a protiv prirode tesko da srecan i ispunjen covek moze. Sve sto uradi, a to vec pricam odavno, plus je veliki i on opet stalno pomera granice. Tako ce zlato na sledecim u Parizu da pomeri, sta je to za tri godine [emoji4]

Samo da je zdrav, a sve ce ovo prevazici i proci, kao i vise puta do sada, i gore cak stvari.

[emoji173]

Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

 

Plus mali milion, inače ne zalazim na teniski podforum ali ako se ovako prate mečevi, to je užas. 

 

E moj ti, tu je uvek kolega forumaš semafor koji na svakoj strani okači 10 postova u cilju direktnog prenosa, a to malerisanje kljakavi i gotovo je ovo i slično je jedno od najglupljih stvari koje je forum ikad iznedrio, ne znam iz kog razloga se to primilo. Tako u toku meča od 20 postova na strani 15 komotno može da ne postoji, niko se ne bi bunio, ali avaj. 

  • +1 1
Link to comment

I meni ga je žao jer svojim trudom i zalaganjem i ponašanjem zaslužio barem jedan trofej sa OI. 

 

No čovek je ubedljivo najbolji svih vremena, kad okači reket o klin biće još ubedljiviji, imaće na šta da misli i čega da se priseti kad mu padne OI na pamet i svi ti porazi. 

Inače, sa ovim pobedama pre Zvereva msm da je tu negde top 1, 2 sa pobedama u singlu na OI.

Link to comment

nije da se narocito tangiram oko nola, njegovih medalja, titula i ostalih problema, ali zanimljivo je da uvek choukuje na oilimpijskim igrama. ovo mu je, koja, cetvrta, uzeo je samo jednu medalju, i to bronzu sto se bronzi. neki psiholoski momenat postoji, nesto mu tamo ne odgovara u toj atmosferi i organizaciji.. mozda ga iscrpu svi ti indijci, norvezani i paragvajci sa kojima mora da se slika, pa nema snage za tenis. ali znajuci koji je fanatik uzece zlato 2024.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma čovjek da kaže večeras "odoh u penziju", ništa neće promijeniti da je naš najveći sportista svih vremena, a isto tako i teniser. Alal mu kurac i živci i za ovo da se cima, za ove iščašene, replacement OI.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

nije da se narocito tangiram oko nola, njegovih medalja, titula i ostalih problema, ali zanimljivo je da uvek choukuje na oilimpijskim igrama. ovo mu je, koja, cetvrta, uzeo je samo jednu medalju, i to bronzu sto se bronzi. neki psiholoski momenat postoji, nesto mu tamo ne odgovara u toj atmosferi i organizaciji.. mozda ga iscrpu svi ti indijci, norvezani i paragvajci sa kojima mora da se slika, pa nema snage za tenis. ali znajuci koji je fanatik uzece zlato 2024.

 

Prva stvar na OI je da se igra na 2 dobijena seta. Da je danas igrao best of 5, vrlo moguće da bi se izvukao ko što bi i na random grand slamu izduvao da se igra best of 3. Recimo Cicipas u Parizu. Drugo, mene uopšte ne bi čudilo da je Djokoviću bitnije osvojiti OI nego random grand slam. Ok, sad kad je blizu kalendarskog pa US Open mu treba pa je malo drugačije, ali inače kontam da on hoće to zlato više nego išta. Otuda i taj neshvatljivi pad da čovek izgubi 9 gemova zaredom danas. Mislim da se preuveličavaju njegove fizičke poteškoće kad god izgubi. Jednostavno Zverev je danas digao igru na totalno drugi nivo od 2:3 i ovaj nije bio spreman na tako nešto. Pao je u igri, krenuli su problemi u glavi. To što je skraćivao poene u početku nije bilo zbog umora već je video da ovaj ubija bekhendom, posle je Zvereva krenuo i servis i game over. 

 

Od 3:3 Zverev je krenuo da fantastično servira i tamo gde je Novak imao šansu i gde je prosuo meč je u drugom gemu trećeg seta da vrati brejk na 15:40 kad je odigrao užasno kratak forhend prilazni udarac mreži Zverevu pravo na reket. Možda bi u nekom drugom meču Zverev to zafrljačio u mrežu ali danas nije, danas je odigrao drugu polovinu meča na nivou svog rankinga, a to što se Mijaljević isčudjava i ne samo on nego i Višković kad god neko drugi krene da igra dobar tenis protiv Novaka, to je stvar naših kretenskih komentatora. Pa dal je moguće da je ovo pogodio. Naravno da je moguće, zato su vrhunski teniseri, zato što pogadjaju takve stvari. 

 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

 

Mislim da se preuveličavaju njegove fizičke poteškoće kad god izgubi.

 

ne verujem da iko misli na doslovce fizičke teškoće

 

ovde se radi o iscrpljenosti, fizičkoj+mentalnoj, zapravo, u ovom sportu retko da idu jedna mimo druge

 

pa svedoci smo bili da je samo jedan jebeni meč (i to na dva dobijena, madrid 2009) toliko iscrpeo novaka i nadala (da, i nadala, iako je taj meč dobio) da im je nastavak sezone obojici bio ispodprosečno loš

naravno da to nije bila puka fizička iscrpljenost

 

dobro reče @kud u maglu Simoviću, čovek je jednostavno pregoreo

nije imao snage da se izbori sa prvim ozbiljnjim izazovom

 

nije ovo bilo kao promašem smeč onomad, ovo je dublje, zato nisam optimista pred sutrašnje mečeve

 

Link to comment
Njesra, šteta, jebiga.
 
Samo nešto da izjavim ovde jer mi je muka od pbp tema, džinksovanja, kontra-džinksovanja i čuvene kovanice "gotovo je ovo" koja matematički mora da se materijalizuje tu i tamo ako se ponovi milion puta...
 
Dakle, što se mene tiče Đovak može da se na USO raspadne još grđe nego danas, da ispadne u trećem kolu, da ne kompletira kalendarski slem, da ne uzme više nijedan GS niti turnir do kraja karijere (a uzeće) - i dalje je u pitanju najveći od svih velikana koji su ikada uzeli reket u ruke. Jedan i jedini, apsolutni bog u panteonu tenisa. Imam za cilj u životu da barem jednoj stvari, nebitno koliko velikoj ili maloj, pristupam na način na koji on pristupa tenisu. To uključuje i ovo neuspelo teranje sebe preko svih granica, i ispuš tamo gde su pobede bile unapred upisane, i magične preokrete, i sve ostalo. Što neko već reče, to bezumno loženje lišeno bilo kakve hladne analize, samo ga čini još većim carem.
 
Živ ti nama bio majstore. Još mi nismo svesni šta si nam svima ponudio na tacni.
Potpisujem sve, gde da se udari pečat
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

ne verujem da iko misli na doslovce fizičke teškoće

 

ovde se radi o iscrpljenosti, fizičkoj+mentalnoj, zapravo, u ovom sportu retko da idu jedna mimo druge

 

pa svedoci smo bili da je samo jedan jebeni meč (i to na dva dobijena, madrid 2009) toliko iscrpeo novaka i nadala (da, i nadala, iako je taj meč dobio) da im je nastavak sezone obojici bio ispodprosečno loš

naravno da to nije bila puka fizička iscrpljenost

 

dobro reče @kud u maglu Simoviću, čovek je jednostavno pregoreo

nije imao snage da se izbori sa prvim ozbiljnjim izazovom

 

nije ovo bilo kao promašem smeč onomad, ovo je dublje, zato nisam optimista pred sutrašnje mečeve

 

na tom meču u madridu je rafa prvi put ozbiljnije povredio kolena (počeo da nosi one zavoje), što je i omogućilo oldereru da uzme ne samo taj turnir već i jedini rg mesec dana kasnije...

- djokold je pak prsao u glavi i nije se sastavio narednih godinu dana, tek mu je osvajanje davis kupa povratilo samopouzdanje....

Link to comment

ok, ali ostaje činjenica da su prsli obojica nakon tog meča, svaki na svoj način

 

ostaje fakat da se nole potrošio strašno u nekim mečevima na rg i w

bio je on tu na tankom ledu u više navrata, to je bilo strašno mentalno trošenje koje mora da uzme danak

 

nama se sada čini kao da se on prošetao do trofeja, ali naravno da nije

 

ma ja samo hoću da kažem da ovo danas i nije bilo baš toliko neočekivano, ok, bilo je neočekivano, ali šokantno svakako nije

Link to comment

Ne znam zasto stalno spominjete  to  da Djokovic ne moze da igra na dva dobijena seta,kako je tu    ranjiv itd.  a osvojio je tolike masterse i zavrsne turnire  u karijeri, koji se takodje igraju na dva dobijena seta. Do meca sa Zverevim u medijima je isla prica kako Djokovic nezaustravljivo grabi ka zlatu  ne samo u nasim , i onda je Zverev sputio rampu, posto je danas bio bolji igrac.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...