Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kakav je to opsesivni karakter, da covek ne poveruje. Na treninzima gde igraci lagano i bez pritiska uvezbavaju stvari koje su im potrebne za turnir on lomi reket jer mu ne ide nesto sto je zamislio da treba da uradi. Pretpostavljam da covek mora da bude takva picajzla da bi osvojio i uradio ono sto je on osvojio i uradio.

  • +1 3
Link to comment

moj utisak je da novak najviše neurozan kad oseti da mu nije dan, lomljenje reketa na treningu mi ide uz fakt da ga drži i opterećuje džetleg. naučio me je dobro novak da mu ne učitavam svoje emocije i mišljenja al opet lako mi je da zamislim da mu se vrzma po glavi koliko će biti mlitavih dana dok se šetka po svetu tamo-amo sad kad je došlo vreme da bude fokusiran kao nikad.

Link to comment
56 minutes ago, utilitarist said:

moj utisak je da novak najviše neurozan kad oseti da mu nije dan, lomljenje reketa na treningu mi ide uz fakt da ga drži i opterećuje džetleg. naučio me je dobro novak da mu ne učitavam svoje emocije i mišljenja al opet lako mi je da zamislim da mu se vrzma po glavi koliko će biti mlitavih dana dok se šetka po svetu tamo-amo sad kad je došlo vreme da bude fokusiran kao nikad.

 

Ne mislim da je u tome stvar, znao je on jos kad je odlucivao da ce ici kakvi ce mu biti dani u Tokiju. Jednostavno je picajzla na treningu i sve mora da mu ide kako je zamislio ili ce da pobesni, svi njegovi treneri su pricali o tome. Novak je jedan od onih ljudi koji je siroke ruke i divan kad mu dobro ide ali zato, kad oseti da nesto nije kako je projektovao ili ide protiv njega, ume da se pretvori u prilicno zajeban karakter. Veliki sampioni su ponekad kao deca, navikli su da im je sve podredjeno i tesko se mire svaki put kad dodje do nekog poremecaja onoga sto bas u tom trenutku hoce i misle da im pripada. Dovoljno je da na treningu promasi nekoliko puta ono sto je zamislio da pogodi i cao reket.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...