Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

 
Ne mislim da je u tome stvar, znao je on jos kad je odlucivao da ce ici kakvi ce mu biti dani u Tokiju. Jednostavno je picajzla na treningu i sve mora da mu ide kako je zamislio ili ce da pobesni, svi njegovi treneri su pricali o tome. Novak je jedan od onih ljudi koji je siroke ruke i divan kad mu dobro ide ali zato, kad oseti da nesto nije kako je projektovao ili ide protiv njega, ume da se pretvori u prilicno zajeban karakter. Veliki sampioni su ponekad kao deca, navikli su da im je sve podredjeno i tesko se mire svaki put kad dodje do nekog poremecaja onoga sto bas u tom trenutku hoce i misle da im pripada. Dovoljno je da na treningu promasi nekoliko puta ono sto je zamislio da pogodi i cao reket.
Ivanišević je u svakom intervjuu nekad posle pitanja a nekad i sam ubacivao kako "nije ni malo lako raditi sa Novakom, veliki, veliki pritisak", ko zna šta im ovaj ludak radi [emoji16]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Verovatno ce ili samo Sinsinati ili nista pred USO, normalno zavisno od rezultata i razvoja situacije na OI.

 

Igrace nesto sigurno. Ovaj olimpijski turnir nije nista slabiji od nekog mastersa a igra se na betonu, moze da se uzme kao pripremni tuirnir.

Edited by harper
Link to comment
On ladno u onom CG intervjuu kaže da se posle Olimpijade vraća za CG, pa onda ide za Ameriku!
Jbt, koliko je to promena vremenskih zona!
da igra Kanadu bilo bi normalno da produži preko Pacifika ali ovako ima vremena a i razloga da "skoči dole"... i ako mu zafali motivacije da osvoji eto jedne dodatne. Doneće medalju Vulinu :pegla:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Može biti da sam paranoičan, ali zar ne bi mogao malo da smanji broj kontakata sa raznoraznim ljudima, na kraju će fasovati koronu?

 

Ima li tamo nekoga da malo razmisli o tome?

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ubeđen sam da mu je staf vakcinisan

 

Šta mu vredi vakcinisan staf kada lupa selfije sa celim olimpijskim selom. Nešto sa maskom, nešto bez maske, nešto sa maskom ispod nosa...

 

Covid je imao prošlog leta, nisam baš siguran koliko su ta antitela još uvek aktivna, pa još sa ovim novim sojem.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...