Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Vala ste svi kao zadusne babe. Sta treba da radi, da se izvini i kaze da nece da se slika da ne bi fasovao koronu? Ljudi trce za njim u papucama da izmuvaju selfi, naravno da ce da se slika sa svakim od njih. Cena slave.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

npr bi mogo da se vakcinise? pa onda nek se fotka sa svima redom.

 

Odakle znas da nije?

 

Ponasate se kao da u njegovom timu niko nista ne zna i ne radi, samo se mi ovde brinemo za njegovu karijeru dok se on zajebava. Taj je verovatno vise puta merio antitela nego ceo ovaj forum da se sakupi, a svi znamo kakvih fanatika ovde ima.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Tsai said:

a jebiga, znalo bi se da se vakcinisao. sigurno.

od top igraca zasad samo deda.

 

Mislim da bi on, ako se vakcinisao, radije to prikrio, imajuci u vidu izjave koje je davao. Vodi se sigurno racuna o bezbednosti, nije on random lik sa ulice za koga nikog nije briga da li se zarazio ili nije. Tim pre sto je on sam fanatik za sve sto se tice zdravlja.

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

Tim pre sto je on sam fanatik za sve sto se tice zdravlja.

on je fanatik al alternativne medicine, seti se one situacije sa laktom kada je odbijao rutinsku operaciju što ga je moglo koštati dalje karijere

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

on je fanatik al alternativne medicine, seti se one situacije sa laktom kada je odbijao rutinsku operaciju što ga je moglo koštati dalje karijere

 

I valjda naucio nesto iz toga. Nije on tada odbijao operaciju jer nije hteo da se leci vec zato sto je vilenio s nekim glupostima, verujuci da ce to da zaleci na neki drugi nacin. Ovo nije ista situacija, ovde je ili si bolestan ili zdrav. Plus se vec jednom zarazio.

  • +1 1
Link to comment

Nemojte opet o njegovoj alternativi, znamo sve napamet -.-

Naravno da strepim, niko nije siguran, ni vakcinisani. I znam da mu gen nece biti nista (nadam se), ali ako je pozitivan, cao, moze samo da kupi stvari.

A uvek sam pricala, valjda zna sta radi, cak i tada kada je odlagao neizbeznu operaciju - intervenciju, tako i sada.

Meni je fascinanrno kako je uvek raspolozen i oran svima da pokloni paznju i svakog se seca. Neverovatan lik



https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=357650122385737&id=100044222566696
Link to comment

Moram priznati da sam i ja pomislio na koronu kada sam vidio ovo masovno druženje i slikavanje.

Iako je primio vakcinu opet može biti pozitivan na testu. (Bar kako ja razumijem).

 

 

Link to comment

Potpuno je nebitno šta Novak misli o Kovidu, može i da ne veruje u njegovo postojanje što se mene tiče. Ono što je bitno je da je svestan da će biti diskvalifikovan ako bude pozitivan na testu, a pošto nije juče pao sa Marsa ta informacija mu sigurno nije promakla. Tako da relax, možda se o ličnom blagostanju i subjektivnom osećaju konsultuje sa Nestorovićem ali o tome kako da ne padne test računa vode neki drugi ljudi.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

Ko god da vodi računa - nema ljutiš ako ga zbog pozitivnog testa diskvalifikuju. 

 

To je svakako bila mogućnost/potencijalna opasnost na svim turnirima koje je igrao u poslednjih godinu dana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...