Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

14 minutes ago, 189- said:

pre bih novaka mogao zamisliti u toj ulozi.

Ma nema šanse,pa koji bi  vrhunski sportista je pristupio sns-u ;)

Link to comment
jumo dobra ti tetovaža
Zajedničko sa fotkom imam samo boju kose.

Pa dobro, kazem zabludela ovčica, i Dača Ikodinović se pokajao kada dao potpis podrške onomad, ispolivao se pepelom poprilično kasnije, desi se, zajebe se čovek, ovde tek ne vidim problem. Nisu svi vizionari, a i ne zanima ih bas da budu -.-


Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

U kriznim, narocito terminalnim situacijama ljudi se hvataju za svaku slamku jer im je ionako samo to preostalo, kriviti ih zbog toga i nazivati budalama je odraz potpunog odsustva empatije. Za lazne doktore i sarlatane postoji zakon da zabranjuje bavljenje bilo kakvim "medicinskim" aktivnostima koji ugrozavaju bilo cije zdravlje i te zakone samo treba strogo sprovoditi. Sve ono sto nije zakonom zabranjeno je stvar pojedinacne inteligencije i zdravog razuma, u sta ce ko da veruje je njegova/njena stvar. To sto ce duplo vise ljudi da ide u te piramide da se izleci zato sto je tamo otisao izvesni teniser, pa makar on bio najbolji na svetu, nije problem tog tenisera. Novak Djokovic nije nosilac bilo kakvog kriterijuma u medicini, nema nikakvo strucno pokrice, onaj ko njemu veruje kad je zdravlje u pitanju ima problem koji je samo njegov/njen i niciji vise. Najbolje je da zabranimo Novaku da bude budala zato sto ima i drugih budala jer je on, mozes misliti, javna licnost pa njegovo misljenje ima tezinu. Njegovo misljenje ima tezinu samo kad je tenis u pitanju i ama bas nista nista vise od toga.

 

Pa ovo boldovano i nije baš tačno. Možda bi bilo da je Đoković otišao tamo privatno i inkognito kao new age fanatik, pa ga je neko snimio da je tamo i to razglasio. Međutim, on je tamo otišao u vrlo organizovanu marketinško-promotivnu posetu, sa ciljem reklamiranja onoga što ovaj prevarant Osmanagić pokušava da proda naivnom svetu, a što ne da je beskorisno, nego je i vrlo društveno opasno, jer može najdirektnije da utiče na smert ili značajno skraćenje ili pogoršanje života mnogih ljudi. Evo, pogledaj sliku dole:

 

2cz1o8hNPRuDdpnarv_46oD9-V0dVtHtPlscpVMT7_FOeboxsCY_xe1hf3FezuGOb_dVXBf0B4RQxdyuboKBXSgYQ7ZFq4ezXEubF2ETwHhReY-J55fMpbOuzzrp6tyyuDWXs_592rUDfExIuAmQpJYSK3kqJGeflOUyE0L0w7jsj2R4Ob5OYuLgV_sqLE6jVqc_8z0NppYF6rczstWAgG5VTbssY0nAXuD8DCDwHDpv_yF_3hAF2zzUgDMfw9ZPsUcocG1hKtcReu0OqlaB63Jmxj1wYudkGBSZvQ_ecjC3pjiBvPXEi2vJAY6w8pnGGc37vpmr832_4u6ar2g6-xmVKdTS7a9cTfPdtGifOOnktc6YmYip8eeDp50dAwEBv0hxs7iGUh70BlELhG4ufxcBdZzxplN9eMmq9pyx0q5RTrIpJ2cBXOSV7EaeYxHqhBl6727Nu_G3rMk99adjIXxEDY3Il4lAgJ5YTPzoHThCehuJ6LyvgWFCATYUcFOUgY_fcY3MzFFMbYMxgyphCsBu8-pg-cL5Z3WuKhtfnxvZz2Cg6MfMFWuCsTB0hoeJY7oAhDcwDDOgxp_V7B0Kn3Nb0Q0axhIN6o9eCjoa-eKxU_XHUZtCrPI0lBp3D0Qlm00Z8sESAlKphRbqFTySCtpmMPToz-RT7Cq60NV-dKS7_7wAP6TEWCAE_hjDFXpo4nJMga_Ek2E_0FHJYIesH_oZ=w1410-h1057-no?authuser=0

 

Ovu sliku sam ja lično slikao prošlog septembra kada sam otišao da vidim taj bosanski Diznilend u Visokom, za koji se iz aviona vidi da je organizovana šema za izvlačenje para sa blagoslovom vlasti Federacije BiH. Takođe iz aviona se vidi da je ovde u pitanju komercijalni odnos, ne bih se čudio da Đoković uzima i neke pare ovom liku da snima za njega ovakve reklamne kampanje. E, u takvoj konstelaciji stvari ne možemo reći da je ovo Đokovićeva privatna stvar i da on nije kriv što neki njegov očajni obožavalac ide tamo jer je čuo i da Đoković bio - ne, jer on vrlo aktivno promoviše ovu budalaštinu, moguće ima i novčanu korist od toga i time vrlo aktivno doprinosi dovođenju ljudi u zabludu. Stoga, ako neko, videvši ovo, u očaju dođe u ovu prevaru, i zbog toga mu se pogorša zdravlje ili umre, tu ne mali deo krivice ima i sam Đoković. Da Srbija i Bosna nisu indijanske zemlje kao što jesu, vrlo brzo bi posledice ovog svog budalesanja osetio i po novčaniku i to u milionskim iznosima, i na pamet mu ne bi više palo da radi ovakve gluposti - zamisli da npr. Lebron uzme da promoviše ovakva sranja po SAD, pa u narednih par godina bi spalio desetine miliona dolara na advokate i raznorazna poravnanja sa porodicama raznih preminulih Amera. Kod nas, nažalost, ove stvari još ne funkcionišu kako bi trebalo, ali da Novak snosi veliku moralnu odgovrnost za ovo sranje, nosi i te kako.

  • +1 4
Link to comment

te piramide pre svega promovise semir, mislim da je on sa drzavom imao love/hate odnos. poceli su sada da mu dolaze neki zvanicnici ali je postojao period kada su se distancirali od njega. 

 

@ArleKino

 

daj nesto o odnosu drzave prema semiru

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Uh, nisam znala da mrzim Novaka do prošle stranice ovog topika. Stvarno svašta. :laugh:

 

Mislim da smo spomenuti baš zato što se zna da smo fanovi.

Ja jesam svakako, X puta sam rekao, ja polufinala i finala ne gledam, osim eventualno ako Novak baš nije teški favorit jer od silne želje da pobedi sve i svakoga osećam nelagodu i tremu u stomaku u toku bukvalno svakog poena i udarca. Još ako igra protiv nekoga ko mi ide na ganglije, pa nema te sile da me natera da gledam to. Ako pobedi, odgledam higlights sa osmehom na licu, ako pukne, zaboravim da je taj meč/turnir bukvalno ikad postojao, i obavezno ne pratim taj turnir uopšte od tada kako bih sve zaboravio što pre, to je procedura od a-š.

Međutim, više puta sam ga kritikovao i jasno je kao dan i najvećim fanovima da je napravio budalu X puta od sebe u poslednjih recimo 2 godine u meri u kojoj, realno, takva sportska a i ljudska veličina ne bi smela sebi da dozvoli. Da me ne razume neko pogrešno, meni su ljudski kvaliteti bitniji od bilo čega drugog kod čoveka, sportiste i neodvojivo mi je. Možeš da si bog u tom i tom sportu ako si slepac i slina - džabe. To je jedan od razloga zašto ga toliko volim, jer je ali UVEK pre svega fer plej prema protivnicima i u najgorim momentima i porazima karijere nalazio je načina da se izdigne iz osećaja koji samo on zna kakav je i da čestita protivnicima i nikad ih ni na bilo koji način ne uvredi, provocira ili iskaže bilo kakav vid nepoštovanja. Da ne pričam npr o ovom ATP sranju gde, rekao bih, Novak samo može da izgubi a nikako da dobije i poštujem to što zalaže svoje ime i vreme i autoritet da se uglavnom bori za druge, iako mu to, siguran sam, oduzima dosta energije pa i utiče na rezultate. Ima sve i spreman je da deo toga izgubi i odrekne se nečega da bi nešto postigao što nije nužno nešto dobro za njega samog. Redak kvalitet za toliko moćnu osobu.

Covid, vakcine, energija vode, piramide, i tako ta sranja prave od njega očigledno šarlatana i tragično je to jer su njegovi motivi moralno sigurno na pravom mestu, koliko toliko njegov sportski legat imaće te fleke koje će, pogotovu od strane anti fanova biti doživotno reciklirane, nažalost, sa pravom. Sportske uspehe, neverovatne sezone, rekorde i trofeje niko nikad neće moći da mu ospori ali je, po meni, sa svim ovim glupostima okrnjio svoje ukupno zaveštanje koje će ostati iza njega i kao tenisera i kao čoveka. 

 

  • +1 2
Link to comment

Potpis na Ayatollah-a. Za endorsment štetnih proizvoda se negde ide i u zatvor. Mislim da je Indija skoro uvela kaznu do 5 godina zatvora posle skandala kada je Pirs Brosman reklamirao neki proizvod koji je bio štetan po zdravlje, zaboravio sam detalje. I meni se čini da postoji i neki finansijski interes samo što bih pre rekao da ovaj prevarant radi Novaka koji ulaže u njegov projekat i očekuje neki profit kasnije, što naravno ne menja stvar u pogledu očiglednog reklamiranja.

Link to comment
50 minutes ago, Ayatollah said:

moguće ima i novčanu korist od toga...

 

:laugh:

 

Hajde, jebo te. Do kraja sledece strane postace najveci kriminalac kojeg je svet ikada video.

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Mislim da smo spomenuti baš zato što se zna da smo fanovi.

Ja jesam svakako, X puta sam rekao, ja polufinala i finala ne gledam, osim eventualno ako Novak baš nije teški favorit jer od silne želje da pobedi sve i svakoga osećam nelagodu i tremu u stomaku u toku bukvalno svakog poena i udarca. Još ako igra protiv nekoga ko mi ide na ganglije, pa nema te sile da me natera da gledam to. Ako pobedi, odgledam higlights sa osmehom na licu, ako pukne, zaboravim da je taj meč/turnir bukvalno ikad postojao, i obavezno ne pratim taj turnir uopšte od tada kako bih sve zaboravio što pre, to je procedura od a-š.

Međutim, više puta sam ga kritikovao i jasno je kao dan i najvećim fanovima da je napravio budalu X puta od sebe u poslednjih recimo 2 godine u meri u kojoj, realno, takva sportska a i ljudska veličina ne bi smela sebi da dozvoli. Da me ne razume neko pogrešno, meni su ljudski kvaliteti bitniji od bilo čega drugog kod čoveka, sportiste i neodvojivo mi je. Možeš da si bog u tom i tom sportu ako si slepac i slina - džabe. To je jedan od razloga zašto ga toliko volim, jer je ali UVEK pre svega fer plej prema protivnicima i u najgorim momentima i porazima karijere nalazio je načina da se izdigne iz osećaja koji samo on zna kakav je i da čestita protivnicima i nikad ih ni na bilo koji način ne uvredi, provocira ili iskaže bilo kakav vid nepoštovanja. Da ne pričam npr o ovom ATP sranju gde, rekao bih, Novak samo može da izgubi a nikako da dobije i poštujem to što zalaže svoje ime i vreme i autoritet da se uglavnom bori za druge, iako mu to, siguran sam, oduzima dosta energije pa i utiče na rezultate. Ima sve i spreman je da deo toga izgubi i odrekne se nečega da bi nešto postigao što nije nužno nešto dobro za njega samog. Redak kvalitet za toliko moćnu osobu.

Covid, vakcine, energija vode, piramide, i tako ta sranja prave od njega očigledno šarlatana i tragično je to jer su njegovi motivi moralno sigurno na pravom mestu, koliko toliko njegov sportski legat imaće te fleke koje će, pogotovu od strane anti fanova biti doživotno reciklirane, nažalost, sa pravom. Sportske uspehe, neverovatne sezone, rekorde i trofeje niko nikad neće moći da mu ospori ali je, po meni, sa svim ovim glupostima okrnjio svoje ukupno zaveštanje koje će ostati iza njega i kao tenisera i kao čoveka. 

 

Neće ovo imati nikakav uticaj na to šta ostaje iza njega kao tenisera. Veliki broj genijalaca iz raznih oblasti su bili problematični privatno i zbog toga nisu prestali da budu velikani. Što se tiče njega kao čoveka, problem i jeste u tome što se od sportista očekuje da budu neki veliki ljudi. Koga boli kurac šta će ostati iza Novaka Đokovića kao čoveka.

Edited by Heaviside
Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

Covid, vakcine, energija vode, piramide, i tako ta sranja prave od njega očigledno šarlatana i tragično je to jer su njegovi motivi moralno sigurno na pravom mestu, koliko toliko njegov sportski legat imaće te fleke koje će, pogotovu od strane anti fanova biti doživotno reciklirane, nažalost, sa pravom. Sportske uspehe, neverovatne sezone, rekorde i trofeje niko nikad neće moći da mu ospori ali je, po meni, sa svim ovim glupostima okrnjio svoje ukupno zaveštanje koje će ostati iza njega i kao tenisera i kao čoveka. 

 

 

Napljuvao sam ga i ja istim recima pre cetiri strane ali ovde nije problem sto se nazivaju stvari pravim imenom vec to sto se iz posta u post "dize ulog" i postepeno otkriva pravi motiv kod jednog broja forumasa koji ne podnose Djokovica otkako je postao prvi igrac sveta. U te cetiri strane od izmanipulisanog retarda kojeg neki Semir vuce za nos Djokovic je promptno avanzovao u kriminalnog mastermajnda koji koristi svoje veliko tenisko ime da bi svesno zaradjivao na tudjoj muci i bolesti. Jeste da bi time zaradjivao jedno sto hiljada puta manje od onoga koliko je vec donirao svojih posteno zaradjenih para, izmedju ostalog i u zdravstvo, ali nemojmo da te sitne cinjenice stoje na putu jednoj velikoj prici i razotkrivanju tog manijaka. Do sutra uvece strah me je i da pomislim dokle ce da dogura, Hitler, Staljin, Tamerlan i Atila zajedno ce za njega biti mala maca.

 

Stoga ja ne bih mnogo brinuo o njegovom ljudskom i teniskom zavestanju, nema to toliko veze sa njim. Ovi pronalazaci Djokoviceve kriminogenosti ce prosto naci drugu igracku kad Novak ode u penziju a njemu ce rekordi ostati neko vreme dok se ne pojavi superiorniji igrac koji ce ih sve porusiti i trajno zasluzeno mesto jednog od najvecih u istoriji sporta.

Link to comment



Što se tiče njega kao čoveka, problem i jeste u tome što se od sportista očekuje da budu neki veliki ljudi. Koga boli kurac šta će ostati iza Novaka Đokovića kao čoveka.



Mene, kao njegovog fana, kao verovatno kao i svakog drugog fana jer da nije takav kakav je, ne bih ni blizu doživljavao njegove mečeve kako sam opisao.

Takođe, nećemo da se pretvaramo da sve to ne utiče na doživljaj njega od strane celog sveta, sa pravom. Harden je jedan od naj košarkaša sveta ali onakvu pizdu u životu nisam video i ne bi mogao za njega da navijam da mi život od toga zavisi. Samo primer kako ro radi u praksi

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...