Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kaze drugar, koji je i teniski sudija btw... "Kakav je ovaj Nolo lik, sa svima on caska, svima posveti vreme, pita nas trenere: klinac mi ima 6 god moze li neki trening da se organizuje, sa svima kao da se zna odavno i ode u park da se isteze, bos" smile.png
"A i bas ga paze ovi nasi" smile.png

Link to comment

„Dok si pričao, iza mene se obrušilo nekoliko kamena, shvatio sam to kao skidanje slojeva, osetio sam da su ljudi kroz meditaciju u tunelima mogli da se mnogo brže konektuju sa tim kosmičkim dimenzijama i silama koje su im služile za mnogo štošta, ali u tom kontekstu kada si unutra, em si imao kapiju portal, em si imao čišćenje, em si mogao da transenduješ u neke delove koje su nama i dalje nepoznati”, rekao je Đoković, obraćajući se Osmanagiću.
 

 

Link to comment

Koliko bi jako bilo da je ovde dole Radule sa njima, pa kad Semir kaze: "Vidis, evo ovog jednoroga, to je putokaz" - da Radule doda: "To nam Donald salje da se ne izgubimo." I svi se nasmeju.

Link to comment

On je izgleda ostao juzni sloven, sa svima dobar, putuje po sumama i gorama kada mu je dosadno

Trazi tajna vrata u blatu, a jes lud jbt

 

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Ros said:

moze mu se. svi ti posebni ljudi imaju neku bubu u glavi. ako njemu to koristi i daje mu volju, snagu i motivaciju onda samo napred.

 

Naravno, nek cini sta mu volja kad ima slobodno

Deluje da nije bezbedno, ovaj materijal sto je neko pravio raskrsnice i odmaralista i plaze, to meni izgleda da se vremenom obrusava 

 

Edited by villiem
Link to comment
16 minutes ago, Ros said:

moze mu se. svi ti posebni ljudi imaju neku bubu u glavi. ako njemu to koristi i daje mu volju, snagu i motivaciju onda samo napred.

Samo napred, lepo je sto promovise semira koji prodaje ulazak u tunele kao lek od svih bolesti. Budaletina. 

  • +1 6
Link to comment
37 minutes ago, Ros said:

moze mu se. svi ti posebni ljudi imaju neku bubu u glavi. ako njemu to koristi i daje mu volju, snagu i motivaciju onda samo napred.

 

Da, kao sto mu je dalo ideju da ne operise lakat nego ga leci bajanjem pa je izgubio godinu i po dana karijere bezveze i zamalo batalio tenis. Ovakve zajebancije obicno na pocetku budu benigne ali ako se covek primi na njih lako zastrani, kao sto se Novaku vremenom desilo. U nacelu to jeste njegova stvar ali ne vidim problem u tome da se ona prokomentarise onako kako zasluzuje.

 

Uzgred, svo ovo budalesanje nema veze ni sa inteligencijom, ni sa obrazovanjem, ni sa brojem knjiga koje je neko procitao. Neki od najvecih svetskih umova u istoriji su takvim i slicnim budalesanjima bili skloni. Njutn, na primer. Ili Tesla. Da i ne govorim o tome kolika armija velikih ljudi je imala fascinaciju okultnim koje je iz iste porodice budalesanja a tek kolika je trazila alternativu u dalekoistocnim religijskim i pseudoreligijskim formama, narocito tamo krajem sezdesetih godina proslog veka. Taj pseudoreligijski mehanicizam je jako zavodljiv, radoznali ljudi umeju lako da zaglave u raznim teorijama o visim energetskim silama koje harmonizuju bioloski poredak, naturalizmu, astrologiji i slicnim mutljavinama. One dolaze iz iste ljudske potrebe iz koje dolaze nauka i religija, iz potrebe za redom, izvesnoscu, predvidljivoscu, sigurnoscu. I da, oko tih potreba se po pravilu javljaju razni prevaranti koji umeju da ih eksploatisu. Iskreno, ne znam nista o ovom liku i njegovim piramidama pa ne mogu da sudim o tome da li on stvarno veruje u te gluposti ili je obican prevarant ali isto to mogu da kazem i za papu ili vaseljenskog patrijarha pa ne vidim cemu razlog za preterano uzbudjenje.

Link to comment

Alloeee imate cetnik temu dry.png
Meni je neverovatnije i sokantnije to što se vi svaki, ali svaki put sablaznjavate sta Novak radi u svom zivotu i cime se privatno bavi, nego on u ovim mambo-dzambo egzibicijama.
Samo nek zvekece onu malu, okruglu, zutu, a ovo sto ga ispunjava i cini sreciim, uopste mi ne smeta. I bas me briga.


Potencijalni protivnici u Rimu


  • +1 1
Link to comment

U domenu privatnog je možda kako hrani dijete ili kako mazi ženu, ovo je dostupno javnosti, kao i to kako tambura lopticu, i ovo je, da kažem vrlo diplomatskim rečnikom, vrlo neodgovorno ponašanje (promovisanje nadriljekara i prevaranata) od strane javne ličnosti, kao i one budalaste izjave tipa "nisam antivakser nego bih da svako ima opciju da odluči hoće li ili neće nakon što dobije sve informacije". Hau jes no.

  • +1 2
Link to comment

Ali to se promeniti nece. Niti hejtovanjem, niti omalovazavanjima. Mislim ok ko ga ne podnosi i sve to zamera, mogu da razumem, samo jbt jedno te isto svaki put..

Volela bih da ljudi koji zive oko Visokog, ako ih ima ovde ili bili tamo kazu nesto o tome. Neki moji prijatelji iz Sarajeva kazu da ne znaju sta, ali tamo "necega ima", i da radu idu, odozgo, ne pod zemljom.




Link to comment

Ima neceg svakako, vrhunski organizovane seme za otimanje novca od ljudi, vrlo cesto od ljudi koji boluju od ozbiljnih bolesti. 

  • +1 8
Link to comment

Jao ne, nećemo valjda sad i o tome da "tu nečega ima". Ima promaje i hladovine sigurno, jbg, pećina je. Nećemo valjda da racionalizujemo i tu budalaštinu jer Novak vjeruje u to. 

Nemam ja ništa protiv da on provodi dane gdje god hoće ali on je očigledno uskočio u voz dobrog doktora Sema i (ne)svjesno mu podiže i cijenu i rejting i vidljivost i šta već nanoseći štetu mnogo čemu i na mnogo načina. On niti je običan posjetilac niti je samo posjetilac već otvoreno endorsuje tu budalaštinu. Mislim, znam neke koji vode ljude tamo, kad ti priđu, provjeri džep odmah.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Alloeee imate cetnik temu dry.png
Meni je neverovatnije i sokantnije to što se vi svaki, ali svaki put sablaznjavate sta Novak radi u svom zivotu i cime se privatno bavi, nego on u ovim mambo-dzambo egzibicijama.
Samo nek zvekece onu malu, okruglu, zutu, a ovo sto ga ispunjava i cini sreciim, uopste mi ne smeta. I bas me briga.


Potencijalni protivnici u Rimu

 

 

25 minutes ago, harper said:

 

Da, kao sto mu je dalo ideju da ne operise lakat nego ga leci bajanjem pa je izgubio godinu i po dana karijere bezveze i zamalo batalio tenis.

 

Nije to bas tako jednostavno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...