Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, Mos said:

 

Preterujes. Ima ljudi kojima dosta smeta, ali da mu zele lomljenje nogu pola foruma je ipak deo tvog uobicajenog fajta sa grupom forumasa. Tesko da su Tsai, Milan, Duda i Arkadija neki mrzitelji Djokovica ako kritikuju ovakve i slicne stvari koje radi. Moze se voleti igrac na terenu, biti drago kad uteruje elitistickom zapadu usred Njujorka, a u isto vreme reci da su neke njegove izjave i ponasanja veoma upitni. Ne moraju odmah biti malokuri, ljudski otpad, koji je neuspesan u svom zivotu pa dolazi na topik da mu bude lakse pljuvanjem Semira i Novaka. 

 

Trecina, ne polovina. I ne trecina forumasa generalno vec onih koji uopste pisu o Djokovicu.

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jokić i novak ni po čemu ne pripadaju istom folederu, sem da pripadaju samom svetskom sportskom vrhu, svaki u svom sportu

 

spreman sam i na opkladu da ovde, bar među konstantnim forumašima, neće biti postova tipa “idi gaji konje, konju”


a da nisu u neuspešnom duhovitom tonu pisani

 

Zivi bili pa videli. Ne kladim se nikad ali cu te svakako podsetiti kad pocnu da se pojavljuju takvi postovi.

  • +1 1
Link to comment

Likovima koji smatraju da je promovisanje prevaranata koji uzimaju novac bolesnim ljudima odvratno? Count me in.

Edited by napadaj
Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Naravno, dovoljno je samo uporediti datum osnivanja topika o cetniku s reketom i dan kada je Novak poceo da se interesuje za te piramide u Visokom. To drndanje po njemu na ovom forumu je pocelo onog trenutka kad je postalo jasno da ce biti svetski igrac i tako se posrati po tezi raznih palanackih umova da je Srbija, dakako osim njih samih, carstvo u kojem postoje samo Mile i Slavica. To su pojedinacne patologije forumasa ambicioznih bez pokrica i razloga i ne treba ih uzimati za ozbiljno. Izlecivo je. Ako se nastavi ova saga sa Jokicem i trkom za MVP nagradu ocekujem vrlo brzo da ce se vecina prebaciti na topik o cetniku s basketarom. To je stara srpska boljka, ili se bacaju nicice pred slavnima i uspesnima ili ih mrze iz dna duse i bez ikakvog razloga osim, naravno, toga sto su slavni i uspesni.

 

Cak se cesto desava da ista osoba iz jedne predje u drugu fazu, seti se samo sta su sve o Novakovoj ishrani pricali i pisali ovi iz kategorije "ala Srbin jebe, sve ih je naslagao" cim je malo upao u krizu rezultata pre par godina. Pre skoro deset godina sam najavio da ce da se desi tako nesto, to su stare navike.

 

Ja samo da kazem da sam poceo da hejtam jokica na vreme, kad nije bio ni u all nba timu. 

  • +1 2
Link to comment

Jokara se za sada hejtuje zbog repke, ne odgovaranja novinarima i SNSovanja. Videcemo u buducnosti kako ce hvatati krivine. Flegma je i mnogo mutaviji od elokventnog Novaka, koga je milina slusati kada ne prica o ezoteriji. 

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

Ja samo da kazem da sam poceo da hejtam jokica na vreme, kad nije bio ni u all nba timu. 

 

Budi moj napadaj, bicu tvoja Jumanji

  • Haha 1
Link to comment

Kada je letos bio AO bila emisija i neka riba objasni kako Novak improvizuje napad prema protivniku, koristi razlicite udarce u zavisnosti od vremena/igraca/publike/raspolozenja/horoskopa/dorucka

Svi ostali, kada je problem, koriste najbolje oruzije konstantno, pa de prodje

Meni smeta sto ne primenjuje istu tehniku u rl, il ne zna ovo sto smo mi saznali za 1 popodne. Specijalac sto otkriva piramide i tunele je jedan nivo a lecenje bolesnih s negativnim jonima je nesto sasvim drugo

Mesto da trci po filadelfiji i pocisti onu svajcarsku folirantsku kasicu prasicu sa zlatnim majama i znojnicama on radi ovo

 

Sta je jokara sns team..count me out

 

 

Link to comment
 
Budi moj napadaj, bicu tvoja Jumanji
[emoji3][emoji3] cccc

Štaaa Jokara sns? Noooouuu...
Gluperda, ne zna šta čini. Volim ja ovu mečku, zabludela ovčica, ispraviće on to.
Link to comment

jel jokic osim toga sto se pojavio na onoj inaguraciji predsednika pokazao neku naklonost prema bagri? nesto se ne secam a i deluje mi lik kojeg zabole ona stvar za politiku u srbiji. pre bih novaka mogao zamisliti u toj ulozi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...