Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ma najbolje da je privatna stvar reklamiranje onog kretena i njegovog lecenja setnjom "piramidama"

meni je samir, semir kako vec, bio donekle cak i simpatican jer sam nedovoljno upucen smatrao da se radi o zajebanciji, da je nasao nacin da podigne turisticki malo taj kraj (ako moze medjugorje, sto ne bi i oni), a vala i setnja po tim brdima raji moze biti samo od koristi (u smislu rekreacije, izlaska na vazduh i slicno)

 

medjutim on ne samo da ozbiljno tvrdi da se radi o piramidama i to najstarijim usvjet, vec i da setnja tunelima po tom brdu leci od raznih bolesti izmedju ostalog i kancer

i to ozbiljno naplacuje

 

svako ko ga reklamira ne samo da je kreten, vec je saucesnik

 

prema svim tim nadrilekarima koji se bogate na tudjoj nesreci treba imati nultu toleranciju

Link to comment

Ne zato sto Novak veruje, jer ja ne verujum u njegove egzibicije, osim u max uzivanju u prirodi i uzimanju od nje sve ono dobro, vec zato sto moji prijatelji tako kazu. Njima verujem ipak vise nego vama ;) nevezano naravno za te prevarante. Ne znam ni ko su.

Imate cetnik temu aman.

Link to comment

Čuj, ima nešto i u boravku u bilo kojoj borovoj šumi ili na planini, udišeš dobar vazduh, šetaš, neiskvarena priroda, valjaće ti, pa opet niko (normalan i dobronamjeran) to neće preporučivati kao jedinu onkološku terapiju.

  • +1 1
Link to comment

Meni je Semir bio strašno simpatičan, čak mi je delovao kao neki zabludeli zanesenjak dok nisam ukapirao da je i te kako uspeo da monetizuje svoje zanešenjaštvo, koje verovatno i ne postoji.

Edited by Jeremija
Link to comment

naravno da ima neceg, kad izadjes iz grada, pa jos pogotovo sarajeva koje je u kotlini na brda i kad upraznjavas fizicku aktivnost na daleko cistijem vazduhu, pa jos sa optimisticnim raspolozenjem i ubedjenjem da radis nesto korisno, covek ce se po pravilu daleko bolje osecati

 

i mentalno, a posledicno i fizicki

 

i tu se zavrsava prica o "lekovitosti piramida"

 

i kao sto rekoh to samo po sebi nije problem, problem je sto lazu ljude da sama poseta tom podrucju leci od ozbiljnih bolesti i za to bolesnim ljudima uzimaju novac

 

a novak djokovic kao izuzetno popularna licnost i broj 1 u sportu kojim se bavi itekako podize rejting i vidljivost tim prevarantima

 

to varanje bolesnih ljudi pogotovo onih sa najtezim oboljenjima koji su prakticno ostali bez nade je vajda jedno od najodvratnijih ljudskih (ne)dela

Link to comment

Ma lik je klasični amerikanizovani muljator sa ispeglanom pričom, došao i prodao te marketinške fore, zanesenjaci su oni njegovi "Ancient aliens" ahbabi, ovaj je prije svega preduzetnik. Sad, to što mu je niša vrlo gadna a klijentela užasno unesrećena, očigledno da lik ima želudac a nema skrupula.

  • +1 2
Link to comment

Ljudi najcesce posezu za raznim nadrilekarima i prevarantima iz ocaja, nekima i pomogne tako nesto. Novak deluje kao neko ko ne zna sta ce sa sobom pa se uvalio u te price. Bolje za njega da pocne da se drogira kao covek kad zavrsi karijeru. 

  • +1 1
Link to comment
 
Nije to bas tako jednostavno.
Ja sam oduvek pobornik ideje da se tada mnogo toga poklopilo, vise puta sam sam pisala.
Ne samo zaziranje od operacije i njeno izbegavanje.
Osvajanjem RG je pre svega doslo do prevelikog zasicenja i neki kvrc u glavi, a povredu vukao jos od AO te godine i jednog nezgodnog pada na lakat. Plus je hipohondar, ali i nikako ne treba i zboraviti na cinjenicu da je alternativom resio silne zdravstvene probleme. Ko zna sta je sve tada prolazio, videlo se da nije nikako dobro i opet se posle svega toga izdigao i nastavio, retko ko bi to mogao, hteli ili ne moramo to da priznamo.
(No samo kad je batalio pricu oko onog Pepe gmaza)

Sigurna sam da nije on hteo zbog izbegavanja operacije da odustane od dalje karijere uz ono sokantno otpustanje tima, ali za to cemo morati da cekamo ipak neke memoare.

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:

Ja sam oduvek pobornik ideje da se tada mnogo toga poklopilo, vise puta sam sam pisala.
Ne samo zaziranje od operacije i njeno izbegavanje.
Osvajanjem RG je pre svega doslo do prevelikog zasicenja i neki kvrc u glavi, a povredu vukao jos od AO te godine i jednog nezgodnog pada na lakat. Plus je hipohondar, ali i nikako ne treba i zboraviti na cinjenicu da je alternativom resio silne zdravstvene probleme. Ko zna sta je sve tada prolazio, videlo se da nije nikako dobro i opet se posle svega toga izdigao i nastavio, retko ko bi to mogao, hteli ili ne moramo to da priznamo.
(No samo kad je batalio pricu oko onog Pepe gmaza)

Sigurna sam da nije on hteo zbog izbegavanja operacije da odustane od dalje karijere uz ono sokantno otpustanje tima, ali za to cemo morati da cekamo ipak neke memoare.
 

 

O tome ti i govorim. Kad ljudi posezu za tim alternativama to dosta govori o nestabilnosti i krhkosti psihickog aparata. Njemu to takticki pomaze da se izbori sa pritiskom i dosta mu je pomoglo u raznim fazama karijere ali dugorocno ga izlaze opasnostima da bude izmanipulisan ne samo do mere da se neko ogrebe o njegovo ime vec i da prakticno bude portparol tih budalastina. Sve to zajedno mu mozda pomaze na terenu ali pravi nenormalan pritisak na njega van terena koji mu je savrseno nepotreban. I ovako se veci deo zapadnog sveta, trecina Srbije i pola ovog foruma od trenutka kad je Novak postao teniska sila svaki put kad izadje na teren intimno nada da ce da slomi nogu i zavrsi karijeru (otuda onaj topik o cetniku sa reketom), poslednja stvar koja mu treba je da takvima daje dodatnu municiju.

 

Sto se mene tice on je vec zavrsio karijeru, uradio je sve sto se moze uraditi u tenisu i podigao nivo najboljeg tenisa koji smo ikada videli u odnosu na svoje slavne prethodnike, tako da nemoj da me shvatis pogresno. Njemu se jednostavno nema sta zameriti u onome sto ga je ucinilo slavnim, retki su ljudi koji u svojim karijerama postanu najbolji ikada. Na svetu. U istoriji. Svi ovi paceri koji ne propuste priliku da ga opljunu su zivotni goli kurac cije karijere ne dobacuju dalje od ulaza zgrada u kojima zive, kao sto se taj Semir verovatno grebe od Novaka za pare tako se i oni grebu za trunku iluzije samoaktuelizacije. To je prirodno kad su veliki ljudi u pitanju, oni su svacije vlasnistvo.

  • +1 1
Link to comment

pa baš zato što su svačije vlasništvo moraju da budu obazriviji jer njihova reč dopire do miliona čiji su idoli

 

kada on priča o slobodnom izboru, kada su vakcine u pitanju npr, mora da bude bar minimalno svestan da će takve izjave učvrstiti nečiji stav u odluci koja može da bude pogubna po njega i njegovu najbližu okolinu, a time i po to društvo u celini

 

 

idi brate mili klepaj tu lopticu, i propovedaj predanost sportu i sportskim ciljevima

 

mani se grljenja drveća i visočkih piramida

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

. I ovako se veci deo zapadnog sveta, trecina Srbije i pola ovog foruma od trenutka kad je Novak postao teniska sila svaki put kad izadje na teren intimno nada da ce da slomi nogu i zavrsi karijeru (otuda onaj topik o cetniku sa reketom), poslednja stvar koja mu treba je da takvima daje dodatnu municiju.

 

:puke:

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

pa baš zato što su svačije vlasništvo moraju da budu obazriviji jer njihova reč dopire do miliona čiji su idoli

 

 

Nema toga vise, otislo je u toalet sa drustvenim mrezama.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

O tome ti i govorim. Kad ljudi posezu za tim alternativama to dosta govori o nestabilnosti i krhkosti psihickog aparata.

 

 

Nadal celu karijeru uspešno izbegava operaciju kolena, a preporučivali su mu je još pre xy godina. Marej je operisao kuk kad više nije imao kud i tu mu je bio i kraj karijere. Ne idu sportisti rado pod nož, ne samo zbog "alternativa".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...