Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nadal celu karijeru uspešno izbegava operaciju kolena, a preporučivali su mu je još pre xy godina. Marej je operisao kuk kad više nije imao kud i tu mu je bio i kraj karijere. Ne idu sportisti rado pod nož, ne samo zbog "alternativa".

 

Ma, jasno je to ali ta dvojica nisu umesto toga jurli shamane da ih lece. Ko voli da ide pod noz, bio sportista ili ne?

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ma, jasno je to ali ta dvojica nisu umesto toga jurli shamane da ih lece. Ko voli da ide pod noz, bio sportista ili ne?

Ja volim, ali samo sitno. Sado-mazo neki nešto.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pa baš zato što su svačije vlasništvo moraju da budu obazriviji jer njihova reč dopire do miliona čiji su idoli

 

kada on priča o slobodnom izboru, kada su vakcine u pitanju npr, mora da bude bar minimalno svestan da će takve izjave učvrstiti nečiji stav u odluci koja može da bude pogubna po njega i njegovu najbližu okolinu, a time i po to društvo u celini

 

 

idi brate mili klepaj tu lopticu, i propovedaj predanost sportu i sportskim ciljevima

 

mani se grljenja drveća i visočkih piramida

 

pre 3-4 dana razgovarao sa odličnim prijateljom, žena mu nedavno saznala da ima tumor, reklo im da je situacija vrlo zajebana, moguće da nije operabilno ali kao znaće se više posle 1 ciklusa hemoterapije. ovo dvoje već prsli, ne znaju šta da rade, sluđeni su i ovih dana će kod nekog čuvenog dr mr specijaliste načelnika alternativne medicine koji je Nestorovićev pajto, leči superspecijalnim teslinim tajnim moćima, a Četnik sa reketom sve to finansira i promoviše.

tako to o čemu pričaš  izgleda u praksi.

i dođe ti da kažeš pa brate nemoj biti nenormalan jebali te i nestorović i đoković u glavu tu ludu, mani se bre tih debilčina nego traži prave lekare sa kojima će imati bar neku šansu, ali ćutiš i klimaš glavom dok ti ovaj priča kako "ima tu nečega"

  • +1 1
Link to comment

Mislis da oni idu kod samana, sto kaze harper, jer veruju Nestorovicu i Djokovicu ili ipak zato sto su doktori dali ne bas optimisticke prognoze, a ljudi se pogubili totalno i hvataju za najmanju slamku koja im se pruza?
Neko mozda ne bi tako na njihovom mestu, ali kod ovakvih stvari, nedaobog nikome, dodje kao i svaki veliki stres, svi na isto reagujemo razlicito.

Link to comment

pa ne mozes nista da kazes, osim ako ti nisu najblizi. ja sam imao takav slucaj u porodici i od tada sam prilicno osetljiv na ovakva sranja. pokojna tetka koja je imala bipolarni poremecaj bila je pod terapijom (litijum) i bila je potpuno stabilna 15ak godina. imala je nekih uspona i padova, ali to je generalno sve zanemarljivo bilo, nikada nije biulo potrebno bolnicko lecenje. onda je jednom otisla u ostrog gde su joj neki svestenici pricali o cudima koja su se tamo desavala, prestala je da pije lek i nakon 3 dana zavrsila u bolnici. ja sebe smatram vodecim strucnjakom za semira osmanagica u ovom delu evrope posto pratim njegov kanal. ne zato sto me zanima to sto ima da prica vec zato sto ima uspavljujuci glas. on bukvlano promovise da se ulaskom u tunele koje novak promovise lece sve bolesti. od kada je novak poceo da dolazi po njegovim recima interesovanje za obilazak tunela je nenormalno skocilo, ne samo kod obicnih ljudi vec su krenule i druge pzonate licnosti da dolaze. on naplacuje de obilaske i zaradjuje ogromnu lovu od toga. semir je obrazovan, inteligentan, elokventan i nadaren je pripovedac, lepo je slusati ga. bas zato je veoma opasno to sto on promovise i morao bi da zaglavi zatvor, sto ce se desiti nikad. morao bi neko da objasni to novaku, neko ko mu je blizak i ima svest o tome. 

 

 

Evo nekih primera, semir snima i postavlja pitanja:

 

 

Edited by Кристофер Лумумбо
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

Mislis da oni idu kod samana, sto kaze harper, jer veruju Nestorovicu i Djokovicu ili ipak zato sto su doktori dali ne bas optimisticke prognoze, a ljudi se pogubili totalno i hvataju za najmanju slamku koja im se pruza?
Neko mozda ne bi tako na njihovom mestu, ali kod ovakvih stvari, nedaobog nikome, dodje kao i svaki veliki stres, svi na isto reagujemo razlicito.
 

 

ne razumem šta ovo treba da znači. dont hate tha playa hate the game?

naravno da će ljudi koji su u očaju biti ranjivi i izloženi, to i jeste ključna stvar i tu nastupaju Nestorović i teslini čarobni zraci. Ali to ne abolira Nestorovića, Četnika i tu ekipicu, naprotiv.

jedno je kad obrlatiš nekog jer je glup ili naivan, a drugo je kad šišaš nekog jer umire. to samo pokazuje kolika su govna svi ti Nestorovići i koliki je Četnik komad debilčine.

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Mislis da oni idu kod samana, sto kaze harper, jer veruju Nestorovicu i Djokovicu ili ipak zato sto su doktori dali ne bas optimisticke prognoze, a ljudi se pogubili totalno i hvataju za najmanju slamku koja im se pruza?
Neko mozda ne bi tako na njihovom mestu, ali kod ovakvih stvari, nedaobog nikome, dodje kao i svaki veliki stres, svi na isto reagujemo razlicito.
 

 

U kriznim, narocito terminalnim situacijama ljudi se hvataju za svaku slamku jer im je ionako samo to preostalo, kriviti ih zbog toga i nazivati budalama je odraz potpunog odsustva empatije. Za lazne doktore i sarlatane postoji zakon da zabranjuje bavljenje bilo kakvim "medicinskim" aktivnostima koji ugrozavaju bilo cije zdravlje i te zakone samo treba strogo sprovoditi. Sve ono sto nije zakonom zabranjeno je stvar pojedinacne inteligencije i zdravog razuma, u sta ce ko da veruje je njegova/njena stvar. To sto ce duplo vise ljudi da ide u te piramide da se izleci zato sto je tamo otisao izvesni teniser, pa makar on bio najbolji na svetu, nije problem tog tenisera. Novak Djokovic nije nosilac bilo kakvog kriterijuma u medicini, nema nikakvo strucno pokrice, onaj ko njemu veruje kad je zdravlje u pitanju ima problem koji je samo njegov/njen i niciji vise. Najbolje je da zabranimo Novaku da bude budala zato sto ima i drugih budala jer je on, mozes misliti, javna licnost pa njegovo misljenje ima tezinu. Njegovo misljenje ima tezinu samo kad je tenis u pitanju i ama bas nista nista vise od toga.

 

Ta poplava raznih vrsta diletantizma je dosla sa masovnom upotrebom interneta i gotovo je nemoguce spreciti. Ljudi danas u svasta poveruju i tinejdzerima koji su vesti da plasiraju svoju budalastinu, nista tu ne bi promenio jedan teniser. Danas svi sve "znaju" o svakome i ne libe se da to "znanje" podele. Ne treba covek daleko da ide da bi pronasao taj sindrom, dovoljno je da prelista nekoliko strana bilo kojeg topika na ovom forumu.

Link to comment

Kao sto sam vec rekla, ljudi ne reaguju isto na isti ili slicni problem i muku, tako to sto ste vi reagovali trezveno i pametno, bravo, super tako je i trebalo.
Ali toga je bilo i pre Nestorovica i pre Djokovica njihove propagande, i bice uvek, znam slucajeve i bez ikakvog koristoljublja, jer muka, nevolja, ocaj tera coveka na svasta.
A svo nadrilekarstvo treba zabraniti i kaznjavati kao i njihovo propagiranje, ne vidim problem zasto ne. Eto i taj famozni Nestorovic covek sa formalnim i visokim obrazovanjem pa sta lupeta i kakve stavove zastupa, apropo stalnog provlacenja da je Novak takav jer ga nema. Ne znam da li je glup, ne deluje mi tako, ali on nazalost veruje u te mambo-dzambo ezoterije. I to se nece promeniti.
[mention=1816]Arkadija[/mention][mention=9958]omiljeni[/mention]







Link to comment

Mislim da ovde niko njemu ne zamera ništa, svi su u fazonu nek veruje u šta hoće.

Ali, kod javnih ličnosti sa tolikim uticajem kao što je Novakov, to verovanje treba da bude unutar  svoja 4 zida. I sada mi već sve ovo postaje jako gadno, jer mislim da je on pametan mladi čovek kojemu nije nemoguće da shvati 1 koncept odgovornosti.

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

Mislim da ovde niko njemu ne zamera ništa, svi su u fazonu nek veruje u šta hoće.

Ali, kod javnih ličnosti sa tolikim uticajem kao što je Novakov, to verovanje treba da bude unutar  svoja 4 zida. I sada mi već sve ovo postaje jako gadno, jer mislim da je on pametan mladi čovek kojemu nije nemoguće da shvati 1 koncept odgovornosti.

ja se nadam da je on samo glup ko noć i da ga na konto toga ovi muzu kao sansku kozu. jer bi, bar u mojim ćitapima, bilo mnogo gore da je pametan i shvata šta radi, a da ipak to i dalje radi.

i koliko je meni objašnjeno, on tu nije samo neko ko koristi clout da podiže awareness o značaju teslinih tunjela, već da on celu ekupicu finansijski gura.

a da li on time krši zakone, da li smo u obavezi da poštujemo presumpciju nevinosti i ostale stvari, to sve treba da se utvrdi i zavede u forumski delovodnik, ali valjda ima ko je za to plaćen pa ne bih da smetam.

 

Link to comment

Apsolutno se sve slazem[mention=33]harper[/mention]

Inace misljenja sam odavno, pogotovu u poplavi drustvenih mreza i svih besmislenisti koje sa sobom nose, da je internet koliko doneo dobrog toliko i loseg, a pogotovu cinjenica da svako ima misljenje i na najudaljenijoj tacki zemaljske kugle, dok ga ostatak te iste cuje, cita i slusa.

Meni je krivo sto ovoliko dize prasinu za neke stvari koje apsolutno ne bi trebalo, niti smeo, kao sto je propagiranje ovog dr koji ima lepe koristi od svega, ali ruku na srce ismejavan je i mnogo pre toga...i zbog ishrane i sto ne jede slaninu, i sto grli drvece, i upraznjava meditaciju i jogu, i nosi kristale umesto krsta, i gomilu budalastina koje nikoga bas nisu ugrozavale, ali kako vec biva ono sto ne razumem, ne odobravam, sto mi je strano, to sigurno nije dobro.



Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:

Meni je krivo sto ovoliko dize prasinu za neke stvari koje apsolutno ne bi trebalo, niti smeo, kao sto je propagiranje ovog dr koji ima lepe koristi od svega, ali ruku na srce ismejavan je i mnogo pre toga...i zbog ishrane i sto ne jede slaninu, i sto grli drvece, i upraznjava meditaciju i jogu, i nosi kristale umesto krsta, i gomilu budalastina koje nikoga bas nisu ugrozavale, ali kako vec biva ono sto ne razumem, ne odobravam, sto mi je strano, to sigurno nije dobro.
 

 

Naravno, dovoljno je samo uporediti datum osnivanja topika o cetniku s reketom i dan kada je Novak poceo da se interesuje za te piramide u Visokom. To drndanje po njemu na ovom forumu je pocelo onog trenutka kad je postalo jasno da ce biti svetski igrac i tako se posrati po tezi raznih palanackih umova da je Srbija, dakako osim njih samih, carstvo u kojem postoje samo Mile i Slavica. To su pojedinacne patologije forumasa ambicioznih bez pokrica i razloga i ne treba ih uzimati za ozbiljno. Izlecivo je. Ako se nastavi ova saga sa Jokicem i trkom za MVP nagradu ocekujem vrlo brzo da ce se vecina prebaciti na topik o cetniku s basketarom. To je stara srpska boljka, ili se bacaju nicice pred slavnima i uspesnima ili ih mrze iz dna duse i bez ikakvog razloga osim, naravno, toga sto su slavni i uspesni.

 

Cak se cesto desava da ista osoba iz jedne predje u drugu fazu, seti se samo sta su sve o Novakovoj ishrani pricali i pisali ovi iz kategorije "ala Srbin jebe, sve ih je naslagao" cim je malo upao u krizu rezultata pre par godina. Pre skoro deset godina sam najavio da ce da se desi tako nesto, to su stare navike.

Link to comment

jokić i novak ni po čemu ne pripadaju istom folederu, sem da pripadaju samom svetskom sportskom vrhu, svaki u svom sportu

 

spreman sam i na opkladu da ovde, bar među konstantnim forumašima, neće biti postova tipa “idi gaji konje, konju”


a da nisu u neuspešnom duhovitom tonu pisani

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Naravno, dovoljno je samo uporediti datum osnivanja topika o cetniku s reketom i dan kada je Novak poceo da se interesuje za te piramide u Visokom. To drndanje po njemu na ovom forumu je pocelo onog trenutka kad je postalo jasno da ce biti svetski igrac i tako se posrati po tezi raznih palanackih umova da je Srbija, dakako osim njih samih, carstvo u kojem postoje samo Mile i Slavica. To su pojedinacne patologije forumasa ambicioznih bez pokrica i razloga i ne treba ih uzimati za ozbiljno. Izlecivo je. Ako se nastavi ova saga sa Jokicem i trkom za MVP nagradu ocekujem vrlo brzo da ce se vecina prebaciti na topik o cetniku s basketarom. To je stara srpska boljka, ili se bacaju nicice pred slavnima i uspesnima ili ih mrze iz dna duse i bez ikakvog razloga osim, naravno, toga sto su slavni i uspesni.

 

Preterujes. Ima ljudi kojima dosta smeta, ali da mu zele lomljenje nogu pola foruma je ipak deo tvog uobicajenog fajta sa grupom forumasa. Tesko da su Tsai, Milan, Duda i Arkadija neki mrzitelji Djokovica ako kritikuju ovakve i slicne stvari koje radi. Moze se voleti igrac na terenu, biti drago kad uteruje elitistickom zapadu usred Njujorka, a u isto vreme reci da su neke njegove izjave i ponasanja veoma upitni. Ne moraju odmah biti malokuri, ljudski otpad, koji je neuspesan u svom zivotu pa dolazi na topik da mu bude lakse pljuvanjem Semira i Novaka. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...