Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

17 hours ago, borris_ said:

Ali tsitsipas u kariranom sorcu 😂

pa to je onaj čuveni vavrinkin šorc u kome je onomad poebedio novaka

mislim da nam se svima smučio taj šorc, ali dobra je fora, u prva dva seta nam je svima izgledalo da je dotični omraženi šorc vaskrsnuo :laugh:

  • +1 1
Link to comment

Jbt čime se ljudi bave, ničeg od ovog nema na tviteru, nema ničega sličnog na nalogu Brejdija, Totija, a na recimo Dibalinom nalogu (koji je isto naveden) nema upisa u 2021. uopšte sem jednog iz februara, kao prvo možda i jesu neki stvarni komentari na druge situacije, kao drugo, što niko u tvitovima ne pomene Đokovića. Gdje su pravi tvitovi, tipa Rakitić ili Milan AC, tu ima i skrinšot čestitke, ovo gdje su ovi generički komentari su izmišljotine. Ko su ovi ljudi na tviteru koji izmišljaju stvari koje ne moraju izmišljati, imaju li život?

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Evo bukvalno mi je minut trebao, ima svih tih čestitki.

Gdje je Brejdijeva, jbg, ja je ne nalazim, moram priznati. 

 

 

Link to comment

A, sori, ovo je na instagramu, povlačim izrečeno.

 

edit: ovo za brejdija mi je baš iznenađenje, zato sam otišao da pogledam, taj je nešto izbjegavao društvene mreže do skora, ali eto, od GOAT-a GOAT-u :ziga:

  • +1 2
Link to comment

Samo da izjavim za dnevnik - Federer tatu u onu stvar da ljubi što ga je napravio jedno 6 godina prije Srki svojega, inače bi možda dobacio do 10 GS uvrglave da su ista generacija.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...