Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 hours ago, Mil@n said:

Pa to je skroz relativno, ovaj mu je vraćao sve, on prsao pa grešio.. Pri tom, postoji opcija da je prso baš protiv Đokovića jer ga mrzi. :)

 

Svakako ostaje upamćeno da se to desilo protiv Đovaka.

Svakako ostaje upamćeno šta mu se dešavalo protiv Đovaka sve ove godine... 

#pravilno 

 

Link to comment
16 hours ago, Glass Joe said:

ne, nego kad je Nadal crkao i jedva stajao na nogama od iscrpljenosti nakon rallya

 

TB u poslednjem setu Majamiju 2011, Nadal se presavio i naslonio na reket, a Novak skakuće na osnovnoj liniji, to je bilo prilično nestvarno. :D

Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

 

TB u poslednjem setu Majamiju 2011, Nadal se presavio i naslonio na reket, a Novak skakuće na osnovnoj liniji, to je bilo prilično nestvarno. :D

haha, baš tako

svi smo to zapamtili, to je tada bilo baš wow :D

ako se ne varam, ćetojeć se slavio za to dostignuće, iako je gebhard koliko me sećanje služi, već tada bio u timu

i čini mi se da je negde iz tog vremena ono biciklanje po brdima iznad monte karla

 

Link to comment
2 hours ago, renne said:

I na dodeli peKara posle onog maratona na AO se nadal podbočio, nije mogao da diše od umora

 

Ovaj klip sam odgledao isto juče. Đoković je tu još više umirao. Bukvalno se u jednom momentu prodrao od bolova (predpostavljam), bukvalno ne zna šta će sa sobom. Surov jebeni sport.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Pantelija jr said:

Tom prilikom su obojica umirali, koliko se ja sjećam. A predstavnik “Kie” se raspričao... srećom neko se u pola govora sjetio da ovoj dvojici donese stolice

 

Da, obojica su bili na ivici kolapsa tokom te dodele pehara. Taj mec mozda nije najkvalitetniji koji sam gledao od njih dvojice ali je bez ikakve sumnje najbrutalniji, a za Novaka je posebno impresivan zato sto je dva dana pre toga protiv Endija igrao polufinale od 5 sati. U svakom slucaju nezaboravan mec, mozda najveci highlight njihovog rivalstva.

Link to comment
26 minutes ago, Mil@n said:

 

Ovaj klip sam odgledao isto juče. Đoković je tu još više umirao. Bukvalno se u jednom momentu prodrao od bolova (predpostavljam), bukvalno ne zna šta će sa sobom. Surov jebeni sport.

 

 

 

Ali, ovaj Mao Ce Tung, dobro ga nisu istamburali Novak i Rafa.:laugh:

Link to comment

Meni je pojava i trajanje Novaka dokaz one rečenica da velikih momenata zapravo nisi svestan dok traju, dok si "u njima"...
Mislim na nas koji gledamo, pratimo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ali, ovaj Mao Ce Tung, dobro ga nisu istamburali Novak i Rafa.:laugh:

 

Naučili su lekciju, sad je bio neki lokalni Australijanac, nema više Korejaca. :P

Edited by Time Crisis
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...