Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

hm, mogao bi da upadne u top 10 novak, na mišiće.
pa obzirom da je 1 Hewitt tamo, i NJoletu je mesto... u top15 bi trebalo lagano da udje, jer negde do narednog RG sta god da se desi samo ce on i Rafa moci na no1. mislim, od pocetka godine na svih 5 mastersa i 3 GS njih dvojica su podelili titule...
Link to comment

Ovo je iz 2008, u tri dela o Novakovim počecima.http://www.tennistalk.com/en/news/20081213/Novak_Djokovic_Part_1:_Early_successeshttp://www.tennistalk.com/en/news/20081213/Novak_Djokovic_Part_2%3A_From_nothin_to_somethinhttp://www.tennistalk.com/en/news/20081215/Novak_Djokovic_Part_3%3A_Legitimizing_the_%233

Link to comment

samo stihovi iz jedne od meni najdrazih pesama...man was born to lovethough often he has soughtlike Icarus, to fly too highand far too lonely than he oughtto kiss the sun of east and westand hold the world at his behestto hold the terrible powerto whom only gods are blessed

Link to comment

Mislio sam da je ludost što baš hoće taj Vimbldon i tu zajebanu travu .... ali tako izgleda i treba, Novače ludačeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Аве Новаче. :Hail:Edit: Рекао је да иде у Шведску, па у БГ на одмор.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Аве Новаче. :Hail:Edit: Рекао је да иде у Шведску, па у БГ на одмор.
Ma kakvi. Cim sam video Tadica u Londonu znao sam da ako Novak pobedi ceka ga The Terasa sutra u Beogradu.
Link to comment
Ma kakvi. Cim sam video Tadica u Londonu znao sam da ako Novak pobedi ceka ga The Terasa sutra u Beogradu.
Potvrđeno, Novak u intervjuu rekao da dolazi sutra u Beograd, na slavlje.
Link to comment
Kako je Rafa ispizdeo..
Ovo sad pocinje da bude vrlo, vrlo ozbiljan problem za njega. Novak ne samo da ga je dobio ove godine 5 puta zaredom vec je to ucinio na sve tri podloge na kojima se igra tenis. Cele godine se povlacila ta prica "videcemo kad dodje na sljaku", "videcemo kad dodje u tri dobijena", "videcemo kad dodje na travu" i svaki put smo videli sve boljeg i boljeg Novaka kako pobedjuje sve lakse i jednostavnije. Da ga je Rafa bar dobio u finalu RG imao bi neko utociste. Ovako se samo potvrdjuje da ako Rafa zeli turnir Novak ne sme da bude s druge strane mreze i to je vrlo ozbiljan problem za igraca koji je tek penzionisao Federera a vec pocinje da stuca protiv nekog drugog igraca. Ovo sad vise nije pitanje samo h2h sa Novakom. Ja verujem da je Rafa negde u sebi, sta god da izjavljuje, duboko verovao da se prestici Fedov broj GS turnira i sad se to pokazuje mnogo komplikovanijom misijom nego sto je izgledalo.
Link to comment
Ovo sad pocinje da bude vrlo, vrlo ozbiljan problem za njega. Novak ne samo da ga je dobio ove godine 5 puta zaredom vec je to ucinio na sve tri podloge na kojima se igra tenis. Cele godine se povlacila ta prica "videcemo kad dodje na sljaku", "videcemo kad dodje u tri dobijena", "videcemo kad dodje na travu" i svaki put smo videli sve boljeg i boljeg Novaka kako pobedjuje sve lakse i jednostavnije. Da ga je Rafa bar dobio u finalu RG imao bi neko utociste. Ovako se samo potvrdjuje da ako Rafa zeli turnir Novak ne sme da bude s druge strane mreze i to je vrlo ozbiljan problem za igraca koji je tek penzionisao Federera a vec pocinje da stuca protiv nekog drugog igraca. Ovo sad vise nije pitanje samo h2h sa Novakom. Ja verujem da je Rafa negde u sebi, sta god da izjavljuje, duboko verovao da se prestici Fedov broj GS turnira i sad se to pokazuje mnogo komplikovanijom misijom nego sto je izgledalo.
tako je bre harpere, pishi, shta si se snuzdio!kao nekad, stari harper!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...