Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

i sta ima da dere bledolike engleskinje kada moze u Srbiji da jebe sta mu padne na pamet, a bolje su picke XY puta...
i provod je najjači, srb'ja brate!
Link to comment
i provod je najjači, srb'ja brate!
ah, da, zaboravio sam da tebi smrdi sve iz Srbije... nema veze burazeru, zelim ti mnogo lepih noci sa Engleskinjama.
Link to comment

cao: hjuit, rafter, nastase, kafernjikov, safin...dobar dan: esh, kodes, kerten.sledeci: (4)roseval, viljas, kurije

Link to comment
ah, da, zaboravio sam da tebi smrdi sve iz Srbije... nema veze burazeru, zelim ti mnogo lepih noci sa Engleskinjama.
sve ne, samo taj mentalni sklop koji ti tako lepo reprezentuješ na ovom bordu.
Link to comment

Maistore, hoćeš li nam preteći danas? Predlažem odlazak u Hadži-Đerinu sa crnim florom. Priča se da je tamo danas obavljen najmanje jedan sepuku.

Link to comment

jedva se kolima probio kuci od pijanih govana sa zastavama koji se deraju kroz prozore avta.svaka cas ipak nolu, ono sto sam kod ortaka video stvarno je svemirski tenis.

Link to comment

sve je pod kontrolom, ja odvajam sport od politike! danas je đoko bio u plemenitoj misiji i barem delimično uspeo da ublaži transfer koji je stizao s tribina.

Link to comment
jedva se kolima probio kuci od pijanih govana sa zastavama koji se deraju kroz prozore avta.svaka cas ipak nolu, ono sto sam kod ortaka video stvarno je svemirski tenis.
Mene malo pre pozdravi crnac iz kola sa srpskom zastavom, tri prsta i urlikom "Novak Djokovic" na prilicno losem srpskom. Smejao sam se pola sata.
Link to comment

ma dobro, ok je to, nemam ja nista protiv slavalja, nego mrzim kad me kolona sprecava da idem doma, a danas sam bas nesto nadrk.

Link to comment
sve ne, samo taj mentalni sklop koji ti tako lepo reprezentuješ na ovom bordu.
vazi sefe... i hvala ti na besplatnom parapsihopatologijskom pregledu. i zelim ti uspesno prebacivanje sa medicine na politiku(sve dok orgijas sa prezgodnim engleskinjama), ali bih te zaista zamolio da se manes svojih politickih opsesija na sportu.
Link to comment
vazi sefe... i hvala ti na besplatnom parapsihopatologijskom pregledu. i zelim ti uspesno prebacivanje sa medicine na politiku(sve dok orgijas sa prezgodnim engleskinjama), ali bih te zaista zamolio da se manes svojih politickih opsesija na sportu.
nema na čemu, tu sam uvek da te podsetim kad upadneš u BS mod.
Link to comment
parapsihopatologijskom
parapsihopatoloskom
Maistore, hoćeš li nam preteći danas? Predlažem odlazak u Hadži-Đerinu sa crnim florom. Priča se da je tamo danas obavljen najmanje jedan sepuku.
jbga, kad djovak indukuje ovakve reakcije kod normalnih ljudi, sta ocekivati od budala. Edited by gazza1
Link to comment
Mene malo pre pozdravi crnac iz kola sa srpskom zastavom, tri prsta i urlikom "Novak Djokovic" na prilicno losem srpskom. Smejao sam se pola sata.
Garant Stiv Hanington. On je jedini crnac nesportista u zemlji, a i smešan je.
jbga, kad djovak indukuje ovakve reakcije kod normalnih ljudi, sta ocekivati od budala.
+1 Edited by henrik larsson
Link to comment

Nema koga Novak ne može da dobije. Samo da mu neko nešto ne smesti i da mu ne pukne karijera. Mora da bude izuzetno pažljiv, i na terenu da se ne povredi i u izjavama da se ne izlane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...