Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kako je Rafa ispizdeo..
Opasno... :D , ali ga kapiram. Nije bas lako odgovarati na poprilicno glupa pitanja, na koje ni on sam nema odgovor, jer da ga ima, ne bi od istog coveka gubio u 5 uzastopnih finala. Takodje nije lako suociti se sa cinjenicom da si do juce bio prvi, drao sve zivo i nezivo, prosle sezone uzeo 3 GS-a, a sad konstantno gubis od coveka na koga si do skoro imao kvotu da ce ti predati mec ako je dan, dva pre toga igrao 5 setova. I to ne gubis tesno, Rafa najbolje zna da trenutno nema pojma sta je potrebno raditi da bi dobio mec protiv Noleta. Covek je u svakom mecu ove sezone bio apsolutno nadigran, pretrcan, nadmudren, i sto bi neko rekao nadalizovan.Da li je neko primetio zavrsetak meca sa Endijem u polufinalu, kad se i komentator zajebavao, i znao da ce odigrati slajs servis, sa insajdaut® forhendom nakon toga. Koliko se to puta danas desilo? Koliko se secam ni jednom. Nole je Rafi uzasan matchup, jednostavno, njegova igra protiv pomenutog ne radi, a jako je zajebano celu koncepciju menjati zarad jednog meca u X vremena. Mada, kako stvari stoje, morace i na tome da poradi. Danasnji mec bi se zavrsio sa laganih 3:0 u bilo kojoj drugoj varijanti osim finala W-a. Trenutno se u njihovim mecevima samo Nole pita, Rafa je tu samo protivnik sa druge strane mreze, rekao bih statista, ali imam postovanja prema velicini takvog sampiona. Mislim da nismo svesni velicine Noletovog dostignuca, pri tome ne mislim samo na dansnji trijumf, vec na celokupnu karijeru momka koji konstantno pegla dvojicu od 10 najboljih svih vremena. Sto bi neko rekao, "who the fuck is Marcelo Rios", garantujem vam da se to pitanje za Novaka nece nikad postaviti, jer je najbolji u drustvu najboljih.
Link to comment

čitam gacin komentar o novakovoj cupi, i neki dan na netu neko patkometrisanje el bolja ona ili pipa. slažem se s gazom, fina je jelena cura i sve, đovak je dobar dećko i takoto, al brate pipa je first class english biatch. mogo bi đovak malo da posrne u grijeh, jebeš savin orden.

Link to comment
Ovo sad pocinje da bude vrlo, vrlo ozbiljan problem za njega. Novak ne samo da ga je dobio ove godine 5 puta zaredom vec je to ucinio na sve tri podloge na kojima se igra tenis. Cele godine se povlacila ta prica "videcemo kad dodje na sljaku", "videcemo kad dodje u tri dobijena", "videcemo kad dodje na travu" i svaki put smo videli sve boljeg i boljeg Novaka kako pobedjuje sve lakse i jednostavnije. Da ga je Rafa bar dobio u finalu RG imao bi neko utociste. Ovako se samo potvrdjuje da ako Rafa zeli turnir Novak ne sme da bude s druge strane mreze i to je vrlo ozbiljan problem za igraca koji je tek penzionisao Federera a vec pocinje da stuca protiv nekog drugog igraca. Ovo sad vise nije pitanje samo h2h sa Novakom. Ja verujem da je Rafa negde u sebi, sta god da izjavljuje, duboko verovao da se prestici Fedov broj GS turnira i sad se to pokazuje mnogo komplikovanijom misijom nego sto je izgledalo.
Ozbiljan problem za njega i mozda jos veca zabava za nas. Nadal ima definitivno dobar mecup sa Federerom a sada Djokovic ima mecup sa Nadalom. Medjutim, Djokovic tek treba da napravi ovakav mecup sa Federerom a to nisam jos siguran da ce se tako lako desiti. Mislim da ce na sledecim GS-a ova trojica moliti da im pre finala neko skine onog treceg koji im ne odgovara da bi uopste imali neku sansu u finalu i da se ne bi blamirali gubljenjem na uvek isti nacin. U najboljoj poziciji od sve trojice je naravno Djokovic jer je Federer pri zalasku (mada on ovaj pad Nadala moze shvatiti i kao svoju sansu za jos koji GS) i sa samopouzdanjem koje ce sada imati mozda nece imati ni problem sa Fedom.
Link to comment
tako je bre harpere, pishi, shta si se snuzdio!kao nekad, stari harper!
Cekaj, bre, malo. :lol: Jel' se secas kako si se osecao posle Barija? E, tako se sad ja osecam.
Link to comment
Cekaj, bre, malo. :lol: Jel' se secas kako si se osecao posle Barija? E, tako se sad ja osecam.
nema sanse brate, sigurno dok ovo pises ne bauljas pijan po krovu trolejbusa cool.gif
Link to comment
Medjutim, Djokovic tek treba da napravi ovakav mecup sa Federerom a to nisam jos siguran da ce se tako lako desiti.
Izvini? Napravio je Djokovic taj matchup sa Fedom mnogo pre nego sto ga je napravio sa Nadalom.Nisi gledao poslednjih, koliko, 7-8 meceva Djokovic - Federer?Od tri poslednja GSa, tukao ga je u 2, u oba slucaja u polufinalu. Ove godine dobio ga je tri puta za redom i to bar dvaput, reklo bi se, sa lakocom. Fed ga je dobio u 1/2 finalu RG jer je Djokovic posle 41 meca uzastopce prvi put odigrao lose protiv vrhunskog protivnika, da je onaj mec kojim slucejam otisao u drugi dan (a falio je jedan gem i malo strpljenja Djokovica za to) ubedjen sam da bi Djokovic vec tada bio br. 1.Ono sto je Djokovicu ostalo da dokaze protiv Feda je da ga nadigra i dobije na travi - al' tu su stvari zapravo "na nuli" gledajuci h2h, jer koliko znam njih dvojica se nikada na travi nisu susreli.I ostalo je Djokovicu da pobedi Federera i Nadala u istom GS turniru - do sada je par puta tuko jednog pa drugog (u oba redosleda), polufinale i finale, na mastersima - ali nije to ucinio na GSu. Prvi put je danas dobio Nadala na jednom GSu (izabrao lep trenutak da to uradi :D), al' pre toga nije igrao sa Fedom, kada je osvajao GSove pre tukao je Feda, ali nije igrao sa Nadalom, a desavalo mu se i da tuce Feda a da posle od Nadala izgubi. Ali mislim da cemo taj novitet, pobedu jednu za drugom protiv Feda i Rafe na jednom GSu videti vec na US Openu - ako Fed stigne do polufinala tojeste.
Link to comment

Jedno pitanje..Ako Novak bude prvi nosilac na sledecem GS,da li to znaci da se u polufinalu automatski ukrsta sa cetvrtim nosiocem..ili neki zreb odredjuje da li ga u nekom hipotetickom polufinalu ceka 3. ili 4. nosilac ?

Link to comment
Izvini? Napravio je Djokovic taj matchup sa Fedom mnogo pre nego sto ga je napravio sa Nadalom.Nisi gledao poslednjih, koliko, 7-8 meceva Djokovic - Federer?Od tri poslednja GSa, tukao ga je u 2, u oba slucaja u polufinalu. Ove godine dobio ga je tri puta za redom i to bar dvaput, reklo bi se, sa lakocom. Fed ga je dobio u 1/2 finalu RG jer je Djokovic posle 41 meca uzastopce prvi put odigrao lose protiv vrhunskog protivnika, da je onaj mec kojim slucejam otisao u drugi dan (a falio je jedan gem i malo strpljenja Djokovica za to) ubedjen sam da bi Djokovic vec tada bio br. 1.Ono sto je Djokovicu ostalo da dokaze protiv Feda je da ga nadigra i dobije na travi - al' tu su stvari zapravo "na nuli" gledajuci h2h, jer koliko znam njih dvojica se nikada na travi nisu susreli.I ostalo je Djokovicu da pobedi Federera i Nadala u istom GS turniru - do sada je par puta tuko jednog pa drugog (u oba redosleda), polufinale i finale, na mastersima - ali nije to ucinio na GSu. Prvi put je danas dobio Nadala na jednom GSu (izabrao lep trenutak da to uradi :D), al' pre toga nije igrao sa Fedom, kada je osvajao GSove pre tukao je Feda, ali nije igrao sa Nadalom, a desavalo mu se i da tuce Feda a da posle od Nadala izgubi. Ali mislim da cemo taj novitet, pobedu jednu za drugom protiv Feda i Rafe na jednom GSu videti vec na US Openu - ako Fed stigne do polufinala tojeste.
a zar je uopšte potrebno ba bije i jednog i drugog na istom GS. I zašto je to bitno?Zar nije dokazao da je broj 1?
Link to comment
čitam gacin komentar o novakovoj cupi, i neki dan na netu neko patkometrisanje el bolja ona ili pipa. slažem se s gazom, fina je jelena cura i sve, đovak je dobar dećko i takoto, al brate pipa je first class english biatch. mogo bi đovak malo da posrne u grijeh, jebeš savin orden.
Pipa je losa verzija svoje sestre... e sada, da je mogao sestricu da spici, pa jos onako sveze vencanu, e onda bi otisao sutra u BG i u kurac ga poljubio! i sta ima da dere bledolike engleskinje kada moze u Srbiji da jebe sta mu padne na pamet, a bolje su picke XY puta...
Zar nije dokazao da je broj 1?
pa nije. dozvolio je set Rafi, oma to u peMziju slati :D
Link to comment
a zar je uopšte potrebno ba bije i jednog i drugog na istom GS. I zašto je to bitno?Zar nije dokazao da je broj 1?
Nije, i nece dok ne uzme bar 25 GS-a,50 Mastersa, napravi novi, veci, lepsi, i pre svega pravedniji niz od 101 pobede, gde ce igrati iskljucivo sa igracima iz prvih 10. Kako to misli da ostvari, uopste me ne interesuje, jer ce u suprotnom pokazati da je ostao pizduljac... <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...