Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Tesko da je rec o globalnom kompromisu ili fenomenu. O razlozima istorijskih svedocanstava jos je iluzornije govoriti. Na kraju krajeva, Fed je simpatije publike otkupio od dotadasnjeg najveceg vimbldonskog junaka i miljenika. Teskom mukom, na licu mesta, 2001. godine, u najlepsem teniskom mecu koji sam ikada gledao. Fed je na tom mecu dobio ovacije kakve se u tenisu retko vidjaju i kakve danas nijadan njegov dzelat ne bi mogao da dobije. U medjuvremenu, najveci u istoriji sa zadovoljstvom priznaju da su prejebani, novinari i protivnici svedoce o velikom sampionu, profesionalcu i skromnom coveku. Mene pak najvise impresionira sto covek sa takvom biografijom i danas u autsajderskoj ulozi izlazi na teren i uci da gubi. Pritom igrajuci najlepsi tenis koji sam ikad gledao.
:thumbsup:
Link to comment

Novak Đoković trenutno ne brine o mogućem sudaru sa Rodžerom Federerom ili Rafaelom Nadalom, već o odbijanju britanskih vlasti da mu dozvole ulazak pudlice Pjera u zemlju. Pjer, kojeg je Novak inače kupio svojoj devojci Jeleni ali o njemu najviše brine on sam, pratio je Novaka na dobrom delu sezone na šljaci. Međutim, strogi britanski zakoni o karantinu sprečili su Novaka da Pjera povede sa sobom u London. Duga razdvojenost počela je da uzima svoj danak.- Nole nije srećan zbog činjenice da ne može da dovede Pjera u London i moli nadležne da mu ipak daju dozvolu. Kad god može on povede Pjera sa sobom. Sada je stvarno u problemu. Za njega je ovo ozbiljno pitanje, izjavio je za engleski "Telegraf" neimenovani izvor iz Novakovog tima.novak-vog-pjer.jpg

Link to comment
Nije to nikakva mudrost. Svakome ko je bar na trenutak sposoban da obuzda navijacke strasti, sasvim je jasno zasto je Fed miljenik neutralne publike.Tesko da je rec o globalnom kompromisu ili fenomenu. O razlozima istorijskih svedocanstava jos je iluzornije govoriti. Na kraju krajeva, Fed je simpatije publike otkupio od dotadasnjeg najveceg vimbldonskog junaka i miljenika. Teskom mukom, na licu mesta, 2001. godine, u najlepsem teniskom mecu koji sam ikada gledao. Fed je na tom mecu dobio ovacije kakve se u tenisu retko vidjaju i kakve danas nijadan njegov dzelat ne bi mogao da dobije. U medjuvremenu, najveci u istoriji sa zadovoljstvom priznaju da su prejebani, novinari i protivnici svedoce o velikom sampionu, profesionalcu i skromnom coveku. Mene pak najvise impresionira sto covek sa takvom biografijom i danas u autsajderskoj ulozi izlazi na teren i uci da gubi. Pritom igrajuci najlepsi tenis koji sam ikad gledao.
krajnje objektivan post operisan od navijackih strasti :lol:
Link to comment
Novak Đoković trenutno ne brine o mogućem sudaru sa Rodžerom Federerom ili Rafaelom Nadalom, već o odbijanju britanskih vlasti da mu dozvole ulazak pudlice Pjera u zemlju. Pjer, kojeg je Novak inače kupio svojoj devojci Jeleni ali o njemu najviše brine on sam, pratio je Novaka na dobrom delu sezone na šljaci. Međutim, strogi britanski zakoni o karantinu sprečili su Novaka da Pjera povede sa sobom u London. Duga razdvojenost počela je da uzima svoj danak.- Nole nije srećan zbog činjenice da ne može da dovede Pjera u London i moli nadležne da mu ipak daju dozvolu. Kad god može on povede Pjera sa sobom. Sada je stvarno u problemu. Za njega je ovo ozbiljno pitanje, izjavio je za engleski "Telegraf" neimenovani izvor iz Novakovog tima.novak-vog-pjer.jpg
sledim pierra na twitter-u :D (nas 670)kaze da je ljubomoran sto veverica hoce da preotme mesto djokovog ljubimca Edited by InvisibleLight
Link to comment

da, ovako odokativno, posledice bi bile- popucani meniskusi, nastradali primicac, pokidani ligamenti skocnih zglobova, diskus hernija i istegnuce ramenog pojasa :lol:

Link to comment
da, ovako odokativno, posledice bi bile- popucani meniskusi, nastradali primicac, pokidani ligamenti skocnih zglobova, diskus hernija i istegnuce ramenog pojasa :lol:
+ trajni pozdrav sa preponama. :unsure:
Link to comment

Meniskusi popucali, primicač par puta, ligamenti skočnih zglobova su tu dekorativno, prepone sjebane. Dakle, samo diskus hernija i rame, ništa strašno. :lol:

Link to comment

@harperpa to je primicacau gadne li povrede, za muskarce narocito, uzasno su skloni :D

Edited by Afterburner
Link to comment

@flegma, aj ne zezaj da si imao sve te povrede, pobogu cime si se tada bavio, ako iskljucimo mogucnost da te je neko prebio kao macku :D

Link to comment

Kung fuom :D Uglavnom sve povrede fasovao od košarke. Ponešto i na rekreaciji, kad se kurčim pa nezagrejan izvodim vratolomije.

Link to comment
@harperpa to je primicacau gadne li povrede, za muskarce narocito, uzasno su skloni :D
Zar? Ja mislio primicac negde pozadi na butini. Tu se Dejo Savicevic najcesce drzao kad mu se nije igralo. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...