Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Srecan rodjendan Novaku i sve najbolje mu zelim u nastavku karijere i naravno da ga zdravlje posluzi a za ostalo nece biti problema :D .

Link to comment
Ko je najbolji Novakov drugar, Sundjer Bob ili tasta™? I gde se denuo Sergej?
Kako je ovo dosadno yawn2.gifeg3YKl.jpgIdem da vidim sta radi Nole na US Open-u cool.gifHKdFul.jpg Malo cu da treniram za Noleta. Ovo je forhend, jel tako thumbsup.gifesZN0l.jpg Evo sošpa, Nole brate s_d.gifxWlpIl.jpg Morao sam i ovim pacerima da dam, da ne bude sumnjivo. Grebu se o Noleta yucky.gifJDhSEl.jpg Edited by deeps
Link to comment

Moj ortak Nole wub.gif me je pozvao na svoj fudbalski mec. Upoznao sam KalinicaKakzll.jpgDva drugara u iskrenom i opustajucem razgovoruheart.gifKkszYl.jpgOdnecu Tijanicu ovu sliku za Dnevnik. Bas je lepa smile.gifD3EWhl.jpgJa i tata DjokovicAwCTMl.jpgI mene je Nole prskao kad je osvojio Madrid kralj.gifIbrG5l.jpg

Link to comment

Ponovo u radne pobede sad.gifcz038l.jpgNjah, ovo je bas dosadno yawn2.gif. Odoh da gledam mog druga Noleta kad je vec u RimuU3Zwil.jpgNole osvojio Rim. Ovde sam ja sa ostalim clanovima strucnog staba9h4kIl.jpgOvo su sve moji drugari thumbup.gif. Pariz 2011.LTUCpl.jpgNole: Prikacio mi se. Nemam pojam kako da ga se otarasimsqGx1l.jpgBorisa sam ostavio, Nole je kuliji od laznog Klunija7ni0al.jpg

Edited by deeps
Link to comment

Najviše teniskih pobeda u nizu:46 - Giljermo Vilas, Argentina (tokom 1977. godine)44 - Ivan Lendl, Češka (krajem 1981. godine i početkom 1982.)43 - Bjern Borg, Švedska (tokom 1978.)42 - Novak Đoković, Srbija (krajem 2010. i početkom 2011; 40. u ovoj sezoni)42 - Džon Mekinro, SAD (početak 1984.)41 - Rodžer Federer, Švajcarska (krajem 2006. i početkom 2007.)35 - Bjern Borg (1979/1980), Tomas Muster (1995.) i Rodžer Federer (2005.)33 - Džimi Konoros, SAD (tokom 1974.) :Hail: medju kakvim imenima...

Link to comment

Ja sam negde procitao da ta lista nije relevantna, jer na njoj nije uracunato +6 Borgovih pobeda u Davis Cup-u, nek' me ispravi neko od statisticara ako gresim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...