Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

“Mi dobijemo manje glasova, al su naši glasovi kvalitetni”.

 

“Democrats value as many people as possible voting, and they’re willing to risk fraud. Republicans are more concerned about fraud, so we don’t mind putting security measures in that won’t let everybody vote — but everybody shouldn’t be voting,” he told CNN this week.

 

Then, despite no evidence presented of dead people voting or residents using absentee ballots that weren’t their own in Arizona, the longtime lawmaker insisted the proposed voting measures in the state, like the hundreds of others in states nationwide this year, reflected how “quality” mattered just as much “quantity.”

 

“Not everybody wants to vote, and if somebody is uninterested in voting, that probably means that they’re totally uninformed on the issues,” Kavanagh said to the outlet. “Quantity is important, but we have to look at the quality of votes, as well.”

 

I na kraju balade, on kaže da su ga pogrešno razumeli, ali onda ponovi ono isto: ne treba ljudi koji nisu izlazili da glasaju do sad (a mogli su), da se odjednom iznenada tek tako reše da glasaju.  

 

“I would never support a voter information test to vote,” he said to The Post. “If you can legally vote, you vote. But I don’t think people who are disinterested should be forced to the polls in the interest of turnout.”

 

A GOP lawmaker says the quality of a vote matters

  • Hvala 1
Link to comment

Ali +200% cene bolničkih usluga, zamisli tek koliki mora da je bio apgrejd u kvalitetu istih :smiley_hail:

 

Kako su prošli sa ovom pandemijom, nisam pratio? Kladim se da su pokidali. Sigurno nisu bili prinuđeni da trpaju bolesne po staračkim domovima...

  • +1 1
Link to comment

Evo jos jednog govneta licemernog

 

Izbacuju porodice sa bebama i decom do dve godine i autisticnom decom koja nece da nose maske, poseru se po ljudskosti al za ova govna se prave ludi. 

 

Namerno kopirah tramp jr umesto drugih :D

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Mda, dobro zapažanje od strane ljudi koji su pravili superspreader žurke i mitinge… 

 

Šta ćemo ako je Kerry vakcinisan ? 
 

I hoćeš nam reći da nisi ni za trenutak skinula masku u avionu kad si dolazila ovamo na skijanje ? Ništa pojela, ništa popila ? 

Edited by braca
Link to comment
2 hours ago, braca said:

Mda, dobro zapažanje od strane ljudi koji su pravili superspreader žurke i mitinge… 

 

Šta ćemo ako je Kerry vakcinisan ? 
 

I hoćeš nam reći da nisi ni za trenutak skinula masku u avionu kad si dolazila ovamo na skijanje ? Ništa pojela, ništa popila ? 

 

I love you too :lolol:

 

:isuse:

Mozes li ti nesto sto sam napisala normalno bar jednom da procitas a da ne dramis... 

 

Ovo tvoje je cisto spinovanje. /mod edit/

 

Drzi se ti /mod edit: toga u čemu si dobar/ a pusti nas da razmisljamo i ispravljamo svetske bruke. 

 

https://abcnews.go.com/Politics/mom-traveling-kids-kicked-off-flight-year-refuses/story?id=72503986

 

https://abcnews.go.com/ABCNews/mother-year-kicked-off-american-flight-toddler-refuses/story?id=73144268

 

https://www.insider.com/couple-kicked-off-united-flight-toddler-mask-policy-fly-alone-2020-12

 

https://www.nbcmiami.com/news/local/argument-over-toddler-and-mask-leads-to-canceled-mia-flight/2396246/

 

https://www.cnn.com/travel/article/southwest-airlines-autistic-boy-mask-trnd/index.html

 

 

 

.... 

 

 

Namestas mi se ko budali samar.... /mod edit/

Edited by Krošek
olako mašanje za moderaciju u raspravi; još poneka neprimerenost™
Link to comment

Da, baš se ti brineš za drekavce u avionu, poznata si na forumu po tome…

 

I nisi odgovorila (u stvari tvoj pokušaj duhovitosti i izbegavanje je odgovor)… kako ono beše, govno licemersko ? 

Link to comment
1 hour ago, braca said:

Mda, dobro zapažanje od strane ljudi koji su pravili superspreader žurke i mitinge… 

 

Šta ćemo ako je Kerry vakcinisan ? 
 

I hoćeš nam reći da nisi ni za trenutak skinula masku u avionu kad si dolazila ovamo na skijanje ? Ništa pojela, ništa popila ? 

Kakve veze ima da li je mustang nosila masku sa kerijem ? 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, braca said:

Da, baš se ti brineš za drekavce u avionu, poznata si na forumu po tome…

 

I nisi odgovorila (u stvari tvoj pokušaj duhovitosti i izbegavanje je odgovor)… kako ono beše, govno licemersko ? 

 

Necu da ti odgovorim posto me provociras. I lazes da mi nije stalo. Uvek zamislim da imam bebu/dete i da me tako izbace iz aviona jer nece masku. Dobila bih srcani udar. Tezak stres za te roditelje. 

 

Naravno da postujem od prvog dana gde se maska zahteva i i dalje ulecem i izlecem iz prodavnice i izbegavam zatvoren prostor maksimalno. Plus pijem vitamine i trudim se da zivim sto manje sa stresom. 

 

Ti ocito ne razumes poentu mog posta. Za jedne jedno pravilo za nas smrtnike drugo. 

 

/mod edit/

Edited by Krošek
vređuckanje
Link to comment

Obaveštenje prisutnima ▪ pr. 8 t. 3
Priča o Džonu Keriju bez maske u avionu has run it's natural course, sve dalje će biti brisano
Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)
Link to comment
×
×
  • Create New...