Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Usmeno upozorenje @mustang ▪ Kućni red

2.2 Takođe je zabranjeno:
...
• stereotipiziranje ili negativno intonirano generalizovanje na račun pojedinih grupa.

 

tu se itekako misli i na socijalno ugrožene grupe kao što su beskućnici, koji nisu svi lopovi koje sve treba pohapsiti

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna poruka).
Link to comment

Sedimo sinoc u parku, kazem drugarici sve vise vidjam pandura kako se sunjaju nocu po holivudu... Garant pokusavaju da smanje kriminal koji je zadnjih godinu dana otisao u tri lepe, dovukla se kurta i murta sa besnim kolima, malo-malo pa pucnjave... 

Anyway pokaze mi ona tviter od holivudske policije, svaku noc zaustavljaju zbog saobracajnih prekrsaja te iste besne automomobile. Majko mila kakav im arsenal oruzja nadju!!! Cudi me da u svtari nema vise pucnjava... 

 

 

 

 

 

/mod edit/

Edited by Krošek
moderacija oftopik
Link to comment

Record 3,200 migrant children stuck in Border Patrol custody, with nearly half held past legal limit

On February 21, CBP held just nine unaccompanied children past the three-day limit, according to one document, underscoring how the dwindling bed space at the refugee agency's shelters has created a massive backlog of minors waiting in facilities that were largely designed to briefly detain adult men.

 

image.png.4e6ae5cc329da14096f3abbe8d375c9d.png

 

https://www.cbsnews.com/video/cbp-holds-nearly-1400-migrant-children-past-the-legal-limit-at-the-us-border/#x

Link to comment

Hvala bajdenu sto je otvorio kaveze i tu ih drzi. 

 

I sto je pozvao da dodju u lepu nasu, a nas drzi zatvorene. I sebe doduse zakljucao, uspavana lepotica

Link to comment
37 minutes ago, papapavle said:

Loš falsifikat, usput - nema šanse da bi izdali vozačku sa pogledom toliko u stranu.

 

U kaliforniji mozes sa loncem na glavu, niko ne pita

 

Kad sam isla prvi out da vadim vozacku, jedva sam se suzdrzala da ne zaplacem od smeha od zivopisnih ljudi. 

 

Rekla muzu sta da ocekuje kad je on isao da vadi... I dalje je bio u soku :lolol:

Edited by mustang
Link to comment

https://www.theguardian.com/film/2021/mar/11/matthew-mcconaughey-texas-governor

 

Quote

Matthew McConaughey has announced he is “seriously considering” a run for Texas governor, a year before the state election.

The actor revealed his intention on a recent episode of Crime Stoppers of Houston’s The Balanced Voice podcast on Wednesday. He told the host, Rania Mankarious, that running for governor was a “true consideration”.

“I’m looking into now again, what is my leadership role?” he said. “Because I do think I have some things to teach and share, and what is my role? What’s my category in my next chapter of life that I’m going into?”

If McConaughey launches a gubernatorial campaign, he will face Greg Abbott, a Republican who is up for re-election.

 

 

Link to comment

Sad gledah poslednju epizodu chicago pd, odlicna bila, sjajno uradjena, zakljucih da je najbolje da policija krene da zaposljava najmanje belaca i tako resi racial profiling. 

Link to comment
On 10.3.2021. at 8:11, mustang said:

Anyway pokaze mi ona tviter od holivudske policije, svaku noc zaustavljaju zbog saobracajnih prekrsaja te iste besne automomobile. Majko mila kakav im arsenal oruzja nadju!!! Cudi me da u svtari nema vise pucnjava... 

Foliraju se #garant. Onaj ko nosi u kolima ili u gepeku ovakve 'stvari' taj ce - ako je for-real - pre da zapuca nego da stane i da ga saobracajna otrkeljishe za pare, dozvolu, arsenal i municiju... I kola.

Link to comment
3 hours ago, iDemo said:

Foliraju se #garant. Onaj ko nosi u kolima ili u gepeku ovakve 'stvari' taj ce - ako je for-real - pre da zapuca nego da stane i da ga saobracajna otrkeljishe za pare, dozvolu, arsenal i municiju... I kola.

 

Ne znas ti ove nove generacije klinaca, ladno misle da su nevidljivi i nista ne razmisljaju. 

Link to comment
×
×
  • Create New...