Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

nisam ispratio priču, samo da turim disklejmer. jeste ovaj forum vazda propo, ali ajde da baš ne prenosimo lažne novinare i prave alt-right griftere bez ikakvog otklona

 

slusaj magarce, ngo je vise istine izneo sta se desava na ulicama, nego svi dems i reps zajedno sto seru ili ne seru. 

covek postavlja snimke od samih antifa koje sheruju medjusobno na nekoj skriptovanoj platformi. nista on tu ne laze i ne krije. video sam za sebe govori

 

nisi ispratio pricu ali seres i pustas otrov da se siri. ucuti kad ne pratis situaciju. 

 

 

zip. 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

evo i potvrde da ne bude da ne pričam napamet :)

 

 

edit - kud je nestao civilizovan dijalog? :sad:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ngo je govno. snimci su autentični.

 

većina medijskih kuća (sem FOX-a, naravno) uredno ignoriše ludačke ispade "antifašističkih" magaraca. time su pružili smradovima poput Ngoa priliku da budu izvor informacija.

Link to comment
30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

evo i potvrde da ne bude da ne pričam napamet :)

 

 

edit - kud je nestao civilizovan dijalog? :sad:

 

 

nervozna sam ko pas danas, sto znaci super osetljiva i bez samokontrole (unapred se izvinjavam celom ppp ako mi pregori fitilj, mrzim kada ivan mora da ostane kod veterinara i da ga uspavaju da bi ga pregledali jer nisu sposobni ovako...i da se odvajam od njega i da je van mog vidokruga)

 

 

nemam strpljenja za vas levake (alt-left :laugh:), niti da objasnjavam, valjda video snimci govore vise od onog sto je ih postavlja. gandalf je skoro uboo...po meni nije govno, zahvalna sam za to da imamo priliku da vidimo sta se desava. jer nema sanse da nadjes bilo gde drugo

Edited by mustang
Link to comment
25 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

eo jel radi posao washington post? naravno da ne verujem da će vngo da prenese bilo šta bez da stavi histerični desničarski spin u prilog, pa sve da je glavno jelo video dokument iz 18 uglova

WaPo je za nijansu manje loš od ostalih.

 

mada je i ovo smrdljivo. bezobrazluk, skoro pa okriviše prebijenog da je on bio nasilan.

 

A driver nearly ran into protesters in Portland on Aug. 4, when a pickup accelerated toward a crowd and collided with a motorcycle that had been used as a barricade between demonstrators and oncoming traffic.

In recent months, protesters have been hit by vehicles in other cities across the United States, including one Black Lives Matter protester in Seattle who died after being struck by a car that sped into a crowd gathered on the highway. Other demonstrators have been targeted by drivers in Bloomington, Ind.; Aurora, Colo.; and Austin.

Edited by Gandalf
Link to comment
12 minutes ago, levi said:

iznabadali nekog koji se zaleteo kolima u demonstrante? neće mu više pasti napamet

 

on i zena su blm protestors, neko iz antifa mu opljacka zenu. on je branio pa utekao kada je dosla horda antifa

Link to comment
16 minutes ago, levi said:

zajebana ta antifa. zar ih niste zabranili?

 

mi bismo hteli ali vi ne date. jos malo

 

pobice se tamo medjusobno na kraju

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...