Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zivim u gradu koji se zove Vesteros. Rek'o vam malkin da mi se poklonite, Weenie i Lrd-e.

Ko je pobedio na zadnjim lokalnim izborima ? Nisu valjda opet prokleti Lanisteri ...  :mad:

Link to comment

Zivim u gradu koji se zove Vesteros. Rek'o vam malkin da mi se poklonite, Weenie i Lrd-e.

 

Pošto ja ne gledam ovaj garbidž, moraš ovo da postuješ na topiću o knjizi. 28.gif

Link to comment

Ih kakvi smo, neće baš niko ženi da se pokloni, a posle ćemo tražiti da igramo fantasy football...

 

Evo, :Hail:

 

Hvala, vise u malkinovo ime nego moje. A on se i uvlaci zbog fantazija.

 

@Lrd: :thumbsup: Odustala i ja jos posle druge sezone, a od tad se na ovom topiku informisem sta je promenjeno u odnosu na knjige. 

Link to comment

Malkin zna šta radi, razume se čovek u fudbalsku etiketu™. Ja nemam nameru da se vraćam iz penzije u neko dogledno vreme, ali nikad se ne zna.

Link to comment

 

Portal "Watchers of the Wall" objavio je da je HBO zatražio dozvolu od Gradskog veća za snimanje scene u kojoj će, pored gole glumice, učestvovati i najmanje 500 statista.  Prema scenariju, lepa kraljica Sersei uskoro će morati da snimi scenu koja podrazumeva da gola pređe put od Katedrale do Sponze u Dubrovniku.

Inače, Dubrovnik već treću godinu služi kao jedna od lokacija za snimanje "Igre prestola", od prošle godine, scene se snimaju i u Splitu, dok će ove godine na spisak lokacija biti dodat i Šibenik, čiji je gradonačelnik izrazio želju da se pojavi kao statista u seriji.

Dobro je nisu bas sve izbacili ...  ^_^

 

p.s. Oni ladno nece imati vise materijala za Kraljevu luku posle sledece sezone ... 

Link to comment
  • 2 months later...

Novi kadrovi sa snimanja pete sezone "Igre prestola" daju uvid u to ko su novi likovi u seriji, ali takođe prikazuju i Džejmija Lanistera, stoga ukoliko niste gledali poslednju sezonu, ili čitali knjigu, nemojte da nastavite sa čitanjem teksta!

 

 

 

Španske novine "El Correo De Andalucia" pokazale su Džejmija Lanistera u Dorni. Džejmi je obučen kao kao Dornjanin i u kući je pokojnog Princa Oberina okružen njegovom porodicom i prijateljima. 

Snimak je prikazao neke nove likove - Dorana Martela (on je Oberinov stariji rat i glava kuće Martel) i igra ga Aleksandar Sidžid. 

 

Tu je i Areo Hota (kapetan obezbeđenja Dorni) a ako pažljivo pogledate snimak, primetićete i Tristan Martel i princezu Marselu Barateon, koju igra Nel Tajger Fri. 

 

Veniti Fer nagađa da je još jedna devojčica na snimku jedna od ćerki Oberina Martela - Nimeria Send koju igra Džesika Hen.

 

Španski Kanal + je objavio set fotografija sa snimanja zbog kojih se svi pitaju šta Džejmi radi u Dorni. 

U knjizi nema dela u kome Džejmi posećuje kuću Martel, ali ima deo u kome on ide u zamak Harenhal a na putu sreće rođaka Lansela Lanistera. 

 

Džejmi se, u knjizi, okreće protiv Serse i spaljuje njeno pismo u kome ga ona moli da se vrati. 

 

Peta sezona očito ne ide u ovom pravcu pa je iznenađenje ali i isčekivanje novih epizoda "Igre prestola" još veće.

 
 

 

 

 

Link to comment

Zar to nije bilo najavljeno i ranije? Pošto u seriji nema onog Kingsguarda, siguran sam da sam negde (a rekao bih baš ovde) čitao nagađanja da bi njega mogao da zameni Jaime, čisto da ne bismo dole imali 100% nepoznatih likova.

 

Taj nakićeni je dakle Hotah, super. A onaj mršavi je kao sav podnaduo od kostobolje ako malo zažmurimo na oba oka...

Link to comment

Kakvi kreteni , proslu sezonu maksimalno usrali sa svojim inovacijama i na kraju bili zasluzeno nagradjeni sa 0 Emi nagrada , jos gore ce proci u sledecoj ...

Vecina radnje ce se desavati u Dorni a nece biti Ariane Martel i Ser Arys-a , ali zato tu je Dzejmi i Zullu™ Areo Hotah ...  :puke:

Link to comment

Мени само криво што сам купио дискове са серијама. Не бих да наставим а глупо ми да прекинем.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...