Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh, "jutros"... a šta da radi pošten svet što spava do jedanaest? Da se bori sa 62906 leechera koji sisaju sav bandwidth od tih 30,000 seedera? :mad:

Link to comment

Ima večeras na IPTV HBO biće free samo za ovu epizodu tako da ko ima strpljenja do večeras nema potrebe da skida.

Edited by Moća
Link to comment
Eh, "jutros"... a šta da radi pošten svet što spava do jedanaest? Da se bori sa 62906 leechera koji sisaju sav bandwidth od tih 30,000 seedera? :mad:
Zato ja nikad ne skidam sa torenta ovo, samo warez! Sinoc se slabija verzija pojavila 15 minuta posle emitovanja, nije mi se dalo da cekam HD... prezivecemo vec nekako. :D
Link to comment

Ne znam sta da kazem.Tajvin izobjasnjavao, zmajevi i Unsullied divni i tako to. Mislim, da se nalozis do neba! A i Giantsbabe je mnogo sladak! Mance je super, po meni. Taman sam ga tako i zamisljala. I divovi su super napravljeni.Medjutim, mene sad neko treba da podseti jer ja imam jako slabo pamcenje detalja i nije da mi nesto to smeta povodom adaptacije, samo da proverim.

Robb Stark nije isao u Harenhall koliko se ja secam? Ghost je bio sa Dzonom gore iza zida, a ne sa Old Bearom?Za ovo prvo mi ne smeta jer su oni i tako dosadni, ali bilo je emotivno ono kad je Dzon oterao Ghosta negde kada je trebalo da se penju na zid. Plus, posto ja pamtim samo upecatljive detalje, secam se da ja meni glavni razlog zasto je Mens prihvatio Dzona bilo to sto ga je video ranije u Winterfelu kako sedi u cosku u odnosu na familiju i da ga je ta odbacenost poterala medju slobodne ljude. A sad su to izostavili. Nema veze.I Ser Barristana su odmah uveli kao takvog! A ja bas htela da vidim kako ce da izgleda onaj drugi debeli evnuh sto je isao s njim na brodu, pa kako se nesto borio ko svinjce kad su isli da napadnu treci grad, Miren, a sad ga izgleda uopste nece biti u seriji. :(

Link to comment

Za Barristana mi nije cudno sto nisu gubili vreme na prerusavanje. Publika ga je (valjda) zapamtila iz prve sezone, to malo brade sto je uzgajio ne bi prevarilo nikoga, a i logicnije je da se odmah predstavi svojoj kraljici umesto da prvo potrosi nekoliko meseci gledajuci je li vredna njegovog maca. Mislim ono, covek je branio ludog kralja a sad ce da se dvoumi oko nezrele devojke?Evnuha nece biti u seriji koliko sam cuo. :(Inace fina prva epizoda, najbolja scena Tywin i Tyrion. Meni sad palo na pamet da ce vencanje verovatno biti lakse za progutati u seriji nego u knjigama, tamo smo ipak imali jos gomilu kako-tako poznatih likova pored kralja i majke mu, a ovde... Greatjona nismo videli od prve sezone, Karstark ce zaginuti pre toga, o Rooseu da i ne pricam. Spade knjiga na dva slova. :(

Edited by Calavera
Link to comment

Pa ja sve zverala okolo sad kad su plovili brodom da vidim evnuha, ali nista od toga. :DDaenerys zna da prica Valryian, samo se pravi, hihihihi, i to se super videlo sad u seriji.

Link to comment

moze ovde bez spojlera valjda...nego, sta ovo bi sa Davosom, ne secam se da je on potegao noz na Melisandru? mislim da to nije septa, nego ona baba od Margery?iz ovog trejlera, jel se meni to cini da Bran srece Coldhandsa?

Link to comment

@Mau: Sve se tačno sećaš, za Harrenhall su verovatno hteli da iskoriste postojeći set umesto da grade Riverrun niodčega. Samo ne znam kako će da uvedu porodicu Tully ako izbegavaju njihov zamak.Prilična je besmislica da Ghost ostane sa Mormontom i Samom umesto da ga Jon povede. A detalj koji pominješ, kako je ubedio Mance Raidera da je turncloak, mi je najviše nedostajao u ovoj epizodi :( Umesto toga dobili smo glupavi Light vs. Darkness monolog mladića koji bi da spase svet :isuse:Nepostojanje Fat Belwasa je, onako, mnjah... ali nije iznenađujuće. Dany u knjizi stvarno ima preveliku entourage. Traće vreme na Mardž i njene posete nekakvim sirotištima, potpuno bezveze. Valjda moraju da joj napumpaju screen time kad je već plaćaju.Sa stilske strane, jedan nitpick: Nervira me što sad već gomila ljudi svugde ide sa šlemovima na glavama, kao da su krenuli u rat. Kingsguard nose šlemove koji im toliko uništavaju field of vision da bi komotno mogli da propuste da im neko priđe sa strane i izbode kralja. Unsullied isto, još imaju ninja maske preko lica, po onoj vrućini - ali bar je to bilo u izlogu. Čak i obični vojnici/stražari itd. drže šlemove na glavi kao da su šeširi. Nije bitno, ali nervira me <_<

Link to comment
nego, sta ovo bi sa Davosom, ne secam se da je on potegao noz na Melisandru?iz ovog trejlera, jel se meni to cini da Bran srece Coldhandsa?
Davos je u knjizi imao dosta unutrašnjeg monologa po pitanju Melisandre, to nisu mogli da prenesu adekvatno na ekran. Morali su da naprave neku dramatičniju konforntaciju, i OK je ispalo... mada ne znam kako bi sad trebalo da se izvuče? U knjizi ga Mel nekako ubedi da pristane na kohabitaciju...A ovo drugo, kakav Coldhands ispod Zida, pobogu? To su Meera i Jojen Reed, rečeno je da će oni ovde da debituju (iako je trebalo da budu u WInterfelu od ranije).Poslednja teorija za Coldhandsa koju sam čuo kaže da je to Undead Dunk (bez Egga), ali to zvuči glupavo. Ljudi su bili ubeđeni da je Benjen Stark, ali to mi se nikad nije sviđalo kao ideja, a u DwD je praktično i demantovano jer nema nikakvog prepoznavanja između njega i Brana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...