Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ово је блискије литералном предлошку по свом духу него ова наша паћеничка серија...

Link to comment

Drugu sam sedela na glavi dok nije odgledao obe sezone. Sinoć me pita da li da počne od prve ili treće knjige da čita, a ja sam jedna veštica koja mu je napakovala da do ponedeljka pročita 400 strana treće knjige. Znam da bi trebalo od prve, ali bolje mu je da prati treću sezonu sa nama koji smo čitali.Grešna sam.

Link to comment

joj jesi :(npr, ja sam se isto razimšljala da li da krenem oma od treće knjige, pa su me posavetovali (i na forumu i van njega) da bolje najni bili su u pravu, jer:1) mnogo stvari bude jasnije, pogotovo iz druge sezone (koja je mene ostavila malo "ko bre tu koga i zašto" pa su čitaoci morali da mi razjasne)2) ima dosta likova kojih nema u seriji ili (će) se kasnije pojavljuju

Link to comment

Mau to namerno da bi mogla da zadrži čitalačku superiornost nad njim, kad nije nešto jasno da pojasni, itd. -_-Tako sam i ja nekad, a dalje ću ipak morati da gledam sam... možda ima neke veze?

Link to comment

Ma nije to zbog toga, nego da možemo svi zajedno da gledamo, jer kad gledam sa ova druga dva muškarca, naravno da ćemo praviti aluzije na buduće dogadjaje. :D

Link to comment

Pa to i kažem, hoćete da demonstrirate superiornost nad mučenikom. Kao da nećete praviti aluzije na događaje iz četvrte ili pete makar on i pročitao treću na vreme... ili ako pročita pola, vi mu obavezno natuknite bar nešto Red-Wedding-wise.

Link to comment

Za to ga bolje uputi da čita od sedme knjige :PJesi videla na onoj drugoj temi GoT panel na kom Dinklage imitira tvoju avatarku? Negde na pola klipa...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...