Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

6, pa da budes supermegaVIP.
Nadam se da s time imam ukljucen i valet-parking.OK, znaci da do daljnjeg zaobilazim ovaj topik (mada sam vec uspeo da vidim neke stvari koje nisam trebao. Radoznala maca.)
Link to comment
Koliko knjiga aSoIaF moram da procitam da se kvalifikujem za VIP-a? (Sad poceo prvu...)
VIP je onaj ko na vreme shvati i prestane da čita taj bućkuriš :wicked:
Link to comment

Krenuo je sa pričom kako je napokon počeo da piše, pa je nestalo struje i izgubio je mnogo sati rada.Onda je posle stigao disklejmer da je mislio bukvalno na sate koje nije mogao da radi, a ne da je izgubio nešto napisano. Kurva matora, namerno to radi.

Link to comment

Indy, nemoj se zajebati kao što sam ja samog sebe uspeo zajebati. Uzeo sam da čitam prvu knjigu, došao na 100 strana pre kraja u roku od desetak dana, a onda, umesto da čitam knjigu, počeo da čitam forume i Wiki of Ice and Fire, i da gledam seriju. Sada znam šta se dešava hiljadu strana unapred, pa mi više nije doživljaj da čitam knjigu . Na isti način sam sebi upropastio igranje Fallouta 2, čitao walkthrough i forume, umesto da igram. Magarac nikada ne nauči.

Link to comment
Indy, nemoj se zajebati kao što sam ja samog sebe uspeo zajebati. Uzeo sam da čitam pročitala sam prvu knjigu
i digla nos uvis i počela da iščitavam ovaj topiki saznala neke stvari koje nisam želelabtw počela sam da čitam 5. knjigu, i ono je 1 zlo!preko 1100 strana, a slova sitna...
Link to comment
"Prom night is dark and full of terrors!" :lol:Dany perika + obrve su made of win.
Успут одмах разреше дилему Џон и Дани... :naughty:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...