Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au, ja sam bukvalno video vise od pola prve epizode kroz sve one trejlere i isecke. :DUglavnom, odlicno. Uopste nije bilo toliko ekspozicije kao sto se dalo zakljuciti po kritikama. Zapravo nema niceg sto mi je zasmetalo, mozda su samo mogli bolje da rasporede scene na Pentosu umesto sto su ih sve prikazali u dva navrata. Sve ostalo je sjajno. Lep detalj:

Prva Danyna scena, "The water is too hot". Odmah sam se setio poslednje scene u knjizi. :)

I da ponovim, Viewer's guide je odlican companion seriji.

Link to comment

Одличан текст.ЊујоркерУспут, где скидате епизоде да кежем студентима које сам заразио, да им кажем и олакчам данашњи испит.

Link to comment
Warez-BB.@najgori, nisam video tvoj post. Sta ti je tacno zasmetalo?
rekoh, nisam citao knjigu pa sam gledao bez predznanja, pa nemam utisak koji imaju oni koji su je citali, ali me sve podseca na spansku seriju. likovi su jednostavni gotovo karikaturni, dijalozi glupi. pozitivan utisak su mi gluma sona bina i "patuljka" i produkcija koja je fenomenalna - gledao sam na 720px. nastavicu da skidam epizode, ali cu da nastavim da gledam tek kad se zavrsi 1. sezona.
Link to comment

Logicno da su likovi karikature kad ih samo u main castu ima osamnaest, a sve (dobro, sve osim Littlefingera) ih treba predstaviti u sat vremena. Malo strpljenja, doci ce to na svoje.

Link to comment

Slažem se, rano je da sudiš o likovima i o dijalozima na osnovu jedne epizode prenabijene ekspozicijom.Meni je bila OK prva epizoda, mada ništa posebno impresivno. Smetaju mi neke sitnice, i par scena koje su očigledno otaljali sa minimumom truda, npr. ono venčanje - svi se izređali sa poklonima, malo neuverljivog seksa & nasilja za statiste, i doviđenja. Vidi se da je pretrčano.Takođe, ne sviđa mi se ona toliko hvaljena špica, deluje vrlo cartoonish.

Link to comment
Slažem se, rano je da sudiš o likovima i o dijalozima na osnovu jedne epizode prenabijene ekspozicijom.Meni je bila OK prva epizoda, mada ništa posebno impresivno. Smetaju mi neke sitnice, i par scena koje su očigledno otaljali sa minimumom truda, npr. ono venčanje - svi se izređali sa poklonima, malo neuverljivog seksa & nasilja za statiste, i doviđenja. Vidi se da je pretrčano.Takođe, ne sviđa mi se ona toliko hvaljena špica, deluje vrlo cartoonish.
Е бре ако ти шпица смета. :isuse:
Link to comment

Ma nije da mi bitno smeta, samo mi je jednostavno ružna. Deluje kao da je za neki crtani film, bukvalno. Nekakva stop-motion animacija kad oni gradovi rastu, ne znam.A znam da su neki kritičari ranije pominjali kako je efektna i štatijaznamšta.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Meni je spica odlicna isto. Drago mi je sto su isli na apstraktno, bilo bi dosadno da su odlucili samo da prikazu glavne likove ili tako nesto. Da ne spominjem sto je korisna, buduci da pokazuje gde ce nas prica odvesti. Sto me podseti, Sepinwall ili ko vec je javio da se spica menja kako se fokus price prebacuje na druge delove Westerosa, sto znaci da cemo videti Gnezdo Sokolovo u spici cetvrte ili pete epizode. :)

Edited by Calavera
Link to comment
rekoh, nisam citao knjigu pa sam gledao bez predznanja, pa nemam utisak koji imaju oni koji su je citali, ali me sve podseca na spansku seriju. likovi su jednostavni gotovo karikaturni, dijalozi glupi. pozitivan utisak su mi gluma sona bina i "patuljka" i produkcija koja je fenomenalna - gledao sam na 720px. nastavicu da skidam epizode, ali cu da nastavim da gledam tek kad se zavrsi 1. sezona.
Xi nekoliko pozitivnih stvari: sise, big fat produkcija, xxx parodija na vidiku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...