Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Xi nekoliko pozitivnih stvari: sise, big fat produkcija, xxx parodija na vidiku.
:lol: u odnosu na ono sto sam ocekivao, ovo je lose... ali jbg, kada se nesto ceka ovoliko dugo normalno da je covek nezadovoljan :Dono sto se istice kao problem vec na samom pocetku je premalo vremena da se posteno usresredis na likove. na to sam i u knjizi pizdeo, kapiram da cu tek ovde da izludim od skakutanja sa jedne na drugu stranu.spica je go kurac btw.i naravno, Tirion :Hail:
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ste pričali o ovome mesecima unazad, uplašila sam se da neće ništa da valja, kad ono iznenađenje. I obzirom da nisam čitala knjigu i da nisam ljubitelj epske fantastike (ako je to uopšte taj žanr)ovo je bilo prijatno provedenih sat vremena.

Link to comment
Koliko ste pričali o ovome mesecima unazad, uplašila sam se da neće ništa da valja, kad ono iznenađenje. I obzirom da nisam čitala knjigu i da nisam ljubitelj epske fantastike (ako je to uopšte taj žanr)ovo je bilo prijatno provedenih sat vremena.
Isto.
Link to comment

Jel video neko Rikona? :unsure: Nije lose za sada, pomalo dosadna epizoda jer se nista ne desava, ali to ce se ubrzo popraviti. Dve stvari su mi zasmetale -

izmenjena scena Denerisinog prvog interkursa, bez one postepene promene i bez onog "yes" na kraju...sto rece neko, ostavlja se utisak o Drozi kao o cistokrvnom analrapistu

i drugo, generalno mi je nedostajalo nekog uzbudjenja, napetosti i zagrizenosti. Zadnja scena je opasan cliffhanger (Sly Stallone Style), a meni je sve to nekako "mnjeh" jer znam sta ce se dalje desiti. I to bi mogao biti problem kroz celu seriju, i malo me brine :D

Link to comment
Jel video neko Rikona? :unsure:
Cak dva puta! 1 posle Branovog arcerskog promasaja i 1 kad ga Robert pomazi po glavi (bar mislim da je to on).

izmenjena scena Denerisinog prvog interkursa, bez one postepene promene i bez onog "yes" na kraju...sto rece neko, ostavlja se utisak o Drozi kao o cistokrvnom analrapistu

Pazi, taj prvi put bi stvarno i mogao da se podvede pod konsenzualni seks™, ali posle toga je stvarno svake veceri siluje. Drogo jeste analrapist, and it's not really the pronunciation that bothers me. U seriji verovatno nameravaju da im prvi seks u kojem oboje uzivaju bude onaj pod vedrim nebom, kad zacnu Rega.

i drugo, generalno mi je nedostajalo nekog uzbudjenja, napetosti i zagrizenosti. Zadnja scena je opasan cliffhanger (Sly Stallone Style), a meni je sve to nekako "mnjeh" jer znam sta ce se dalje desiti. I to bi mogao biti problem kroz celu seriju, i malo me brine :D
Cujem da su se u prvih nekoliko epizoda bas drzali knjiga, ali da su se kasnije malo oslobodili i poceli da dodaju vise novih scena. I to je nesto. :)
Link to comment
13. april 2011. godinePoštovani korisnici, za vreme prikazivanja prve epizode serije"Game Of Thrones", u ponedeljak 18. aprila, kanal HBO će biti otključan u PAYTV sistemu i slobodan za gledanje za sve korisnike PAYTV sistema.Takodje, za gledaoce koji nemaju PAYTV u periodu prikazivanja prve epizode kanal HBO će se prenositi i u analognom obliku na mestu INFO kanala PTT KDS-a
Edit:upravo se zavrsila epizoda, slucajno nabasah Edited by deeps
Link to comment
Koliko ste pričali o ovome mesecima unazad, uplašila sam se da neće ništa da valja, kad ono iznenađenje. I obzirom da nisam čitala knjigu i da nisam ljubitelj epske fantastike (ako je to uopšte taj žanr)ovo je bilo prijatno provedenih sat vremena.
+1sasvim fin uvod. tek da se pohvataju lokacije i odnosi u kraljevstvu.za sada je samo ocigledno da ce jezovuci biti vazni u nastavku. (a cini mi se i u ovom prvom cliffhangeru)
Link to comment
za sada je samo ocigledno da ce jezovuci biti vazni u nastavku.
paaaaa... nazalost, ako se bude drzao knjige, i nece bas :( (ja i dalje cekam kada ce u knjizi Nymeria opet da se pojavi :( )inace, vi ste bre bolesni. najvise vam smeta sto nije detaljnije prikazan sex izmedju mazgova i cetrnaetogodisnje devojcice :isuse: i jos jednom da ponovim. Peter Dinkangle i Tirion kao lik jebeno dominiraju :Hail:
Link to comment
inace, vi ste bre bolesni. najvise vam smeta sto nije detaljnije prikazan sex izmedju mazgova i cetrnaetogodisnje devojcice :isuse:
Nije poenta u prikazivanju seksa, nego u vernom prikazivanju njenog dozivljaja china. Taj momenat u neku ruku simbolizuje pocetak njenog odrastanja i sazrevanja, i javljanje onog okorelog targjarenskog u sebi. Vrati se na knjigu i podseti se kako je sve to izgledalo. Ovo prikazano je prakticno cisto pedofilskoo jahanje u najavi (posto nije prikazano jelte).
Cujem da su se u prvih nekoliko epizoda bas drzali knjiga, ali da su se kasnije malo oslobodili i poceli da dodaju vise novih scena. I to je nesto. :)
Cool, to zvuci ohrabrujuce...mada, kaki smo, tada ce nam smetati sto previse menjaju i odstupaju od knjige :lol:
Link to comment
Nije poenta u prikazivanju seksa, nego u vernom prikazivanju njenog dozivljaja china. Taj momenat u neku ruku simbolizuje pocetak njenog odrastanja i sazrevanja, i javljanje onog okorelog targjarenskog u sebi. Vrati se na knjigu i podseti se kako je sve to izgledalo. Ovo prikazano je prakticno cisto pedofilskoo jahanje u najavi (posto nije prikazano jelte).
Ta scena jeste isečena, čini mi se da je originalno snimljena cela (sa sve "Yes") pa su je naknadno skratili, jer se ovako baš naglo završava. Ipak mislim da je OK izbor - malo bi neuverljivo bilo da je dotična "odrasla & sazrela" tu u jednoj consensual rape sceni. Cela prva knjiga/sezona se bavi njenim odrastanjem, i kulminira u poslednjem poglavlju/epizodi. A za prvu, očigledno su hteli da se zadrže na tome da je bačena nekim divljacima od strane brata psihopate... pa će tek posle polako to da razvijaju.Opet gledam špicu, i opet mi sene sviđa. Bolje da su je ostavili za intro u neku video igru koja će da usledi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...