Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

To što je ofarbana i obučena kao Shakira ne znači da mora da vrti kukovima dok kaže "No" and "Me to."U većem delu ove sezone igra uplašenu devojčicu koja ništa ne zna ni o čemu, i treba da bude malo ukočena.

Link to comment

Ne znam, ukocenost bi se mogla opravdati u scenama sa Drogom, ali cega bi se ovde plasila? Da nije upravo saznala da je dobri ser Jorah zapravo origami ubica? <_< Naravno, to je samo 1 scena. Ostalo smo smo videli od nje (pogotovo scene sa bratom) su bile skroz dobre.

Link to comment

Uf, dobar... da nisam čitao knjige, opet bih samo na osnovu ovog trailera odlučio da pogledam. Calavera, kako te ne mrzi da kačiš svaki od tri miliona preview klipova samo za mene? Vidiš da niko drugi ne čita. Ne žalim se, meni lakše ovde da pogledam nego da tražim po blogovima i YT šta ima novo :D

Link to comment
Uf, dobar... da nisam čitao knjige, opet bih samo na osnovu ovog trailera odlučio da pogledam. Calavera, kako te ne mrzi da kačiš svaki od tri miliona preview klipova samo za mene? Vidiš da niko drugi ne čita. Ne žalim se, meni lakše ovde da pogledam nego da tražim po blogovima i YT šta ima novo :D
ko ne gleda? sav sam evo ustreptao :D
Link to comment
Calavera, kako te ne mrzi da kačiš svaki od tri miliona preview klipova samo za mene? Vidiš da niko drugi ne čita.
citam i ja, citam i ja!al kakvo spremanje za seriju je palo.mislim da skoro svi moji prijatelji ponovo iscitavaju knjige.ja sam sad na prvoj gozbi za vrane.jedva cekam. a i moja majka.
Link to comment

Ah, znači ima nas više od 2? Lepo.GameOfThrones_Trailer01_Screencap_01.jpgOvaj screen me je podsetio na detalj iz knjige koji mi je najviše ubio suspension of disbelief do sada - neki tamo divljaci gađaju ljude na vrhu ovog zida, lukom i strelom, preko 200 metara uvis :isuse: Ne smem ni da zamislim kako će to izgledati na ekranu...

Link to comment

Selmy izgleda kao da čeka u redu za jeftino mleko dok se ne razgrabi. U oklopu.Ali kako je ovaj nesrećnik (Theon Greyjoy) ispao, užas:gameofthrones47-1024x682.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...