Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se da niste gubili vreme sa drugom zagonetkom sa Maester's Patha, ono kao da je iz Mysta izaslo. <_<
Kakav si party pooper, Manuel... meni baš zanimljivo, mada nisam siguran šta treba da uradim ovog puta. Prvo, sve što se priča u krčmi mi zvuči potpuno bez veze sa samim zadatkom (bez slušalica, doduše). Drugo, zadatak mi je prilično nejasan, znam kako da ukombinujem znake da dobijem četiri velike kuće, ali samo za tri ima mesta... i uvek ostanu bar dve male viška.Vuk (Stark) = Medved (Mormont) + Sekira (Cerwyn)Lav (Lannister) = Vepar (Crakehall) + Petao (Swyft) + Tri Psa na Žutom (Clegane); bilo koja dva od tri su dostaJelen (Baratheon) = Labud (Swann) + Crni Slavuji na Žutom (Caron)Riba (Tully) = Konj (Bracken) + Slepi Miševi (Whent?)I šta sad s tim, probao sam sve moguće kombinacije vuka/lava/jelena/ribe... i ništa. Edit: Jedva nekako rešio, glupost poluproizvoljna.

Iz razgovora i rasporeda stolova kinda sorta treba da se zaključi da Vuk ide u polje dole desno, Jelen u polje gore desno, a Lav u polje levo. S tim što za Lava moraju da se stave sva tri manja simbola, i to da Clegane (psi na žutom polju) bude u sredini, iz nekog razloga. Ako sam dobro zapamtio.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=e4sTrjgDacI(ovaj tip ficra™ sam ocekivao vec duze vreme, jednostavno je predobra prilika za propustiti)
Ostatak:http://www.youtube.com/watch?v=r9dqgWX66fYhttp://www.youtube.com/watch?v=URxuzDwE5S0http://www.youtube.com/watch?v=-ZlCSUUquFw+Ned StarkCatelyn StarkBran StarkArya StarkSansa StarkJon SnowRobert BaratheonCercei LannisterTyrion LannisterViserys TargaryenDaenerys TargaryenKhal DrogoJos malo pa cemo moci da kazemo da smo odgledali kompletnih prvih nekoliko epizoda samo iz ovolikih privjua™. :D
Link to comment

Stvarno preteraše sa previewima... a ipak su izostavili Kingslayera angry.gif Valjda se ono sa sestrom računa za oboje.Što ih više gledam, to mi se više sviđaju casting choices za Tyriona i Daeny. Dinklage - too cool for school. Clarke - pa, nadam se da joj kurvaturu cenzorišu samo za ove previews, morali bi da je malo detaljnije upoznamo u samim epizodama.

Link to comment
Clarke - pa, nadam se da joj kurvaturu cenzorišu samo za ove previews, morali bi da je malo detaljnije upoznamo u samim epizodama.
Bice, Momoa je rekao da je pola snimanja proveo ispod dotrackih cebadi. Za pretpostaviti je da je i ona bila prisutna. ^_^Nego, evo onih cija ce se imena naci na spici:
Series regulars on GAME OF THRONES include (in alphabetical order): Mark Addy as King Robert Baratheon, Alfie Allen as Theon Greyjoy, Sean Bean as Lord Eddard “Ned” Stark, Emilia Clarke as Daenerys Targaryen, Nikolaj Coster-Waldau as Ser Jaime Lannister, Peter Dinklage as Tyrion Lannister, Michelle Fairley as Lady Catelyn Stark, Aidan Gillen as Petyr Baelish (“Littlefinger”), Jack Gleeson as Prince Joffrey Baratheon, Iain Glen as Ser Jorah Mormont, Kit Harington as Jon Snow, Lena Headey as Queen Cersei Lannister, Isaac Hempstead-Wright as Bran Stark, Harry Lloyd as Viserys Targaryen, Richard Madden as Robb Stark, Rory McCann as Sandor Clegane (“The Hound”), Sophie Turner as Sansa Stark and Maisie Williams as Arya Stark.Also featured in the ensemble cast are: John Bradley as Samwell Tarly, James Cosmo as Lord Commander Mormont, Charles Dance as Lord Tywin Lannister, Ron Donachie as Ser Rodrik Cassel, Jerome Flynn as Bronn, Conleth Hill as Varys, Jason Momoa as Khal Drogo and Donald Sumpter as Maester Luwin.
Link to comment

Pa dobro, ja se upravo tih ćebadi i pribojavam, šteta bi bilo da ih bude previše. :wub:OK, HBO je, ali možda apeluju na neku ispod-13 publiku, ko zna...

Link to comment
Evo ti Kingslejera + bonus:Jaime Lannister
Ja za ovog Danca nisam baš siguran koliko mi odgovara za ulogu. Fizički je odličan, osim glupavo zalizane kose, ali nekako mi preozbiljno deluje. Dž. L. je u prve dve knjige lakomisleni praznoglavi nihilista, tek kasnije kad ga, hm, skrate... postaje malo ozbiljniji i ljudskiji. Ovaj je od starta sav zamišljen i gloomy, jedva da se i nasmešio par puta.Ali OK, ipak su samo klipovi u pitanju.
Link to comment

Meni deluje u redu, taj posprdni osmeh mu ne silazi s lica. Jedino sto se malo uozbiljio kada ga je kralj Robert prozvao™, ali to je razumljivo.Licno mi se jako svidja ovo sto smo do sada videli. Samo se nadam da ce zapamtiti da ubrizgaju malo humora u pricu. Bilo bi jako lose da Benioff & Weiss sve ovo shvate previse ozbiljno, mislim, i Zica je imala Jaya Landsmana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...