Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

Cowboy,hvala na pojašnjenju stava.mislim da bi ispala jedna masovna šorka na zasebnom topiku o ovome.kukavica... eh. mnogo je zajebano biti hrabar u srbiji. a, eto, jk to nije...
Hrabra je i JK, to niko ne spori. Kada kazes shorka - mislis zbog nepreciznog koriscenja reci "kulturrasizam" ili zbog nepostojanja istog u kvaziliberala?
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

1. Ne razumem (kao i neki pre mene) zašto je toliko teško poverovati da je JK napisala onu kolumnu. Zar su ljudi koji umeju da sastave nekoliko paragrafa u prilično kolokvijalnom tonu i bez grčkih i latinskoh reči baš toliko retki u današnjoj Srbiji? Ili je teško poverovati da su ono njeni stavovi? Meni nije. Baš mi zvuči kao da je ona lepo sela i napisala šta misli. I ubola. 2. Mnogo su nezdrave te polarizujuće podele u društvu i taj ogromni prezir za sve koji se ideološki ne uklapaju u nečiju ličnu ideološku priču. Malo mi vuče i na adolescentsko ponašanje. eyebrow.gif Ne slušaš muziku X, ne mogu s tobom ni da razmenim tri normalne rečenice.

Link to comment
Stoya srpkinja koristi 1 jos razumljiviji jezik, posebno kad istim obradjuje 1 Sashu Grey.
moze link za ovu hrabru tvrdnju?inace cenim da je dusko razvalio dupe ovoj jezicari nakon svega uz odgovarajuci vokabular - mamicu ti tvoju, ti ces zbog buljasa da mi nabacujes delije na vrata da mi saraju kajena
Link to comment
moze link za ovu hrabru tvrdnju?inace cenim da je dusko razvalio dupe ovoj jezicari nakon svega uz odgovarajuci vokabular - mamicu ti tvoju, ti ces zbog buljasa da mi nabacujes delije na vrata da mi saraju kajena momke iz kraja da ulazimo u klasičnu verbalnu komunikaciju.
Link to comment
Ja ga u Srbiji vidim kao diskvalifikaciju i diskriminaciju svega sto se ne uklapa u wanabe sliku drustva 1prosecnog ljubitelja srpskog kvaziliberalizma.Pomenula ga je i Borka u slicnom kontekstu. Poenta je: celokupno drustvo ima dijagnozu. Jeste samo jedan (veci) deo kkontaminiran, ali se slabost i neuracunljivost prenosi na citav organizam. Te stoga imamo npr. vrlo cool i liberalnu diskvalifikaciju Olje Beckovic na osnovu njene rodbinske veze sa ocem. Ne na osnovu toga sto je njen vrednosni sistem osetno poceo da puca po savovima - vec zbog, jelte, oca. To je jedan u moru primera cool-osti nove kvaziliberalne elite koja gazi po liberalizmu u svakoj mogucoj prilici - Cirilov je naime kukavica zato sto pred milionskim auditorijumom sastavljenim od domacica, bakica, rokera, tinejdzera, kafanskih likova, rudara, oceva, zena i dece - ne zeli da se (ponovo) deklarise kao gej. Pri tom, liberali mu zabranjuju da ima svoje misljenje o nacinu na koji se treba boriti za prava LBGT(cool skracenica) populacije.
Potpisujem.A glede diskvalifikacije Olje Beckovic-to je rasna diskriminacija i svako ozbiljan, ko o ljudskim pravima zna vise od priucenih kvaziliberalcica po duznosti, to zna.I,poslednje,ma koliko se ne slagao glede vecine stvari sa njenim tatom, u "Kad budem mladji" je ubo poentu.I prostim i obicnim jezikom objasnio sve ono sto Zizek i Naomi Klajn pisu i govore vec 20 godina...Bas kao sto je slucaj sa JK i NGO-erima. Edited by uros_s78
Link to comment
Pri tom, liberali mu zabranjuju da ima svoje misljenje o nacinu na koji se treba boriti za prava LBGT(cool skracenica) populacije.[/color]
Ja uopšte nisam video da mu je neko nešto zabranio, ali kao što on može da ima mišljenje i ostali mogu da imaju mišljenje o njegovom stavu prema celom problemu i situaciji. Edited by Eraserhead
Link to comment
1. Ne razumem (kao i neki pre mene) zašto je toliko teško poverovati da je JK napisala onu kolumnu. Zar su ljudi koji umeju da sastave nekoliko paragrafa u prilično kolokvijalnom tonu i bez grčkih i latinskoh reči baš toliko retki u današnjoj Srbiji? Ili je teško poverovati da su ono njeni stavovi? Meni nije. Baš mi zvuči kao da je ona lepo sela i napisala šta misli. I ubola. 2. Mnogo su nezdrave te polarizujuće podele u društvu i taj ogromni prezir za sve koji se ideološki ne uklapaju u nečiju ličnu ideološku priču. Malo mi vuče i na adolescentsko ponašanje. eyebrow.gif Ne slušaš muziku X, ne mogu s tobom ni da razmenim tri normalne rečenice.
Karleuša nije napisala barem dve prve kolumne. Stilski su vrlo ubedljive, pismene do koske. Ove kasnije možda i jeste, u njima je počelo napušavanje, neke kratke brateeee rečenice i slično.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...