Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

Šta je problem da neko ko ima završenu srednju školu napiše onu kolumnu, dovraga?
Problem je u tome sto je sastavljanje razumljivih recenica zaboravljen zanat u Srbiji (ljudi sa zavrsenom srednjom skolom uglavnom su funkcionalno nepismeni, tj. ne umeju da povezu misli u smislenu celinu), i sto bi u Karleusinom miljeu (koji sticajem okolnosti jako dobro poznajem) sasvim normalno da kazes mami "ajde mi sroci ovo, hocu malo da nerviram anti-prajdovce".
Link to comment
vi ste nemaci pojma za nas ovde. nase progresivne estradne snage se drustveno angazuju, a vase umetnice pisu kako su se jebale u liftu
:lol: , sjajno.Edit: @ vasudeva
Problem je u tome sto je sastavljanje razumljivih recenica zaboravljen zanat u Srbiji (ljudi sa zavrsenom srednjom skolom uglavnom su funkcionalno nepismeni, tj. ne umeju da povezu misli u smislenu celinu),
To je recimo odlika vecine hrvatskih politicara. Edited by Ziza
Link to comment

A i mi i oni smo nemaci pojma u odnosu na Ruse-em su im najvece glazbene zvezde LGBT,em im se u glavnome dugra nalazi najvise gay klubova u Evropi,em se na nacionalnoj TV Tina Kandelaki (AKA gruzijska Biki sa topica o Gruziji i Rusiji od pre 2 godine) i Ksenya Sobchak ljube u usta pred milionskim auditorijumom,koji je sve samo ne glasacko telo Yabloko-a...

Link to comment
A i mi i oni smo nemaci pojma u odnosu na Ruse-em su im najvece glazbene zvezde LGBT,em im se u glavnome dugra nalazi najvise gay klubova u Evropi,em se na nacionalnoj TV Tina Kandelaki (AKA gruzijska Biki sa topica o Gruziji i Rusiji od pre 2 godine) i Ksenya Sobchak ljube u usta pred milionskim auditorijumom,koji je sve samo ne glasacko telo Yabloko-a...
koga bre boli kurac za tvoje Ruse?
Link to comment
Ček, a ko ima više škole, Pančić ili Karleuša?
a da se posibaju, ko bi pobedio?ps. a nakon ukija rusa i glasaca jablokoa, red bi bio da se oslobodi damra. da napise kako je 12% bugarin. Edited by Miralem
Link to comment
koga bre boli kurac za tvoje Ruse?
Nikoga,njihovi Prajdovi su u jos gorem stanju.:(Al poenta je bilo nesto sasvim drugo-da u gradu,koji je de facto van ormara vrlo dugo, s obzirom na broj gay klubova u istom,zbog idiota gradonacelnika (smenjen, fala bobu),koji LGBT populacijom naziva satanskom i zbog mnogo velikog broja neonacista, ne moze da se odrzi Pride...Paradoks... Edited by uros_s78
Link to comment
Nikoga,njihovi Prajdovi su u jos gorem stanju.:(
Da citiram 1 coveka sto sad chatujem s njim, samo jos fali Damja da prica kako je Bugarin.
Link to comment

Bilo bi dobro da se JK ne zaustavi samo na ovome, vec da polako, mic po mic iznese svoje misljenje i o inspiratorima i organizatorima, o hapsenju Ratka recimo i taj rad.Naravno, samo ukoliko ona to zeli i ukoliko razmislja i na tu temu. Ako ne, onda nema frke.

Link to comment

meni nije jasna ni pozitvna percepcija bjelosvjetskih gej prajdova koji su totalno kic* a ujedno protivljenje karleusinom estradnom nastupu. ako to nije isti kurac, ikonografski, onda ne znam sta je. *sto je ok, tako ostaju u zizi javnosti i privlace posjetioce, da su manje sareni pali bi u zaborav 5 min poslije pocetka.a ako je kic parada ok zato sto donosi neke rezultate, ne vidim kako karleusin istup nije ok.

Edited by morgana
Link to comment
kako se uzme. ghostwriting je sasvim OK stvar, bitno je da je stala iza te kolumne, kakve ima veze ko je pisao. imam neke poluinformacije da je ovaj nastup osmislila uz pomoc matere joj, a sta ga znam, ima i ljudi koji ne umeju da govore, ali umeju da pisu.
Moguće je da su poluinformacije tačne, netačne, mestimično do umereno tačne (recimo, da je mama Divna stavila znakove interpunkcije tamo gde to valja i trebuje), a moguće je i da su Darko Kostić i Karamela na dejtu ovo napisali i potpisali Jelenu. Kao što si rekao, kakve veze ima ko je pisao. Meni se ipak čini da ona jeste u stanju da u naletu inspiracije napiše ovako nešto, naročito ako je tačno da je pisala gledajući nasilje na ulicama na Studiju B, pa sela za komp i istresla sve što joj je na umu. Ponavljam, sve one razloge koje si na forumu iznosio kako bi opravdao prilepljivanje etikete "kulturrasizam", možeš da aktiviraš i ovim povodom (da ih ne listam sad, mrzi me). U tom kontekstu je relativno nebitno jesu li "poluinformacije" kojima raspolažeš tačne ili lažne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...