Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

Turbo folk diva koja se zalaze za prava gej populacije (Karleusa) = pismen fudbaler (Ergic) = bradata zena ili kepec, ljudima je to neobicno i bice atrakcija dve sedmice poput elokventnog pcelara iz Kupinova koji je takodje bio u svim emisijama na B92, medju ostalim i u Utisku.

Link to comment
ali je činjenica da ona nema ni obrazovanja ni kapaciteta da kaže išta ozbiljno o bilo čemu. igrom slučaja rekla je nešto sa čim se ja slažem i što smatram ispravnim u ovom trenutku
Ovu teoriju sam već negdje čuo, kao slučajna kombinacija atoma i molekula će u se od duga vremena materijalizirati kao brdo love na mom stolu. Majmun će, ako živi vječno, napisati Ilijadu i Odiseju i to s alternativnim završetcima.
da je srbija progejski raspoložena ona bi bila na drugoj stranu!skandal samom sebi cilj!kod mene to ne pali! niti ću je citirati niti ću je uzimati za primer ponašanja kako treba!fuj!
Kod mene pali, svaka joj čast. A evo međutim rekoše ljudi da to i nije baš sad počela. Svaka joj i čest.
Potpis je njen. Zato je bagra i napala sinoc a ne nekog sa foruma.
Zato bi kolege furunaši možda mogli zagrabiti nešto malo manje blata kad ga frljaju po Ćirilovu.
ona,njena kolumna i nachin na koji pishe nam poruchuje da je ok jebatimamu svima redom i terati ih u p...m...,redom bez poshtovanja prema bilo kome,da je ok biti drchan,prost i nevaspitan..to je intelektualni huliganizamTM ali iste energije kao i onaj od kog je ,,branila,, pedere.
JK kvari mladež beogradsku. :s_d: Kažem ja, čast&čest!
Link to comment
i meni je isto malo preterana čitava dževa oko karleuše. kapiram da je ona javna ličnost i da njena izjava o bilo čemu ima veći odjek od našeg škrabanja ovde ili neke tribine u nekom pres-centru, kao i da za njene izjave iz istog razloga postoji i veće interesovanje.ali ovde (u društvu, ne forumu) se u roku od 3 dana diglo toliko prašine oko najobičnijeg članka, da se sad od karleuše bezmalo očekuje da predstavi svoj politički program, pa da se za nju na prvim sledećim izborima i glasa. jbte, nije da je neću čitati iz principa zato što je pevaljka, ali je činjenica da ona nema ni obrazovanja ni kapaciteta da kaže išta ozbiljno o bilo čemu. ovo je klimaks. ćao. gledala sam je samo kod jugoslava i utisak mi je da ponavlja ključne reči kojih se naslušala u poslednjih mesec dana. ni manje ni više. igrom slučaja rekla je nešto sa čim se ja slažem i što smatram ispravnim u ovom trenutku, ali aman nije gandi da je se zove na prijem kod kraljice majke, a da je imamo i kod nje bi bila.
nemoj zaboraviti da je ilona staler bila poslanik u parlamentu, a da je ajl bi bak guverner kalifornije, i mozda buduci predsednik drzave
Link to comment
Turbo folk diva koja se zalaze za prava gej populacije (Karleusa) = pismen fudbaler (Ergic) = bradata zena ili kepec, ljudima je to neobicno i bice atrakcija dve sedmice poput elokventnog pcelara iz Kupinova koji je takodje bio u svim emisijama na B92, medju ostalim i u Utisku.
U svakom slucaju samostalnija od Trivan Jelene i ima bolje silikone i kupuje samo originale i to ne od sanera. Portparol DS Jelena Trivan, u vreme kada predsednik njene stranke Boris Tadić apeluje na građane da štede, kupila je ručni sat „šopard hepi dajmond" čija je vrednosti oko 8.000 evra. Međutim, Trivanova sat nije kupila u prodavnici, već od preprodavca za oko 4.000 evra.slikaPriča o satu možda i ne bi bila tako zanimljiva da Jelenu Trivan Press nije uhvatio u onoj narodnoj „u laži su kratke noge": ona je prvo tvrdila da nema ovaj sat, a posle sat vremena sama je pozvala novinara i priznala da je ipak kupila „šopardov" sat, odnosno da ga je dobila na poklon od supruga za godišnjicu braka. Ali, ni tu nije kraj! Ona je na kraju optužila Press za „prizemne napade"!Krenimo redom. Kada je novinar Pressa pozvao portparolku DS da proveri informaciju prema kojoj je kupila skupoceni sat za 4.000 evra, Trivanova bila je vrlo „iznenađena".- To nije tačno! Ma, kakav „šopard"? Kakvih nekoliko hiljada evra! Volela bih da ga imam, ali nikad nisam imala tako vredan sat! Iako se moj suprug bavi privatnim biznisom, to ne možemo da priuštimo. A tek moja poslanička plata, čista socijala... - rekla je portparolka.
Link to comment
jelena trivan je, beše, kandidatkinja za potpredsedničko mesto u ds? press objašnjava kako se vodi kampanja...
Ma Protecta je odsekla Mili noge za osvete svim kucicima sto su napali Jelenu sve je to Zavera. Mani me te price, ja o silikonima i koja je fenisija.
Link to comment
kbp, jelena milic, jelena trivan ili jelena karleusa?
ne znas koju su jelenu grickali kucici? Slabo pratis silikonsku scenu. Hint: ispred Jedne Skupstine i to nisu Veljini vec pravi.
Link to comment
Ovu teoriju sam već negdje čuo, kao slučajna kombinacija atoma i molekula će u se od duga vremena materijalizirati kao brdo love na mom stolu. Majmun će, ako živi vječno, napisati Ilijadu i Odiseju i to s alternativnim završetcima.
cenim ironiju, ali rečenicu si iščupao iz posta u kom sam napisala i nešto drugo. tvoje tumačenje bi moglo da stoji da sam rekla da je karleuša uzela šaku slova i zalepila ih na monitor. rekla je šta je rekla. mislim da nije tupava, kao što već neko reče, ali ne mislim da dalje od ovog može da dobaci. to je sve.
nemoj zaboraviti da je ilona staler bila poslanik u parlamentu, a da je ajl bi bak guverner kalifornije, i mozda buduci predsednik drzave
jeste bila. sad je aktuelna mara karfanja kao ministar za ravnopravnost. i lepo se vidi da sve sama smišlja kad priča.da se razumemo- ne mislim da nekog zanimanje automatski diskvalifikuje za bilo kakvu odgovornu poziciju, ali nemojmo se praviti i da svi mogu sve zato što smo eto otvoreni i širokih shvatanja. Edited by Joshua
Link to comment
ako bi se borile sisama, jasno je ko bi pobedio...
U tom slucaju bi LDP mogao vecinsku vladu na sledecim izborima. Al se Srbija brzo menja proletos je bila frka za prstenac na farmi sad su pustili lezbacenje pred paradu.
Link to comment
jeste bila. sad je aktuelna mara karfanja kao ministar za ravnopravnost. i lepo se vidi da sve sama smišlja kad priča.da se razumemo- ne mislim da nekog zanimanje automatski diskvalifikuje za bilo kakvu odgovornu poziciju, ali nemojmo se praviti i da svi mogu sve zato što smo eto otvoreni i širokih shvatanja.
upravo je politika jedina drustvena oblast gde svi mogu sve, i to ne samo kod nas.. konkretno znam za slucaj funkcionerke u jednoj nasoj partiji, sa diplomom neke vise dopisne turisticke skole iz dubrovnika, bila je direktor instituta za genetiku, pa posle direktor u banci... to dok sam joj pratio trag :Da tu je i radisha - ajmo selo da selimo :lol:
Link to comment

kapiram da svi mogu da dođu do bilo čega. nisam to ni dovodila u pitanje. pitanje je šta rade i šta konkretno mogu da urade na dobijenoj funkciji.jesu li u stanju da daju neki konstruktivan input ili su tu samo da vaćare. svako može da vaćari i šlepa se. za to ti treba samo obraz ko đon i teraj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...