Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

Ko je da je sad više ne smije zucnut.
Da znaš. Nego mi je čudno. LDP je pozvao na tribinu. Biljana Srbljanović bila blagonaklona. Borka Pavićević bila OK prema njoj i više od toga. Ovde dobila Uduženje za odbranu. JK ujediniteljka.
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

Da znaš. Nego mi je čudno. LDP je pozvao na tribinu. Biljana Srbljanović bila blagonaklona. Borka Pavićević bila OK prema njoj i više od toga. Ovde dobila Uduženje za odbranu. JK ujediniteljka.
Kapiram tvoj cinični pristup, ali ne bih to nazvao "Udruženje za odbranu", već pre "Udruženje za rispekt". JK je ipak javna ličnost i sve ove istine koje poslednjih dana izgovara u facu krimosima i ubicama, mogle bi dosta da je koštaju.
Link to comment
Kapiram tvoj cinični pristup, ali ne bih to nazvao "Udruženje za odbranu", već pre "Udruženje za rispekt". JK je ipak javna ličnost i sve ove istine koje poslednjih dana izgovara u facu krimosima i ubicama, mogle bi dosta da je koštaju.
Ma to je bilo više šaljivo nego cinično. U principu se slažem sa generalnim stavom ovde.
Link to comment

neko je već postavio link za Piramidu od pre nekog vremena, gde je JK počistila Vučića i onog mlitavomudana iz Kursadžija. toliko o njenom tajmingu.nedojebane, jebite se.

Link to comment
Meni ustvari nije jasno ko je to nešto posebno pisao protiv JK ovde. Koliko vidim, po drugi put zaredom, se svi manje ili više slažu.
ako nema neprijatelja, valja ga izmisliti, citaj orvela <_<
Link to comment
Šta je problem da neko ko ima završenu srednju školu napiše onu kolumnu, dovraga?
I tebe je ko lakija21 pregazilo vreme zreo si za lapot. Vecina zavrsenog Pravnog je funkcionalno nepismena, o trgovackim i turistickim i slicnim genijima pera da i ne govorimo. Ma za jednog Pulicera da je kandidujemo Kurir je vazda bio bastion slobode.
Link to comment
I tebe je ko lakija21 pregazilo vreme zreo si za lapot. Vecina zavrsenog Pravnog je funkcionalno nepismena, o trgovackim i turistickim i slicnim genijima pera da i ne govorimo. Ma za jednog Pulicera da je kandidujemo Kurir je vazda bio bastion slobode.
Kurir je stampani medij sa najvecim tirazom, to je poenta.]
Link to comment
OK, nije sa najvecim, sorry, al sa vecim od Danasa,Blica,Vremena i Republike sigurno jeste.:rolleyes:
Kurir ima znacajno manji tiraz od Blica, ajde prestani da pricas napamet. Vreme i Republika nisu dnevni listovi. Uzmi se bre u pamet malo i pisi nesto suvislo.
Link to comment
Kurir ima znacajno manji tiraz od Blica, ajde prestani da pricas napamet. Vreme i Republika nisu dnevni listovi. Uzmi se bre u pamet malo i pisi nesto suvislo.
Izvinjavam se, nisam upoznat sa stanjem u stampanim medijima,priznajem,i ne kupujem ih,s obzirom na to da ih citam na netu.Ono sto sam hteo da kazem da je da ono sto JK napise u Kuriru sigurno ima veci odjek od onoga sto napise Borka Pavicevic u Danasu, zato sto Kurir podilazi ukusu populusa i zato sto JK pise jezikom,koji 90% ljudi u Srbiji razume bolje od onoga sto govori i pise Borka Pavicevic.Ja vise volim Danas i da se mene pita No longer and not yet bi bila svakodnevna kolumna, a ne bi izlazila samo sredom, ali Srbija NIJE KRUG DVOJKE.Jel ti sada dovoljno smisleno i jel sada shvatas sta hocu da kazem?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...