Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Prešao na ovaj zadnji 14.2, za sad ne vidim da šljaka ni bolje ni lošije nego 13ica. Jedino što me nerviraju neka nova rešenja, npr interfejs za podešavanje alarma su zasrali sad izgleda kao digitron :puke: Ono što mi za sad najviše ide na živac je što su minimalno smanjili ikone i sabili ih malo na gore, pa sad dole (gde su one tačkice koje pokazuju na kojoj si stranici) ima više praznog prostora, bukvalno može ceo još jedan red ikona stati ispod.  

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 months later...

Utisci su ok, baterija je u laganom padu (96% maximum capacity za 4 meseca korišćenja) i generalno ne vidim neke velike razlike u odnosu na sedmicu. Naravno telefon je skoro nov, sve radi bolje i brže. Ukoliko ti je 7ca odgovarala kao meni ergonomski + ne voliš notch iPhone i sve ti je na Apple account-u, onda SE20 jeste sledeći logičan korak. Ja sam se držao 7ce dok nisam potpuno slupao ekran i sada mislim da sam bio u pravu što nisam prešao na nov telefon ranije. Takodje, ne bih uzeo SE20 da Apple ima telefon nalik Samsungu s10 ili Pixel 5ci. 

Link to comment

Meni bat na 97%, kupio u julu nov preko MTS. Pre njega koristio prvi SE koji sam ugasio u julu i stavio u fioku. Izvadim ga u septembru da ga dam sestrinoj klinki, aj kao da upalim, kad ono bat na 5% (posle više od 2 meseca stajanja u fioci :D ).

 

Deluje mi teže u ruci od npr 6 koji ima moja žena.

 

Mislim da je za te pare više nego odličan.

Link to comment

Hvala svima.

Imam neku opciju da ustedim ~30-35%, a baterija na sedmici mi je dosta losa (81% zamenjena krajem 2018), plus ponekad ume da glupavi. Ima preko cetiri godine. Mozda je vreme da se castim za rodj.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Out with the old, in with the new!

 

Zamenio crni za crveni, i prepolovio storage sa 128 na 64GB (sto je ok jer nisam ni pola nikad koristio). Ne osecam 10gr razlike, a u ruci lezi isto kao stari.

 

lwCcQ4C.jpg

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Igrom slučaja sam obrisao neke fotke sa telefona, a nemam ih ni na iCloudu više.

 

Da li je moguće povratiti ih nekako? Neka applikacija ili tako nešto? 

 

Razmišljao sam da ga prikačim na komp pa da pustim sken nekog alata za povraćaj obrisanih fajlova, ali nisam siguran da li će to pomoći.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 29.10.2020. at 16:00, Peter Fan said:

Upgrejdovao firmin telefon na iPhone 12. Jako dobar uredjaj, ali ne znam zasto bi to iko uzeo (za svoje pare) i platio razliku u cijeni u odnosu na 11. Takodje, ne znam zasto  battery percentage nije opcija kao i na starijim uredjajima, vec je potreban dodatni pokret,

Da dopunim ovo nakon sto vec nekoliko dana uporedo koristim  11 i 12-cu, oba osnovni 64GB modeli.

 

Iako je 12-ca bolji uredjaj, je je brza, tanja, laksa i (meni) ljepsa jer nema oble stranice, vec ravna, ali sve to skupa mislim da nije vrijedno duplo vece cijene. Doduse, ovo je zbog toga sto moj provajder ima promocije za 11-ce. Ali, mislim da nije vrijedno ni razlike u nominalnoj cijeni.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...