Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Osim izgleda slika, koje mogu biti kompenozvane u edit, apsolutno ne vidim za profesionalne ljude da imaju iphone. Iz srca svim ajfonasima preporucujem oneplus marku, slicnog je fazona kao ajfon, brzo se nauci kako radi, jednostavan, ali brzi, bolji, jeftiniji, vise gb, 5g... 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
12 minutes ago, braca said:

Glavna razlika između 11 i 12 je ispod haube : 5G 

Slazem se, i to sam propustio da navedem. Za mene koji radim od kuce i nakacen sam na WiFi vecinu vremena, taj 5G nema velikog znacaja. Ali kontam da mnogima jeste, i tom slucaju to mijenja kalkulus.

 

 

Link to comment

Iz mog iskustva retko kad se isplati da menjas iPhone na odmah prvu sledecu verziju. Menjati ga za godinu dana nema nikakvog smisla, eventualno sa S na sledecu S verziju, a realnije na dve S verzije. To je 4 godine, toliko dugo sljaka sasvim ok, a i morao bi za te pare svemujbm.

  • +1 1
Link to comment
On 8.4.2021. at 21:48, Peter Fan said:

Slazem se, i to sam propustio da navedem. Za mene koji radim od kuce i nakacen sam na WiFi vecinu vremena, taj 5G nema velikog znacaja. Ali kontam da mnogima jeste, i tom slucaju to mijenja kalkulus.

 

 

 

znaci da ubedjujem cerku da ipak uzme 11-cu umesto 12-ce? skupila je pare za 12 (obican), ali vecinu vremena ga koristi kod kuce, a i kad je napolju fotografise, slusa muziku i chatuje. tu onda 5G ne igra preveliku ulogu. ipak bi ustedela 200-ak evra

Link to comment
38 minutes ago, Ros said:

 

znaci da ubedjujem cerku da ipak uzme 11-cu umesto 12-ce? skupila je pare za 12 (obican), ali vecinu vremena ga koristi kod kuce, a i kad je napolju fotografise, slusa muziku i chatuje. tu onda 5G ne igra preveliku ulogu. ipak bi ustedela 200-ak evra

Ja bih.

 

Za to razliku moze da se kupi iPad starije generacije ili Watch, Ili da se kupi pristojan bicikl.

  • +1 1
Link to comment

Ne, pusti dete. Najnoviji uvek. To što je sad većinu vremena kod kuće ne znači da za 6 meseci neće biti većinu vremena van kuće :) 

Edited by aram
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:

Ne, pusti dete. Najnoviji uvek. To što je sad većinu vremena kod kuće ne znači da za 6 meseci neće biti većinu vremena van kuće :) 

 

to stoji, ali svejedno ne vidim neku njenu potrebu za 5G. u skoli ne smeju da imaju telefon. bolje da doda jos nesto. a onda neka opet cuva pare za neku 16-cu

Link to comment
2 hours ago, Peter Fan said:

Ja bih.

 

Za to razliku moze da se kupi iPad starije generacije ili Watch, Ili da se kupi pristojan bicikl.

 

da, novi watch bih mogao ja dobijem, a njoj moj 4 :D

 

Link to comment
14 minutes ago, Ros said:

 

to stoji, ali svejedno ne vidim neku njenu potrebu za 5G. u skoli ne smeju da imaju telefon. bolje da doda jos nesto. a onda neka opet cuva pare za neku 16-cu

a jel tvoj ćale video tvoju potrebu za air nike/tomosom/whatever

 

ne trudi se da razumeš njene potrebe, nećeš uspeti. samo joj to iznesi kao predlog, a neka sama odluči šta želi


 

 

ne budi ćale smarač

:fantom:

 

Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel tvoj ćale video tvoju potrebu za air nike/tomosom/whatever

 

ne trudi se da razumeš njene potrebe, nećeš uspeti. samo joj to iznesi kao predlog, a neka sama odluči šta želi


 

 

ne budi ćale smarač

:fantom:

 

Kako je telefon koja kosta barem 600 EUR i u zvanicnoj je Apple ponudi, smaranje? 

Link to comment

nije telefon smaranje, nego je ćale smarač. potencijalni

 

 

tako što je to “stari” model


 

 

ima odlična scena u grlom u jagode kad bata stojković ubeđuje baneta kako je bolje da kupi bicikl marke partizan nego da vozi vespu

sad nisu u pitanju bicikl kontraš i vespa, nego iphone 11 i iphone 12

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...