Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

47 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel tvoj ćale video tvoju potrebu za air nike/tomosom/whatever

 

ne trudi se da razumeš njene potrebe, nećeš uspeti. samo joj to iznesi kao predlog, a neka sama odluči šta želi


 

 

ne budi ćale smarač

:fantom:

 

 

ona ni ne spominje 12, nego mu je pala cena malo uz produzenje ugovora, a pare je skupila pa sam se nesto mislio da je ubacim u tu pricu za 12, ali bolje da joj ostane nesto para za nesto drugo

Link to comment
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nije telefon smaranje, nego je ćale smarač. potencijalni

 

 

tako što je to “stari” model


 

 

ima odlična scena u grlom u jagode kad bata stojković ubeđuje baneta kako je bolje da kupi bicikl marke partizan nego da vozi vespu

sad nisu u pitanju bicikl kontraš i vespa, nego iphone 11 i iphone 12

Pa na caleta sam i mislio: kako je smaranje djece ako im kupuje jos uvijek aktuelni proizvod od 600 EUR?

 

Mislim, kontam ja tebe, ali nam se ocito razlikuju metode odgajanja, a to vjerovatno nije vrijedno dalje diskusije, pogotovo na ovom topiku.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Ros said:

 

znaci da ubedjujem cerku da ipak uzme 11-cu umesto 12-ce? skupila je pare za 12 (obican), ali vecinu vremena ga koristi kod kuce, a i kad je napolju fotografise, slusa muziku i chatuje. tu onda 5G ne igra preveliku ulogu. ipak bi ustedela 200-ak evra

 

Ako se muzika streamuje sa visim kvalitetom, onda dobro dodje 5G.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 21.4.2021. at 19:17, Ros said:

 

znaci da ubedjujem cerku da ipak uzme 11-cu umesto 12-ce? skupila je pare za 12 (obican), ali vecinu vremena ga koristi kod kuce, a i kad je napolju fotografise, slusa muziku i chatuje. tu onda 5G ne igra preveliku ulogu. ipak bi ustedela 200-ak evra

 

in the mean time je cena 12-ke pala na cenu 11-ke + 50€. 

evo sad joj setujem 12-ku.

 

cool je masina :)

 

  • +1 2
Link to comment
On 14.4.2021. at 11:16, jms_uk said:

Ja sa 7 na SE2020 - ne znam da li bih ga nazvao iskorak...


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

Jasno mi je da je mali telefon sa malom baterijom, ali sam se nadao da ce uz A13 procesor malo da optimizuju potrosnju - ne mogu da izvucem ceo dan bez dodatnog punjenja :dry:

Link to comment
39 minutes ago, ToniAdams said:

Uf jel toliko rđavo? Palo mi na pamet da pređem na ajfon, pre svega zbog veličine uređaja. Al ovo je prilično značajan minus.

 

Velicina je super (pogotovo za nekog ko je presao sa 6/6s/7/8-ice), brzo radi (zahvaljujuci A13 Bionic-u), ali baterija ne moze da isprati. 

Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Ima li neko iskustva sa 12 mini? Bolja polovina hoce da predje na nesto novije sa prastare 6ce ali ne bi klocnu.


Koristim par meseci i prezadovoljan sam. Konacno (ponovo) iphone koji moze da stane u dzep i koristi se jednom rukom bez upale ligamenata sake.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, burekdzija said:


Koristim par meseci i prezadovoljan sam. Konacno (ponovo) iphone koji moze da stane u dzep i koristi se jednom rukom bez upale ligamenata sake.

 

Kako si zadovoljan baterijom? 

Link to comment

Ne primecujem razliku u odnosu na iphone 8 koji sam koristio pre njega. Za isto vreme i nacin koriscenja punim i 12 mini preko noci i to je dovoljno.

  • +1 1
Link to comment

Jesu mini dimenzije novih modela kao novi SE ili npr. 6?

 

Šta je bilo sa apple store Serbia, jel to šljaka? Razmišljam o 50GB na iCloud, videh da je oko 100kinti mesečno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...