Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

6 minutes ago, mustang said:

 

mislim da je tvoj problem isto sto se meni desavalo. icloud ti je corrupted najverovatnije. 

ja sam 2 ili 3 telefona promenila (svi 11+) jer su crkvali posle 10dana sa kocenjem i ne mozes da se javis. 

 

morala sam nov apple id da kreiram

i nov icloud. sto znaci, da sam sve kontakte, fotke od pre izgubila. 

hmmm, moguce da je tako nesto. hvala.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nego jel ima ko SE 2020? Planiram da predjem na iphone pa sam mislio sa ga uzmem?
Mnogo me plaši baterija :unsure:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Danas ga pokupio posle vise od 2 nedelje cekanja kod MTSa. A i za to sam morao vijati vezu.

Meni sad tesko da se naviknem na oblik i to sto se "pali/gasi" sa strane. Al zato radi brzo.

 

Ne znam sta si do sad koristio i za sta sve koristis mob. Vidim da su na kukanje baterije ubacili broj sati koliko moze da reprodukuje YT sadrzaj i slicne gluposti (bar za mene).

Link to comment
Danas ga pokupio posle vise od 2 nedelje cekanja kod MTSa. A i za to sam morao vijati vezu.
Meni sad tesko da se naviknem na oblik i to sto se "pali/gasi" sa strane. Al zato radi brzo.
 
Ne znam sta si do sad koristio i za sta sve koristis mob. Vidim da su na kukanje baterije ubacili broj sati koliko moze da reprodukuje YT sadrzaj i slicne gluposti (bar za mene).
Ma ja mnogo pričam i čačkam tapatalk i viber. Ajde kad ga izakaš javi kako drži baterija

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
6 hours ago, steins said:

Nego jel ima ko SE 2020? Planiram da predjem na iphone pa sam mislio sa ga uzmem?
Mnogo me plaši baterija :unsure:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

ako ces bateriju uzmi motorolu power, 5000 mAh

Link to comment
  • 4 weeks later...

Viber mi puca na ios 13, kako udjem ugasi se. Probao sve - par puta resetovao uredjaj, ugasio aplikaciju, update-ovao aplikaciju, uradio offload i reinstall i ništa. Iphone X je u pitanju. Imao neko slično iskustvo? 

Link to comment

Dap, ne radi trenutno mada mi se to se dešava povremeno već par meseci na nekoliko aplikacija. Prvo sam čistio storage pa kad ni to nije pomagalo obično ugasim telefon i ostavim da iskulira.

Link to comment

Ni meni nije jasno, pogotovo što kupovna moć građana nije na nivou nekih drugih zemalja. A viber definitivno radi loše na "slabijim" telefonima. Možda grešim, ispravite ako imate druga iskustva. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...