Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja sa Viberom nikad do danas nisam imao problem.

 

Apropo Whatsapp-a Viber mi je jednostavniji nekako za korišćenje, pregledniji, ne dešava mi se da kad aplikacija se outdate-uje ne mogu da udjem u nju bez update-a kao što je slučaj sa Whatsappom što me dodatno extremno nervira. I bukvalno svi ljudi sa kojima sam u komunikaciji koriste Viber, samo jednog entuzijastu za WA imam koji odbija da koristi Viber [emoji2371]

 

 

Jbt ladno su blokirali Viber zbog protesta, Erdogan likes this

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

zasto srbija vise koristi viber od whatsappa?

zato što je šaren i retardiran... kontam i da je zaživeo zbog "besplatnih poziva" što, čini mi se, WhatsApp u početku nije imao

 

 

Link to comment

Viber je dosta napredovao po pitanju fluidnosti. 

Radi i jedno i drugo, ali whats app bi rado izbacio iz priče samo zato što vekovima nisu uradili NIŠTA na vizuelnom identitetu. Samo pogledati tu paletu ogavnih wallpapera i sve je jasno, vizuelno je aplikacija prevaziđena pre 5 godina tipa. 


Imam i ja telegram i tipa 3 osobe od 1000 kontakata koje ga koriste, tako da vi što ga koristite, lepo da imate sa kim. :)

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Imam i ja telegram i tipa 3 osobe od 1000 kontakata koje ga koriste, tako da vi što ga koristite, lepo da imate sa kim. :)


Stranci ga koriste mnogo više nego naši pa imam ceo bivši cimeraj i još neko društvo tamo. I neko je prodao ekipi iz osnovne priču da je Telegram najsigurniji, pa su i oni tamo :laugh: 

 

Link to comment

Stranci ga koriste mnogo više nego naši pa imam ceo bivši cimeraj i još neko društvo tamo. I neko je prodao ekipi iz osnovne priču da je Telegram najsigurniji, pa su i oni tamo [emoji23] 
 
Oš se dopisujemo? [emoji51]


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

  • Wub 1
Link to comment

Meni Viber trokira vec mesecima unazad, pogotovo na iPhone-u. Desava mi se cesto da se poruke pokazu satima kasnije (vidim po vremenu kada je poslata/stigla, a i radi relativno OK na iPad-u) ili da je jako losa veza tokom poziva.

 

Uspeo sam da polako prebacim roditeljce na WhatsApp, i definitivno bolje radi za zvanje.

 

Ovde nemam nikog na Viberu, svi su ili WhatsApp ili Messages (ko je na iOs-u). Imam Telegram, ali se dopisujem samo sa jednim Austrijancem tamo. Ostali kontakti ne pisu...

Link to comment

Meni je Telegram glavni, WhatsApp za one koji nemaju Telegram, a Viber koristim za jednu osobu maltene. :lolol:

 

 

Nego, dođoh na topic zapravo da pitam - šta kad oslabi iphone baterija? Može li se to rešiti jeftinije nego što zvanični servisi nude a da se telefon ne ujebe?

(Konkretno, SE je u pitanju.)

Link to comment
15 minutes ago, Shitgenstein said:

 

Nego, dođoh na topic zapravo da pitam - šta kad oslabi iphone baterija? Može li se to rešiti jeftinije nego što zvanični servisi nude a da se telefon ne ujebe?

(Konkretno, SE je u pitanju.)

teško da može

a koliko držitm?

Link to comment

Max capacity je na 88% (malo jačih godinu dana imam telefon). Ne znam baš da kažem kolko drži od početka do kraja jer nosim eksternu bateriju pa povremeno dopunim, al cenim da uz aktivnu upotrebu (+mobilni internet) ode za dva-tri sata max.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...